Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🎹🥁"Етностудія"🎸🎻
Added 06 Jan 2025

🎹🥁"Етностудія"🎸🎻

@tvor4amaysternya
Number of subscribers: 295
Photos: 2,630
Videos: 1,090
Links: 217
Description:
Творча родина творчих людей. Мій ютюб канал https://www.youtube.com/@user-ne6yo4dq5d Для фінансової підтримки каналу 5168 7574 1639 8065 (Даниленко М.А)
Source

🎹🥁"Етностудія"🎸🎻 | Друзі. Зустрічайте. Анатолій Логвиненко.Талановитий письменник з с.Под...

Telegram community logo - 🎹🥁"Етностудія"🎸🎻 🎹🥁"Етностудія"🎸🎻 @tvor4amaysternya
175 Views/Reach 2025-01-13 18:24 Message №3131
Друзі. Зустрічайте. Анатолій Логвиненко.Талановитий письменник з с.Подище. Має неперевершений стиль письма. Як віршів так і прози . Ну дуууже навіть його творчість мені імпонує. Я певен, що вам також дуже сподобається.🤌🤌🤌🤌🤌🤌🤌🤌🤌🤌🤌🤌🤌🤌........... Те, шо я був красівий, ви вже знаєте...А ще я був дуже любознатєльний і любив мечтать, чим інколи доводив людей до білого каління.- Діду, а шо таке пагані слова?- Ну, напримєр лайка, прокльони, матюхи...- Дак ви ж з бабою лаєтесь, а ти ще й матюхаєшся? - А шобтвоюмать, чо ти причепився, хвилософ сраний?- Діду, а даси ризинки на рогатку?- Говна тобі на стахановській лопаті! Іди з очей!Я подумав трохи, і сам рішив, шо матюх, це частина мови, яка служить для зв'зку слів у реченні...У школі розказували про матріархат і патріархат. Тепер ламаю голову, а шо ж у нас у сім'ї?Тато слухається бабусю, мама тата, я вобще перед усіма гриву гну...Оце колись мама зробила пухову перину, з птиці пуху ж надерли.Мій любимий цвєт і розмєр! Дак ні, ти, Толю, спи на полу, торохти ребрами, а це братіку буде, він же меншенький. Ну малий у першу ж ніч стільки риби туди наловив, шо бабуся насилу винесла на просушку, тиждень сохло, і мухи не сідали... Таку вещ перевело!Да й попадало більше мені, бо я старшенький. Короче була б ср@ка, попружка найдеться.Шо в кого не спитаю, одне чую: "Не чогокай, одчепись!"А мені ж усе інтересно, все хочеться взнать...Ото дід Ігнат тільки й людини!І погомонить зо мною, і розкаже, і посовітує...Сидим з дідом, він пихкає самокруткою, я грушу гризу, бєсєдуєм.- Діду Ігнате, а ви давно курите?-А я балакать, ходить і курить научився в один день! Кахи - кахи...І вже веселішенько! А то ходиш, ніякий, як послідняк...Ото перше времня, як я поняв, шо в мене до Лєнки сильні чуства, трохи ще тушувався, краснів, наче Соньчині порічки, а Ігнат і каже:- Толю, хто ж так за дівкою ухажує?Стоїш, соплі жуєш... Треба напористєй! От ми було як на досвітки соберемось, да гармошка, да бубон...Дівки аж мліли!- Дак де мені того бубона взять?- А причому тут бубон? - Дак ви ж казали...- - Іди, Толю, додому! У мене од тебе голова болить...Ех, жисть пошла, як сандаль клеєний... Викинуть жаль, а новий дорого стоїть!Отак я і жив...