Мені дуже потрібна допомога ✨Кілька днів тому я поверталася додому зі своїм хлопцем після роботи. Це мав бути звичайний, гарний вечір. Ми їхали велодоріжкою, якою я користувалася вперше в житті, бо завжди боялася самокатів і лише нещодавно наважилася на них статиЯ їхала по своїй смузі, а назустріч на великій швидкості їхав велосипедист. Він почав дивно маневрувати, виїжджаючи то в мій бік, то назад. Я сповільнилася і продовжувала їхати прямо, сподіваючись, що він мене об’їде.За секунду до зіткнення він різко повернув, а я від страху впала. Велосипедист навіть не зупинився і просто поїхав далі.Самокат упав мені прямо на ногу.У лікарні підтвердили найгірше: два переломи та зміщення гомілки. Зараз я лежу в лікарні, попереду операція та встановлення металевої пластини.Я ніколи не думала, що один звичайний вечір може закінчитися таким болем і боротьбою за можливість нормально ходити.Мені дуже важко просити про допомогу, але зараз я сама не справляюся з витратами на лікування та операцію. Якщо у вас є можливість підтримати мене будь-якою сумою, я буду безмежно вдячна. Навіть невеликий донат або поширення першої картинки з активним посиланням на банку дуже допоможе 💖💔 Дякую кожному, хто відгукнеться.🏥 На лікування та операцію:💳 https://send.monobank.ua/jar/853qnkVWb94874100038934322
Рандомні поради перед початком фестивального сезону:1. Посилання на чатики ви можете знайти вище, якщо не маєте компанії, то можете написати куди плануєте їхати під цим постом і сподіваємось, що хтось знайдеться 🫂2. Квиточки УЗ відкриваються за 20 днів до поїздки о 8 ранку, деякі рейси о 9 ранку, ви можете поставити сповіщення в додатку УЗ на потрібні вам дати, про всяк випадок роздрукуйте квитки, особливо закордонні3. Страховка4. Виступ Пілотів на фестивалях буде тривати приблизно 1,5 години, це 20 пісень, можливо трошки більше, так як вони всюди хедлайнери, то будуть виступати останніми або передостанніми, по часу це може бути не раніше 21-22-23 +-5. Намагайтесь якомога зручніше вдягнутись, все таки спека +30 і треба проходити, простояти з обіду +- і до ночі, спф, павербанк, кепка, пляшка для води, маленький коврик, беруші.6. Не забувайте пити воду і щось з'їсти теж потрібно7. Розклад виступу артистів на потрібний день можна буде знайти на сайтах або у соц мережах
❤️🖤 | @twentyonepilotsukraine
Ще уривки з цього інтерв'юНам довелось домовлятись з університетом, бо це якраз сезон футболу, але вони пішли нам на зустріч, дякуємо їм.Це буде наш найдовший сетлист майже на 3 години, також повністю нове шоу, ми хочемо використати кожну частину стадіону.Ми постійно думаємо про те, як діти позаду можуть запам'ятати цей момент. Це завжди задачка з зірочкою.Бачимо, як на шоу в Огайо приїжджає все більша і більша кількість людей, том що ми завжди робимо ці концерти особливими. Це гордість.Досі з Джошем переживаємо, чи зможемо продати квитки. Це завжди тривожна частина роботи для гурту/артиста. І навіть на цьому етапі нашої кар'єри ми досі ставимо питання Як це все працює?Так, у мене є велика коробка з усіма подарунками від шанувальників. Інколи дивлюсь на це все, особливо на іграшки, і даю їх своїм дітям погратись. Для мене написання Кленсі та Бріч це розмитий процес. Я інколи навіть не пам'ятаю, яка пісня в якому альбому Кленсі чи Бріч, вони так близькі між собою. Вони ніби брат і сестра. Якщо справді спробувати розібрати різницю, то, можливо, під час роботи над Кленсі у нас було сильне бажання щось довести самим собі. Нам не обов’язково щось доводити фанатам, а радше потрібно зберегти те, що робить нас нами. Бо іноді як артист ти відчуваєш тиск повністю переосмислити себе чи свій творчий процес. І я зрозумів, що це не завжди найздоровіший шлях розвитку - і для артиста, і для фанатів теж. Тож ми намагалися знайти баланс. Прийняти це й надихатися собою минулим. І саме з такими думками, мабуть, і писався Бріч.
