Рубрика: Думи мої, думиДві сторони однієї медалі.
Це не лише про це фото, але і вцілому про президента Зеленського. З однієї сторони - ця людина йшла з обіцянкою закінчити війну, з іншої - вона ж і боїться завершення повномасштабної, бо доведеться відповідати на питання суспільства.Одна сторона показує як президент по світу збирає кошти для країни, яка стікає кровʼю, а інша - демонструє, як він же закриває очі на «Династії» під Києвом, які будувалися в часи, поки людей в Маріуполі, Бучі, Ірпені кидали в братські могили.Одна сторона Зеленського кричить про «справедливий мир для України», а інша сторона В.О. страшенно боїться справедливого суду над його колишнім головою ОП.Пане Зеленський, Ваш термін при владі теж має дві сторони однієї медалі.На одній стороні Ви зараз поки що Президент. Але я б краще думав, про іншу сторону медалі - яка буде Ваша доля після закінчення терміну.І ця інша сторона буде ой яка погана для Вас. Я б сказав, смертельно страшна.UA.PoliticsInstagram | Tik-Tok | Threads
Рубрика: Думи мої, думиНещодавня новина про накладання санкцій Зеленським проти колишнього голови ОП Андрія Богдана - це момент, який отримав дещо невелику увагу з боку суспільства. (зрозуміло чому - нові плівки Міндіча знову шокували)А це важливий момент. Бо ми усі звикли про те, що Єрмак став для Президента його тінню в прямому та переносному сенсі цього слова.Але на початках усюди поруч був Богдан - тоді, коли Зеленський був абсолютний 0 не лише в політиці, але й в тому, як взагалі функціонують державні інституції. Минув час, їхні шляхи розійшлися, Богдан давав деколи інтервʼю, де прямо критикував той хибний шлях, який начебто обрав Зеленський після 2020 року(хибний шлях був його, якщо чесно, коли він йшов у президенти, але то таке).Але один момент - коли ти приховано не любиш свого колишнього друга, який багато про тебе знає. Ну або десь спрацьовує інстинкт самозбереження. Інше - коли ти накладаєш на нього санкції. Це не про те, що мені шкода Богдана, я його, вцілому, не дуже поважаю.Це про те, що діюча влада втратила контроль, вона вважає, що в неї все під контролем: там її друзі роблять «династії», тут можна своїх колишніх друзів називати «ворогами країни» і накладати санкції за будь-що. Знову-таки, Богдан - персонаж абсолютно не ідеальний і тут не його захищаю, як кажуть, він мені і задарма не потрібен)Але помста - це те, що дуже небезпечне. Діючій владі, мабуть, мало опозиційних сил, які її не дуже люблять, вона додає ще інших персонажів в категорію «ворог влади».Не хочу переоцінювати Богдана, але, думаю, коли настане час, зможе багато чого розповісти про діючих власників Банкової.Лише питання часу.UA.PoliticsInstagram | Tik-Tok | Threads
Рубрика: Думи мої, думиНа цьому тижні у Вашингтоні сталася історична подія - вперше з 1991 року монарх Великобританії виступив в Конгресі.Тоді, в травні 91 року - це були часи невизначеності та коливань, період поступового розпаду Радянський Союзу і в той момент Великобританія зробила демонстрацію: ми стояли і будемо стоятимо пліч-о-пліч з американським народом.Минуло майже 35 років, знову часи турбулентності та невизначеності, але зараз вже новий монарх приїхав вже з новою місією: налаштувати Америку стояти пліч-о-пліч зі своїми союзниками.З Великобританією, з НАТО, з Україною.Чи вийшло це - покаже час. Зараз НАТО - це вже про приказку «тяжко нести - шкода кинуть». Тому на них, я думаю, сильно сподівань робити не треба. Не тому, що нас туди не візьмуть. Просто воно швидше розвалиться, аніж ми станемо членами Альянсу.Вимальовується, що єдині, з ким можна робити союзи: це країни, які безпосередньо межують географічно та історично з рф(Латвія, Литва, Естонія, Фінляндія), а також, певні країни, де, окрім влади, є монархія, яка не міняє своєї думки кожні 4-5 років після зміни виборів(Данія, Швеція, Великобританія, Норвегія).Бо, як показує час: змінюється влада в якийсь з країн - і розворот на 180 градусів. Це ми бачимо в Америці, Болгарії, Угорщині і це можемо побачити скоро у Франції. _____________P.s. до речі, до дат, в травні 1991 року королева Елизавета ІІ виступила з промовою - а вже в грудні 91-го союзу не стало.Побачимо, чи фартовий король Карл ІІІ 😁UA.PoliticsInstagram | Tik-Tok | Threads