Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ухилянт ІНФО | ИНФО | Новини Украина
Added 06 Dec 2025

Ухилянт ІНФО | ИНФО | Новини Украина

@uhylaynt
Number of subscribers: 9 274
Photos: 913
Videos: 1,870
Links: 1,620
Description:
Юридичний канал сформовано для роз'яснення нових законів мобілізації в Україні. Оприлюднюємо правду, якою б вона не була. Тільки факти, лише реальність. Інформація про дії ТЦК. Адмін: @uinffo Youtube: http://www.youtube.com/@uinfo24

👥 Number of subscribers

9 274
Average/Day:: +3
Average/Week:: +79
Average/Month:: +1281

📊 Messages per Day

1
Last day: 1
Week average: 1.1
Average per day: 1

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Хронологія юридичної деконструкції суб’єктності українців:Процес знецінення преамбули Конституції розпочався ще із Закону України №2680-VIII про внесення змін до Конституції, коли до неї було додано формулу про незворотний курс на ЄС і НАТО.Ці положення мають політико-декларативний характер і самі по собі не роблять Україну членом ЄС чи НАТО, а по суті є лише політичною заявою про намір, яка не створює юридичних наслідків і зобов’язань.Таким чином, ще до прийняття Закону України №3354-IX «Про правотворчу діяльність» преамбула фактично була послаблена і знецінена, включаючи й формулу про український народ — громадян України всіх національностей.У 2021 році приймається Закон про корінні народи — єдиний закон у всьому українському законодавстві, де використовується категорія «народ».Інших груп, які були б визнані саме народом, а не просто громадянами, у Конституції та законах України не існує.У 2022 році прийнято Закон №2827-IX «Про національні меншини (спільноти) України».У ньому національні меншини жодного разу не названі народом або частиною народу, а визначаються лише як етнокультурні спільноти.Раніше представники національних меншин могли посилатися на формулу з преамбули Конституції про «український народ — громадян України всіх національностей» і, таким чином, вважати себе частиною народу.Додатково ситуацію змінив Закон №2215-IX «Про дерадянізацію законодавства України», прийнятий у 2022 році.Він встановив правило, що акти радянського періоду та органів УРСР, прийняті до певної дати, втрачають застосування у правовій системі України.Оскільки Акт проголошення незалежності був прийнятий Верховною Радою УРСР у 1991 році, така конструкція не скасовує його прямо, але фактично виводить його у невизначену правову сіру зону, оскільки він пов’язаний із системою актів та органів УРСР.Після цього приймається Закон України №3354-IX «Про правотворчу діяльність» (2023 рік), де закріплюється правило юридичної техніки, що преамбула нормативного акта не є нормою права.Це дозволяє стверджувати, що формула з преамбули Конституції України про те, що Конституція приймається «від імені українського народу — громадян України всіх національностей», не має прямої юридичної сили і має лише декларативний характер.Після цього з’являється законопроєкт №6493 «Про статус народного депутата — засновника державної незалежності України» (2024 рік), який символічно закріплює, що державна незалежність виникла через голосування конкретних депутатів Верховної Ради.Якщо формула українського народу як громадян України всіх національностей у преамбулі юридично не діє, а акт створення держави пов’язується з голосуванням парламенту, то роль засновника державності переноситься з народу на Верховну Раду.Це і є юридична підміна засновників української держави.Оскільки преамбула Конституції після Закону №3354 не містить норм права, формулу про те, що держава створена «українським народом — громадянами України всіх національностей», не можна використовувати як юридичну підставу.На тлі того, що Закон України №1616-IX «Про корінні народи України» не вимагає наявності українського громадянства для належності до корінного народу, сама конструкція складу народу змінюється.У підсумку засновниками державності починають розглядатися народні депутати, які проголосували за незалежність, а не народ у вигляді громадян України всіх національностей.Тому підставу державності намагаються відв’язати від народу, оскільки попередня конструкція народу фактично зруйнована, а нова ще лише формується через інші закони.Інакше довелося б визнати, що той народ, який раніше вважався джерелом держави, як і раніше існує як юридичний суб’єкт.Так були виведені всі громадяни України зі складу українського народу та з числа засновників української держави, а отже положення статті 13 Конституції про право власності українського народу на землю, надра й природні ресурси на них більше не поширюється, так само як і положення статті 5 Конституції, яка визначає саме народ — а не громадян — єдиним джерелом влади та носієм суверенітету в державі.
Як ви вважаєте?Якщо Конституція України є законом №254к/96-ВР, чи поширюється на її преамбулу стаття 38 пункт 2 Закону України №3354-IX «Про правотворчу діяльність», де сказано:«Преамбула закону не може містити норм права.»І чи не спрямовано це на фактичне знищення громадянської моделі народу, з огляду на те, що саме преамбула Конституції є єдиним місцем у чинному законодавстві, де прямо закріплено, що Український народ складається з громадян України всіх національностей?Відповідно до пункту 1 розділу XIV Закону України № 3354-IX «Про правотворчу діяльність» цей закон набирає чинності після опублікування, але вводиться в дію лише через рік після припинення воєнного стану що створює ситуацію формальної дії без повноцінного застосування.Чи не є така конструкція способом обійти статтю 157 Конституції України, яка забороняє змінювати Конституцію під час воєнного стану, якщо по суті змінюється її зміст без офіційної процедури внесення змін?Чи не є це формальним доказом юридичної ліквідації українців як народу, якщо в чинному законодавстві не залишилося жодної норми, яка прямо визнає українців народом України, або навіть його складовою частиною?