Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
Added 14 Jul 2024

Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?

@ukrainechelsea
Number of subscribers: 1 878
Photos: 24,900
Videos: 2,200
Links: 28,100
Description:
Канал про улюблений клуб українською мовою! 💙🇺🇦 Мій патреон: patreon.com/ukrainechelsea Зарядити канал: https://t.me/ukrainechelsea?boost Створено 31 березня 2022 року. Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 Р

👥 Number of subscribers

1 878
Average/Day:: +2
Average/Week:: +8
Average/Month:: +18

👁️ Average views per message

916
Average/Day:: 817
Average/Week:: 988
ERR: 48.78%

📊 Messages per Day

7.7
Last day: 7
Week average: 8.7
Average per day: 7.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Більше з пресконференції Ліама Росеньйора сьогодні.«Мрія кожного тренера та менеджера очолювати команду у Лізі Чемпіонів. Я лиш фокусуюсь на тому, як виграти наступний матч і бути успішним в цій команді».Про трансфери:«Ви ж знаєте, що я не говорю про гравців інших команд, допоки щось точно не буде узгоджено. Це велика неповага до клубів та футболістів, коли ти підіймаєш подібні теми».Про Дісасі та Стерлінга:«По Акселю це моє рішення. У мене була чудова зустріч з ним кілька днів тому. Я казав, що з моменту мого приходу у всіх гравців є шанс почати з чистого аркуша, тому я поговорив з ним.«Він поки не дотягує по фізичній формі до першої команди, йому треба працювати над цим. Також ми говоримо зараз з Рахімом про різні речі. Сподіваюсь, його майбутнє проясниться найближчими днями».Про Делапа:«Я дуже задоволений ним. Я вже давно з ним знайомий і ми з ним працювали разом. Приємно бачити, що футболіст показує те, на що здатен і грає на рівні АПЛ. Я не здивований, що він опинився в такому клубі і буду робити все, щоб допомогти йому рости далі».Про чутки, що Енцо Фернандес може піти:«Для мене це нічого не означає. Коли ти є гравцем світового рівня, то завжди будуть чутки і спекуляції з приводу тебе. Енцо просто неймовірний. Він був хворий в суботу і все одно видав класний матч, я був вражений. Я сподіваюсь, що ми матимемо з ним успішні взаємини, як довгострокові, так і короткострокові».Про шанс уникнути плей-оф Ліги Чемпіонв:«Це було б ідеально, це було б оптимально. Коли ти тільки-но приходиш в клуб, то хочеться мати більше днів на тренування і поменше матчів».Про найкращу позицію для Енцо:«У нього неймовірний підбір навичок. Чудово покриває простір і технічно дуже сильний футболіст. Він забиває, створює моменти, вміє забігати до штрафного майданчика і робить це вчасно. «Гравець такого рівня може робити різні речі. Тут питання в тому, щоб знайти правильну хімію між ним та всіма іншими гравцями в центрі і в атаці. Я завжди використовую гравців у різних ролях. Вони не прикріплені за однією позицією. І я буду робити так з Енцо, бо це прекрасний гравець».Чи має майбутнє у «Челсі» Мамаду Сарр:«Перш за все, хочу привітати його з перемогою на Кубку Африки. Це велика честь виграти такий трофей. Наразі це не мій футболіст. Я дуже поважаю Страсбур та Ґарі ОʼНіла. Це чудовий гравець із великим майбутнім».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🎙 Мареска-втікач? Еґбалі-***балі? Росеньйор? Декор! І трішки про видране очко на Етіхаді. Ревучий подкаст #66🎄 Занадто багато всього вже сталось у 2026 році. В «Челсі» ніколи не буває нудно. У цьому подкасті говоримо спочатку про матч проти «Манчестер Сіті», а потім про всю ситуацію з Енцо Марескою та його відходом з клубу.🇬🇧 Напрочуд хороший виступ команди із Каллумом Макфарлайном на чолі. Вдалось не впасти в депресію, а боротись і боротись до кінця.🇮🇹 Енцо Мареска кидає «Челсі», не витерпівши правила, які працюють в клубі. Звісно, першопричиною всьому залишається керівництво клубу і його підхід, але і італійський тренер повів себе не дуже професійно. Велике прохання: послухати блок про Мареску повністю, бо якщо слухати уривками, може скластись хибне враження з приводу нашої позиції.🗣 Діліться своїми враженнями від епізоду в коментарях!🎧 Послухати випуски «Ревучого подкасту» можна на Anchor, Apple Podcasts, YouTube Music, Castbox, Pocket Casts, Spotify та Megogo. Також випуски будуть публікуватись в телеграм-каналах Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі? та Гегенпресинг.🚨 Також ви можете слухати подкасти на YouTube! Тисність сюди, щоб перейти на запис.
