👁 1,510
24-12-20 16:30
👋 Друзі, 2024 рік підходить до свого завершального кінця, а на каналі ніяких новин з вересня немає. І це мабуть з поважних причин, бо організацій поїздок зараз немає.Тому хотілось би відзвітувати по поїздкам за цей рік, а також надати деяку цікаву статистику. Цього разу буде більше даних по нашим поїздкам. Взагалом за 2024 рік ми у наших поїздках купались у карʼєрах, бачили декілька замків, палаців, старовинних костелів, побували у Карпатах, бачили та купались у карпатських водоспадах, забирались на високі підйоми з велосипедами, побували на Батьківщині Тараса Шевченка, повторили 2 маршрута (зі змінами) 2023 року, та у дорозі бачили оленів, лелек, бобрів, косуль та польових зайців, пробирались крізь непрохідні хащі, та тягли велосипеди по непрохідній багнюці і ще багато всього дуже і дуже цікавого. Нам точно є що згадати за цей 2024 рік, але давайте все ж таки перейдемо до сухої статистики, впевнений, що вона буде для когось цікавою.📊Статистика по поїздкам за 2024 рік:🔹Створено маршрутів - 10🔸Організовано поїздок - 7🔹Скасовано поїздок - 3🔸Днів у велопоходах - 17🔹Ночівель у «полі» - 10🔸Запланована відстань - 1248 км🔹Фактично проїхали - 1190 км🔸Подолали висот - 8420 м🔹Самий крутий підйом - 16%🔸Унікальних учасників - 20🔹Всього учасників - 29🔸Зібрано коштів на благодійність - 1954 грн.🔹Побачили водоспадів - 12🔸Побачили замків та палаців - 5🔹Пробитих колес - 3🔸Дощів у пригодах - 2🔹Хвороб у поїздках - 1*Дані тільки за організовані поїздки спільнотою Двоколісних волоцюг.Також скоро буде створено документ з детальними даними по кожній поїздці з оригінальними та фактичними маршрутами і рекомендаціями по кожному.Дуже сподіваюсь що у 2025 році ми повернемось до організації то подорожей Україною на велосипедах і ніщо нам не буде заважати насолоджуватись красою, яку ми бачимо, коли крутимо педалі.💡Також хочу нагадати що кожен може стати частиною спільноти Двоколісних Волоцюг і займатись організацією маршрутів, або ж просто надати цікаві маршрути, які ми залюбки проїдемо за можливості.Бажаю всім у 2025 році натхнення та терпіння і скорішого припинення війни. P.S. В нас ще залишилась наша постійна банка для зборів. На даний момент в ній зібрано 954 грн., ні копійки не було витрачено. Тому можна передати ці, хоч і невеликі, кошти на якийсь корисний збір.Всім дякую за увагу!📩Telegram чат / 📹YouTube / 🕊Instagram#статистика