❤️🖤 | @twentyonepilotsukraine
Ми не знаємо, хто ще не поняв, але цього разу хочемо спробувати трохи інший формат 👀Зазвичай у нас просто грають треки, всі підспівують, танцюють, кричать улюблені моменти — все як ми любимо. Але цього разу частина вечора буде не просто плейлистом, а повноцінним dj-сетом на вінілі.Тобто треки будуть не просто йти один за одним, а переходити один в одного. десь плавно, десь різко, десь так, що ви не одразу зрозумієте, як ми з однієї пісні опинились в іншій.По вайбу це щось типу того самого переходу з Heathens у Next Semester, який ми вже згадували і який всі досі не можемо нормально пережити.Сет триватиме 2 години, і за цей час може статись всяке. наприклад, шанс почути, як Goner раптом перетікає в Lavish, ніколи не нульовий ☝️Це все ще наша звична вечірка, просто з маленьким експериментом.Приходьте, будемо разом слухати, дивуватись переходам і робити вигляд, що ми були до цього готові.А хто вже купив квиток, отримав в боті ще один спойлер до сету. Може, якщо ви купите його, то теж зможете почути 😋
Так, ми фан профіль по гурту Twenty One Pilots, але в першу чергу ми українці та українки, тож поговоримо про новий проєкт 15150 Цивільного кодексу, який вчора прийняли у Верховній РадіСеред ключових змін у Верховній Раді виділили:віднесення національних звичаїв до джерела права;внесення превентивних витрат до складу збитків;заборону суперечливої поведінки;регулювання спільного майна подружжя;заповіт про розпорядження репродуктивним біологічним матеріалом.
НАЙВАЖЛИВІШЕ:При цьому законопроєкт виключає з сімейного права одностатеві пари та обмежує права жінок у шлюбі. Серед запропонованих дискримінаційних норм присутні такі положення:- фактичний сімейний союз визначається виключно як спільне проживання двох осіб протилежної статі однією сім’єю без реєстрації шлюбу (ст. 1474);- закон забороняє людям однієї статі усиновлювати дитину разом. Навіть якщо пара вже фактично виховує дитину одного з партнерів (ст. 1660);- шлюб одностатевих партнерів, укладений і визнаний за кордоном, в Україні не матиме сили (ст. 1875);- колишній чоловік може звернутися до суду і вимагати, щоб дружина повернула його прізвище. Суд отримує право оцінювати моральність поведінки жінки вже після розірвання шлюбу (ст. 1513);- якщо у подружжя є неповнолітні діти, суд зобов’язаний призначити строк для примирення сторін. Це означає, що навіть якщо жінка хоче розлучитися швидко (наприклад, через насильство чи токсичні стосунки), процес автоматично затягується (ст. 1488). До цього у Верховній Раді зареєстрували інший проєкт Цивільного кодексу - №14394. Після критики від правозахисників автори законопроєкту змінили його номер, скоригували формулювання та прибрали три норми. Йдеться про зниження шлюбного віку, «небажання мати дитину» чи «нездатність до зачаття» як підставу для розлучення, а також юридичні наслідки релігійного обряду шлюбу.Кредити: стаття від ЛюкДо поширення важливі пости:https://www.instagram.com/p/DXrLMBhiG-l/https://www.instagram.com/p/DXrEdOWjGUa/https://www.instagram.com/p/DXrANANiPNl/У Львові 7 травня на 19:00 відбудеться протест (локація буде відома пізніше), Київ 17 травня, інші міста поки невідомо❤️🖤 | @twentyonepilotsukraine
Ще деякі уривки:Спочатку сценарій для Overcompensate передбачав, що Тайлер увійде до спортзалу в жовтому одязі, а коли дійде до трибуни, переодягнеться в червоне. Але безпосередньо перед зйомкою Тайлер сказав Марку: «Я не хочу виходити в одязі зі старої ери. Він хотів відразу ж стати Кленсі.
Брендон кілька хвилин розповідав про Тайлера та ту глибоку ясність, яку той вносить у кожен проект. Брендон і Марк спочатку «заглиблюються в деталі» проекту, а потім запрошують Тайлера, який, по суті, наводить у ньому лад.
