Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Національний Щит🛡
Added 14 Jul 2024

Національний Щит🛡

@ukr_orthodox_shield
Number of subscribers: 887
Photos: 1,340
Videos: 439
Links: 920
Description:
На захисті Церкви ☦️ і Батьківщини 🇺🇦 Зворотній звʼязок: @ukr_orthodox_shield_bot
Source

Національний Щит🛡 | Розпочався черговий виток хейту нашого православного чемпіона Усіка. Н...

Telegram community logo - Національний Щит🛡 Національний Щит🛡 @ukr_orthodox_shield
500 Views/Reach 2025-02-18 18:06 Message №2199
Розпочався черговий виток хейту нашого православного чемпіона Усіка. На цей раз очолений «выдающимся защитником христианства и украинским патриотом» Анатолієм Шарієм, який відомий своєю критикою російського військового керівництва за їх неефективність у війні з Україною і тим, що кожна новина про ракетний удар по нашій Батьківщині у нього на каналі збирає більше 50% вогників й радісних реакцій. Ми колись вже приділяли увагу й тому, наскільки Шарій друг для УПЦ (повністю читати тут), якщо коротко, то як тільки УПЦ почала українізовуватись він одразу почав називати наших ієрархів «пристосуванцями» й стравлювати один проти одного представників нашої Церкви. З Шарієм сподіваюсь, що все більш менш зрозуміло, повернемось до ситуації з Усіком. Чи фоткався Олександр з аморальним й маргінальним нацистом? Ні. Усік фоткався з українським героєм Філімоновим, який жертовно захищає нашу країну від російської агресії і відомий як лідер військово-патріотичного угруповання. Яких поглядів в своїй душі притримується ця людина і які гріхи має за душею нас взагалі турбувати не повинно, бо ми ймовірно ще більш грішні і нам самим є чого соромитись. Сьогодні Філімонов однозначно постать асоційована з героїзмом і мужністю, а шукати якихось скелетів в його шафі це заняття для російських пропагандистів, які таким чином намагаються дискредитувати нашу армію.Щодо Усіка, вчергове підкреслимо, що людина абсолютно нічого поганого не зробила нашій Церкві, щоб заслуговувати таку купу бруду в свою адресу від «ближніх православних». Навпаки ж, Усік славить Христа на весь світ, славить Україну, підтримує наш народ і залишається вірним парафіянином УПЦ. Може Він й не знаходиться в авангарді захисту УПЦ (з якихось своїх причин які ми обʼєктивно не знаємо), однак це не привід закривати очі на все те хороше, що ним робиться й ненавидіти його.🛡Національний Щит🛡