Source
Храм поезії (🖤) | Коли я народилася,мій дід по батьковій лініїхотів щоб мене назвали Май...
264 Views/Reach
2026-04-29 09:02
Message №12994
***Коли я народилася,мій дід по батьковій лініїхотів щоб мене назвали Майяале бабуся по маминій була проти:– в селі Майками кличутьтільки корів,які народилися в травнідалека, не кровна тіткабідкалася:– раділась в має –всю жизнь маятца будіш,охохох…«маятца» – це як?крутила я в своїй голові…слово було важке,вражаюче,як «врємяночка»чи «прИйми» –підслухані в черзібіля магазинушматочки чийогосьнелегкого шляхумій дід по материнській – знаний ловелас,сказав моєму чоловікові на весіллі:– ти носиш її на руках, носиш,а вона потім сяде тобі на шиюі ножки звіситьмоя подруга віщала:– Близнюки –це кілька людей в одному тілі,які ніяк не можутьдомовитися між собою,складний знак для шлюбудруг мого чоловіка після одруження сказав про мене:– ой, та стане вонав 30 роківтовстою, старою бабою,атвічаю!мій чоловік хвалиться:– бачите цю блондинку?це я її створив!я посміхаюсьі не заперечую– яка ж ти ловка в цьому платтячку! –любувалася бабуся по материній лінії ,незалежно від того як воно на мені сиділоі саме її голосв мені дзвенитьголосніше за інші!@ksu_n_lyrics#ксенія_нестеренко