🇬🇧🇮🇹 Саймон Джонсон із The Athletic накидав трішки інфи про відхід Марески.Деякі джерела стверджують, що це Мареска подав заяву на звільнення. Інші джерела кажуть протилежне: що його звільнили власники клубу.Близькі до Марески люди кажуть, що тренер хвилювався за здоровʼя своїх футболістів і намагався піклуватись про них. Проте постійні вказівки медштабу кого і на скільки випускати стали однією з найбільших причин, чому він хотів піти.«Челсі» високо оцінювали роботу, яку зробив Енцо минулого сезону. Втім у представників клубу склалось враження, що Мареска хотів більше присвоїти собі цей успіх, як індивідуальний, а не колективний.Хоча люди, що близькі до Енцо, кажуть, що його поведінка не змінилась.Близькі до Марески люди також стверджують, що вказівки з приводу стартового складу були не лише через вказівки медштабу, але й через те, що власники хотіли подати окремих гравців і просили ставити тих у старт, щоб набити ціну. В «Челсі» ці звинувачення одразу спростували.Мареска створив хорошу атмосферу в роздягальні і гравці насолоджувались роботою з ним. Свої конфлікти з керівництвом він не виносив до футболістів, тому атмосфера була чудовою.Одне з джерел, що повʼязане з гравцем першої команди «Челсі» стверджує, що Мареска після перемоги на Клубному Чемпіонаті Світу почав вести себе як людина, що хотіла більше визнання та поваги. І він явно хотів мати більший вплив на все після цієї перемоги, проте він одразу знав, які правила діють в клубі. Сторона Марески це спростовує.Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🎅 Народ, що сказати… трішки відволічемось від того, що скоро звільнять Енцо Мареску.🎄 Я всіх вітаю з прийдешнім Новим Роком. Я дуже вдячний кожному, хто читає пости, слухає подкасти, підтримує нас реакціями, коментарями, фінансово. Я старався тримати планку і старатимусь робити все від себе залежне, щоб все це утримувати й надалі. Якщо ви тут, значить є якась причина, значить не такий вже і поганий канал 😅💙 Скажу те, що не втомлююсь завжди повторювати: я люблю вас всіх, бо ви тупо найкраща аудиторія, про яку можна тільки мріяти. Нас не так багато, але якщо подивитись на активність, то може здатись, що це ком’юніті десь на 5-6 тисяч людей. Ось настільки ви класні. І я за це дуже вдячний, заради цього це все і робилось.🔥 Не забувайте ділитись життєвою енергією зі своїми рідними людьми, якщо є така нагода. Та й самі, якщо відчуваєте, що енергії обмаль, то зверніться до своїх рідних.🤝 Тільки всього найкращого у 2026 році. Миру. Будь ласка, миру нам всім.Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🇦🇷 Віллі Кабальєро про те, що «Челсі» знову не виграв, лідируючи в рахунку:«Дуже складний старт матчу видався. Звісно, ми повинні покращуватись в цьому напрямку та краще все контролювати. З одного боку, ми створюємо і забиваємо голи, з іншого: нам потрібно знайти спосіб вигравати матчі, забирати три очки і вбивати ці ігри».Про марнування моментів:«Таке стається в деяких матчах. Іноді це дрібні деталі, іноді це суперник знаходить варіанти створювати моменти біля твоїх воріт. Нам треба знайти потрібний настрій та менталітет, щоб вигравати. Сьогодні ми створили багато шансів і непогано грали в атаці, не вийшло лиш завершити».Про Мареску:«Він почувається не кращим чином. 2 дні тому у нього була температура. Після матчу він зайшов до роздягальні і попросив його замінити на конференції».Про освистування заміни Палмера від вболівальників:«Звісно, усі вболівальники хочуть бачити найкращих гравців на полі. Ми також. Але Коул повернувся після тривалої травми і ми намагаємось лімітувати його ігровий час. Ми боїмося знову втратити його на довгий період».Чи буде Віллі керувати командою проти «Манчестер Сіті»:«Я не знаю. Я бажаю швидшого одужання Енцо і сподіваюсь, що в неділю він буде готовий бути на бровці».Про довгі аути:«Це проблема, яка тепер існує в кожному матчі АПЛ. Кожна команда має не одного, а іноді двох чи трьох гравців, що вміють вкидати далеко. Команди інвестують у цей напрямок і нам треба покращуватись також. Треба виправляти ці помилки, нам дуже прикро пропускати подібні голи».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🇮🇹 Мареска про січневе трансферне вікно:«Мені здається, що я повинен повторювати на кожній пресконференції одне й те ж саме. Перед Ньюкаслом я казав, що мої відносини із клубом прекрасні. «Я казав про Естевао та Делапа, які повернуться і зараз повторюю. Перед Ньюкаслом я сказав, що задоволений наявним складом і не думаю, що нам треба виходити на ринок. На наступні подібні питання я відповідатиму так само».