Червоний — це лиходій. Жовтий — це бунт. Синій — це такий собі психокінез, щось неземне... - Брендон
Марк набагато менш оптимістичний щодо того, що САІ лайвстрім коли-небудь вийде на DVD, ніж MTWEI.
Ми з Брендоном поїхали туди разом... користувалися Google Maps. Це був жарт у стилі ретро. — Марк
Ліндсі (дружина Марка) пофарбувала кабелі для кліпу Drum Show, щоб вони відповідали фірмовим кольорам гурту.
Ми дійсно читаємо і чуємо ці теорії. Ми написали основні елементи [цих історій], але значною мірою цю історію написали саме фанати. — Брендон
❤️🖤 | @twentyonepilotsukraine
26quickly moving towards the stormmoving forward onto pieces of the reasons what these storms are fori don’t understand why everything i adoretakes a different form when i squint my eyes have you ever done that? when you squint your eyes, and your eyelashes make it look a little not rightand when just enough lightcomes from just the right sideyou findyou are not who you are supposed to be? this is not what you are supposed to see please, remember me,i am supposed to be king of a kingdom or swinging on swingsome something happened to my imaginationthis situations becoming dire my treehouse is on fire and for some reason i smell gas on my hands.this is not what i have planned this is not what i have planned
27це напевно тут вже обговорювали, але truce це настільки пісня про Україну
(є кавер на цю пісню на ютуб каналі укр кліки і також на всіх муз плафтормах)🥰28Люблю адмінів
29пісні пілотів як регіони українии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(ми якось в тві робили пісні з Кленсі альбому як міста України, треба буде до цього повернутись і у нас є ще одна ідейка стосовно цього 🙏)30Кому мало рубрик/поганий канал/не такі адміни – знайдіть собі хобі нове мб якщо у вас все життя крутиться навколо фанки…
31Хот тейк: пілоти занадто рано завершили лор та випустили бріч.зара поясню що маю на увазі: Не зрозуміло нашо вони пришвидшили вихід Бріча, при тому що Кленсі все ще був актуальний і на слуху, і випустили *дабл* альбом (що навіть концептом не схожий на Кленсі, тож *на мою думку* це просто самостійний альбом) , та поставили крапку в дуже продуманій історії, дуже тупим методом. Лор залишився з купою сюжетних дірок, тур зробити сил не було, тож вони переформатували блуріфейс тур в бріч, і прогнали його за місяць, дуже сильно втомившись, і забивши на всіх і все окрім америки (оскільки сил працювати вже не лишилось) плюс порізали супер успішну Кленсі еру, так що вона пройшла ніби за 3 хвилини, давши в альтернативу альбом з недодуманим концептом (що, здається, сталося вперше за карʼєру пілотів) DONT GET ME WRONG! я дуже люблю бріч. але є відчуття, що якби його відстрочили на рік, було б набагато краще, візуально, концептуально, і найголовніше лорно.А так ми отримали франкінштейн Кленсі Еру, вбиту логіку лору, та трохи вичахших пілотів, яким ніби просто треба трохи відпочити. На мою думку, якщо б бріч вийшов умовно зараз, такого б ефекту не було…
ОСТАННІЙ ПОСТ НА СЬОГОДНІ❤️🖤 | @twentyonepilotsukraine
Поговоримо трішки про вчорашній лист?Ліра - це жіноче ім'я грецького походження. Це мелодійне ім'я, взяте зі сторінок міфології, походить від легендарної ліри Орфея і означає «арфа» або «той, хто грає на арфі». Кажуть, що музика, яку він на ній грав, була настільки прекрасною, що могла зворушити всіх тварин, дерева і навіть самих богів. На честь зіркової сили стародавнього героя його ліра була розміщена на небі у вигляді сузір'я. Магнолія - дуже міцне дерево, тому з цим ім'ям часто асоціюють силу характеру. Може символізувати мінливість, любов, наполегливість, здоров'я та багато іншого.Білі квіти магнолії: чистота та досконалість (Факелоносець?)Рожеві квіти магнолії: молодість, невинність та радістьФіолетові квіти магнолії: удача та здоров’яЗелені квіти магнолії: радість, здоров’я, удача та щастя
Орієнс є одним із чотирьох демонів, що керують сторонами світу. Латинське коріння його імені вказує на те, що Орієнс є пекельним і демонічним королем Сходу. Орієнс асоціюється зі східним напрямком і служить королю демонів Баалу.
