Source
STALKERUA | Пам'ятаєте, як на початку повномасштабної серед цивільних була популяр...
13 300 Views/Reach
2026-04-09 14:06
Message №6412
Пам'ятаєте, як на початку повномасштабної серед цивільних була популярна фраза: «Повернуться ветерани – наведуть порядок! Покажуть казнокрадам та депутатам!».А що виходить на практиці? Ось приклад:Ветерана в формі побила зграя тітуханів на очах у преси, поліцейських, чиновників та іншого мирного населення столиці!Поранений на війні, з титановою пластиною в руці, списаний, ветеран Олександр Громов повернувся до мирного життя. Він повернувся до своєї професії – журналіста (з десятилітнім досвідом). Отримав акредитацію на офіційний захід «Публічний звіт голови «Держлісагенства» Віктора Смаля» у модному столичному UNIT.City, а далі виявилося, що Громова просто вирішили не пускати. Без жодних пояснень. Олександр припускає, що через те, що він міг поставити незручні питання чиновнику.Рекомендую далі передивитися відео, щоб правильно сприймати текст. Скажу точно, що у Громова після війни лишилися сталеві нерви і точно відсутній хронічний ПТСР. Інший би точно якогось з тітуханів там і лишив стікати червоною рідиною. Продовжу. Акредитований журналіст та ветеран не зміг відвідати відкритий захід, бо його побила приватна охорона державного діяча, пошкодивши поранену руку ветерана та публічно його принизивши. На відео видного, як за цим спостерігають відвідувачі, фільмують побиття, але жодна мирна істота не заступилася за ветерана! Жодна!Бородатими молодиками на відео виявилися професійні бійці ММА, які заброньовані від війни в чернівецькій охоронній фірма «Тигр». Найбільш агресивним «тигром» був такий собі Руслан Кінах – він навіть намагався виступати на професійному рівні, але його швидко присадили на п'яту точку. Тому цей невдаха і опинився в охороні з рацією у вусі та дешевому костюму. На війну «тигри» бояться йти, але чомусь, поки, ще не бояться бити покалічених ветеранів-журналістів.Олександр Громов вже вийшов з лікарні і минулого тижня був учасником пресконференції в УНІАН, де озвучив обставини та причини нападу та таки задав публічно питання Віктору Смалю. Поки йде слідство, але вже можна озвучити, що нападників ідентифіковано, а охоронна фірма взагалі невідомо, яким чином і кого охороняла. Одне відомо точно, що жодним чином перешкоджати журналістській діяльності, перекривати вхід на публічний захід та калічити ветерана – вони права не мали і будуть за це відповідати. Окремо, ще будуть питання до самого голови «Держлісагенства» Смаля, який не міг не бачити це «дійство» і не бути дотичним.Від себе зазначу, що це небезпечний прецедент і тест для ветеранської спільноти на єдність. Буду слідкувати за слідством і повідомляти про його хід. «Тигри-тітушки» мають бути покарані, як і ті, хто нацькував цих тварин на ветерана.