На питання про те, чи вважає він цей сезон непоганим на даному етапі:«Так, ми боремося в чотирьох турнірах. Боремось у Премʼєр-лізі, вийшли до півфіналу Кубка Ліги, граємо в Лізі Чемпіонів, невдовзі почнемо й Кубок Англії. Ми непогано йдемо на даний момент».Про своє бажання на 2026 рік:«Продовжувати рости. Це є найважливішим. Продовжувати покращуватись. Цілком нормально, що у футболі стаються травми, особливо коли ти граєш кожні три дні, це природне явище. Але якщо всі зможуть бути здоровими, я був би дуже радий».Чи варто говорити про «Челсі» в контексті боротьби за титул:«Залежить від того, на якому місці ми будемо у березні».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🇮🇹 Енцо Мареска після матчу:«Після першого тайму Ньюкасл заслужив виграти цей матч. Але вже після другого тайму ми заслужили виграти. Після другого голу у нас було 3-4 моменти, щоб забити переможний».Про Джеймса:«Як завжди, топ-перформанс. Він грав у півзахисті годину, останні півгодини на фланзі оборони. Ми дуже задоволені його грою».Більше про матч:«Ми виграли в Евертону, вийшли до півфіналу Кубка Ліги і здобули тут нічию. На такому стадіоні це непоганий результат. Я задоволений реакцією своїх футболістів. «Звісно, у першому таймі нам потрібно було грати краще. Але той характер та єдність, які ми показали у другому таймі. Дуже сильно. Не так просто показати подіне на цьому стадіоні із цими вболівальниками, вони гучні. Небагато команд здатні на камбек за таких умов.«Я бачив із своєї тренерської зони, що ми підготували правильний план на гру. Я в перерві сказав, що треба продовжувати те, що ми і так робимо».З приводу пенальті у ворота «Челсі»:«Правильне рішення від арбітра, я з ним повністю погоджуюсь».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🇮🇹 Енцо Мареска після матчу:«Я щасливий. Дуже важливо виграти матч після 2-3 матчів без перемог. Це дуже важливо для гравців, ми раді. Реакція від футболістів була хорошою. Вони зочуть вигравати кожен матч.«Важливо відзначити, що Чалоба та Фофана обидва здорові. І добре, що інші захисники готові їх замінити за необхідності. Дуже важливо мати всіх гравців здоровими.«Ми втратили чимало моментів для того, щоб забити. Гра була відкритою до кінця. Втім загалом я задоволений виступом команди сьогодні».Про останню критику:«З моменту мого приходу в клуб останні 48 годин були точно найгіршими. Люди просто не хотіли підтримувати мене і команду загалом. Не хочу нічого поганого нікому казати, я люблю вболівальників і вдячний їм. Але це складно».Про Ґюсто та Джеймса:«Чудові футболісти, які можуть грати на різних позиціях. Обидва можуть грати як на фланзі оборони, так і в центрі поля. Я дуже радий сьогодні за Мало з йогог гольовою та голом. Якщо ми не можемо виграти в окремих матчах, це не означає, що ми не готові боротись за трофеї. Коли ми не пропускаємо у власні ворота жодного голу, то це не заслуга одного гравця, а всієї команди. Я в тому числі відзначає пресинг від Ґарначо та Жоао Педро».Про Палмера: «Я завжди казав, що з ним ми набагато сильніша команда. На жаль, він пропустив абгато матчів і досі має неприємні відчуття в паху. Сподіваюсь, йому ставатиме краще з часом. Але він далеко не в оптимальній формі».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧💭 Я не знаю, чи це комусь потрібно взагалі, але бачу, що багато людей надзвичайно розчаровані останніми результатами, тому напишу. А читати, чи ні — то вибір за вами 🤝Якщо беремо конкретно сьогоднішній матч, то я особисто бачу в цьому в першу чергу вину тренера, а в другу чергу — помилки футболістів і загалом гру від окремих виконавців. Наприклад, у випадку з другим голом передаю привіт своєму улюбленому Куку.Проте як я можу скинути вину за сьогоднішню поразку на Мареску, я так само поставлю йому корону на голову за перемогу над «Барселоною».Але я взагалі хочу взяти трішки глобальніше. Тобто не розглядати один окремий матч, а брати форму по сезону. І тут я буду банальним на початку (вибачаюсь наперед): молода команда, яка не може бути стабільною. Чисто в теорії цей колектив наразі не готовий видавати стабільний сезон, який би тренер у цього колективу не був. Ми можемо обіграти будь-яку команду світу у будь-якому окремому одному матчі. Приклади із «ПСЖ» і «Барселоною» перед вами. Але ми не можемо на дистанції видавати результат за результатом. Це фаза розвитку команди, ми зараз в цій фазі і це треба прийняти.