А також oriēns - світанок, світанок, схід сонця (The sun will rise and we will try again?)
❤️🖤 | @twentyonepilotsukraine
34Друзі, буду на фестивалі в Австрії та в Угорщині. @kurtkaa_bain пишіть якщо немає компанії, буду дуже рада всим вам🫶🏼 35У фандом потрапила тільки цього року, хоча слухаю пілотів ще з 15-го десь... Поясніть, звідки пішла назва фандому "кліка"? Хто, як, чомуу? 👀 (про це і дуже багато чого ще можна прочитати на нашому сайтику)36Мені здається лінія blurryface в твіттері була якоюсь не закінченою і обірваною, наче не було останніх слів, ні про поразку ні про перемогу, просто тизер кліпів (як я зрозуміла що він в них втручався, але... це все? Звісно якісь прям останні слова було б надто банально, хоча чому б і ні) і в мене є чітке почуття що щось ще буде, але Тайлер сказав що історія вже повністю завершена тому я також вірю в те що більше нічого по цій історії не буде, але... Все ж таки blurryface залишив якусь недосказанність, і мені цікаві ваші думки про це
37Що ви думаєте про тури, я чула що дуже часто саме після фестивалів починають анонсувати тури, дуже на це сподіваюсь, бо фестивалі це звісно дуже круто, але хочеться саме на їх концерт🥲 (повноцінний тур буде вже під час нової ери, можливо, пару концертів наостанок перед типу хіатусом вони проведуть в Колумбусі вдома)38хто хоче сидіти і думати над дельтапайлотс пліз напишіть в коментарях наперед я вас всіх цілую в лоб
39тайлер насправді не п'є редбул, а заливає туди живчик і притворяється що п'є енергетики шоб здаватись крутим
40Я познайомився с гуртом декілька років тому від людини, яка виявилась не дуже гарною, як мінімум, по відношенню до мене. Але саме tøp кожен раз спасають мене та моє життя, без перебільшення Я ніколи не намагався знайти друзів з кліки, але тепер після фільму я дуже хочу потрапити на саі паті ;((( сподіваюсь, що мені дозволять поїхати знов у Київ ахах
41Питання щодо саі вечірки Яка вікова категорія? Якщо мені 16, можно буде потрапити на вечірку чи ні?
42я є частиною цієї спільноти відносно віднедавна, але вже хочу подякувати кожному, хто створює таку підтримуючу атмосферу в чаті 🫶🏻 тут справді можна висловити будь-які думки та переживання і бути почутими, ви дуже вчасно трапились мені на життєвому шляху, всіх обіймаю 🥰 P.S. окреме «дякую» пану Андрію за меми
43тренч неймовірний альбом, але відчуття наче він переоцінений
44укр кліка реально найкраща в порівнянні з більшістю європейськими кліками і це факт
Останній пост на сьогодні з вашими тейками, дякуємо, що провели з нами цей вечір 🫂
Моя мама зберегла цю записку, яку я написав їй, коли мені було 5 років. @ landseafish разом з нею подарувала її мені в кадрі на першому показі фільму «More than we ever imagined» в Колумбусі на тижні виходу фільму. Я ніколи не вмів зупинятися та святкувати, це ніколи не здається заслуженим. Але вони обидва хотіли переконатися, що цього разу я це зробив. Я не можу достатньо подякувати фанатам @ twentyonepilots за те, що наш концертний фільм потрапив до топ-5 вітчизняного прокату, та команді imax за те, що вони надали нам найбільшу сцену в кінотеатрі. Все це виглядало як щось, що моє п'ятирічне «я» вважало б «досить близьким» до здійснення пророцтва. У мене була перевага ще до того, як ми досягли рекорду в Мехіко; всі знали, що фанати зроблять це успішним, тому моя робота була досить легкою. Я сподіваюся побачити продовження зростання концертних фільмів, ми довели, що люди хочуть ходити на них. ДНК живого шоу та враження від кіно майже ідентичні.
Марк в інстаграмі ❤️🖤 | @twentyonepilotsukraine