Разом з недосвідченою командою, у нас ще й на тренері недосвідчена людина. Однак ця недосвідчена людина відносно швидко вчиться на власних помилках і вже зараз вміє вибудовувати гру так, щоб перегравати найсильніших суперників світу в красивому стилі, хоч це лише й окремі матчі. Мареска умовно налякався червоної з «Манчестер Юнайтед» і налажав там із замінами одразу. Це коштувало результату. Вже через кілька місяців проти «Арсеналу» паніки після червоної не було, вже є якась адаптація і виправлення власних помилок. Але ці помилки у нього будуть і ще багато. Як і в наших гравців. Важливо, щоб на помилках вчились, а не повторювали по мільйон разів. Мареска точно вчиться. Гравці, в принципі, також.Саме цей сезон треба розпочинати із Клубного Чемпіонату Світу. Ми говорили, що та перемога нам ще буде відгукуватись по ходу сезону, вона відгукується.Вона відгукнулась травмами Колвілла та Палмера. Вона очевидно відгукується і тим, що через неї ми не провели повноцінну передсезонку.І в таких умовах, коли енергозатратний футбол, який вимагає Мареска, все одно втілюється в життя, воно не могло продовжуватись вічно. Рано чи пізно по ходу сезону ми мали перестати бігати. Ми перестали. А що, в інших команд немає втоми? Є. Просто деяким вистачає досвіду і міцності навіть ці періоди проходити із перемогами, а деякі страждають. Ми серед таких.Ми увесь сезон граємо без Колвілла, який є найважливішим елементом центру оборони Марески. Наш найсильніший захисник (Фофана) потроху повертається до складу, але обережно, щоб не було рецидивів. Коула Палмера немає практично увесь сезон і ще побачимо, коли він повернеться у форму. Я до чого взагалі? Причин тому, що зараз у нас справи йдуть саме так, їх достатньо. І виправдати це можна дуже легко. Важливо те, що попри це я чудово бачу загальний прогрес команди і кроки вперед. Так, не завжди ці кроки відображаються у результатах та турнірній таблиці. Я саме про гру. Бо ця команда зрілішає. Хоч і дуже повільно. І тренер зрілішає разом з нею.Не бачу проблеми в Маресці, принаймні на даний момент. Не бачу глобальної проблеми у гравцях, хоча набір може бути кращий, втім і так є з ким працювати, принаймні на даний момент. Ми зараз у фазі побудови, коли ми можемо обіграти будь-кого, однак не можемо обіграти «Лідс Юнайтед». І це нормально, бо це процес становлення будь-якої команди. Особливо молодої. Все в порядку у нас, принаймні на даний момент.Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🇬🇧 (3/3) Джеймі Карраґер випустив колонку на The Teleagraph із роздумами про «Челсі»:Але останні 10 днів були невдалими: нічия з «Брентфордом», поразки від «Баварії» і «Манчестер Юнайтед» у наступних матчах, а також 1:0 на користь «Лінкольн Сіті» в перерві. Тепер Жозе Моурінью повертається на «Стемфорд Брідж» посеред тижня, а наступного вікенду чекає «Ліверпуль». Схоже, це один з тих ключових періодів, коли «Челсі» або виходить на правильний шлях, або зазнає невдачі, ввизнаючи брак глибини складу.«Челсі», до якого ми звикли за часів Абрамовича, вимагав, щоб команда боролася за найвищі нагороди. Цей режим був жорстоким у наймі та звільненні тренерів, але результати говорили самі за себе.Моє захоплення клубом поширювалося на його здатність продовжувати вигравати великі європейські та внутрішні трофеї після того, як «Манчестер Сіті» замінив його як фінансого гегемона Прем'єр-ліги. «Челсі» створив культуру перемог, подібну до «Манчестер Юнайтед» і «Ліверпуля», де будь-який сезон без великого трофею вважався провалом, навіть з відносно посередніми командами.Все це виглядає досить затишно і комфортно в епоху, коли підписують так багато гравців у віці від 17 до 22 років і роздають семирічні контракти. Це схоже на хитрий трюк, щоб заслужити похвалу за геніальну бухгалтерію і виправдати заклики до терпіння і часу, необхідного для повного дозрівання команди.За останній 21 рік «Челсі» просунувся на четверте місце серед найуспішніших англійських клубів за кількістю нагород.Він став одним з найбільших клубів світу не тільки завдяки величезним витратам, але й завдяки тому, що змирився зі щорічним тиск і очікуваннями, які супроводжують такий статус. Поки вони не повернуться до тих часів, вони будуть вступати в кожен сезон, задоволені тим, що кваліфікуються і беруть участь у Лізі чемпіонів, а не з переконанням, що вони повинні її вигравати.Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?