📆 Основні події Камʼянського за минулий тиждень:🟡 Громада Камʼянського на термінове звернення захисників забезпечила ремонт позашляховика.🟡ДТП на Героїв рятувальників 26.🟡 У Центральному парку Кам’янського вандали понівечили новий майданчик для гри у петанк. 🟡У Кам’янському горіло складське приміщення площею 390 кв. м.🟡Бригада екстреної медичної допомоги прийняла пологи у 26-річної камʼянчанки просто вдома. 🟡 Заклади освіти Кам’янського готують до нового навчального року та осінньо-зимового періоду. 🟡 У Кам’янському через суд зобов’язали демонтувати незаконний торговельний павільйон. 🟡 У Кам’янському пройшов Кубок Дніпропетровської області з тхеквондо ВТФ, присвячений пам’яті військовослужбовців 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.🟡ДТП на мосту за участі неповнолітніх мотоциклістів. 🟡На Криворізькій зійшов з рейок трамвай.🟡 Арсенал у квартирі: у Кам’янському чоловік зберігав гранатомети, вибухівку та сотні набоїв. 🟡Сили ППО відбили дронову атаку ворога на Камʼянське. 🟡 Рашистський дрон влучив по кладовищу у Камʼянському. Пошкоджено кілька могил.🟡Біля автовокзалу горів шиномонтаж. 🟡В «СК «Прометей» відбувся VI Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Antares Cup».Труха ⚡️ Камʼянське | Наш чат | Платимо за контент
❗️Дітей без обов’язкових щеплень не допускатимуть до шкіл і дитсадків: в Україні готують новий закон. У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №15286, який повністю перепише правила захисту від інфекційних хвороб та суттєво посилить контроль за вакцинацією дітей.Головнепронедопускдонавчання:⚫️Жорстке табу: Діти, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем, не зможуть відвідувати школи, дитсадки та табори відпочинку.⚫️Як зараховуватимуть: Тепер для вступу обов’язково потрібна довідка або витяг з ЕСОЗ, де чітко вказано, що дитина вакцинована і не має протипоказань.⚫️Єдиний виняток: Потрапити в колектив без щеплення можна буде виключно через медичні протипоказання (тимчасові або постійні). У такому разі долю дитини вирішуватиме спеціальна лікарсько-консультативна комісія (ЛКК) — і лише за умови спокійної епідситуації.❓Що ще передбачає законопроєкт?⚫️Тотальний цифровий облік:Усі дані про щеплення, а також офіційні відмови від них, медики будуть зобов’язані вносити до електронної системи (ЕСОЗ). Просто «проігнорувати» чи купити паперову довідку стане значно складніше.⚫️Гроші на вакцини: Базові щеплення за віком та профілактика сказу залишаться безоплатними (за кошт держбюджету). А от специфічні вакцинації (за епідемпоказаннями) перекладуть на місцеві бюджети. ⚫️Кримінальна відповідальність: Уряд вже готує зміни до Кримінального та Адміністративного кодексів. За порушення законодавства у сфері захисту від інфекційних хвороб запровадять сувору відповідальність.Наразі законопроєкт перебуває на розгляді у профільних комітетах парламенту. Повноваження визначати та змінювати календар обов'язкових щеплень повністю передадуть МОЗ.
❤️Дитяча Ігротека KidSmileзапрошую діток від 2 до 10 років у світ дитячих розваг та веселощів!Ви можете залишити дитину під наглядом досвідченого адміністратора і сходити по своїмсправам! Також в ігротеці KidSmile можна весело відсвяткувати день народження вашої дитини! На літних, осінніх, зимових і весняних канікулах Ігротека KidSmile запрошує діток від 5 до 12 років в дитячий табір, дитина без гаджетів, але в гарному настрою!Насичена та цікава програма:з перекусом, обідом, прогулянками, квестами, розвагами в гральномузалі та двоповерховому лабіринті, мастер класи, спілкування з друзями! У нас завжди цікаво і весело!Літній табір 2026: з 9:00 до 17:00 (5 днів). Вартість: 3900 грн (з обідом і перекусами). 1 зміна 08.06 - 12.06 (5-7)2 зміна 15.06 - 19.06 (8-12)3 зміна 22.06 - 26.06 (5-7)4 зміна 06.07 - 10.07 (5-7)5 зміна 13.07 - 17.07 (8-12)6 зміна 20.07 - 24.07 (5-7)7 зміна 03.08 - 07.08 (8-12)8 зміна 10.08 - 14.08 (5-7)9 зміна 24.08 - 28.08 (8-12)📌Наша адреса: вулиця Медична 2Є, City Centr, 2 поверх.Наш instagram.
Ч.2Україна пройшла важкі зими, коли ви намагалися знищити нашу енергетику. Ми вистояли, і навіть у темряві стійкість українців збереглася.Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який був змушений звертатись по допомогу в Пхеньян.І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж уперше в історії Росії.Ви розраховували, що українцям не вистачить сил захистити себе, але тепер наші хлопці допомагають будувати захист нашим партнерам на Близькому Сході та в Затоці.Ви сподівалися на внутрішню смуту в Україні, але це проти вас збунтувалися ваші ж військові формування. 23 червня буде чергова річниця, і замовчування не зітре з історії цей факт.І це зараз на вас дивляться з очевидною втомою ваші ж урядовці, бізнесмени та пропагандисти. Світ це бачить.У світу немає втоми від України, на яку ви довго розраховували. А от від Росії є втома навіть у тих у глобальному світі, хто допомагає вам обходити санкції та підтримувати на плаву економіку.Ви не можете цього не помічати. Після 26 років старість почала брати своє. Чим далі, тим більшою буде втома і від вас.Ми бачили документи від розвідки, що ви зараз розглядаєте плани війни ще й на 2027 і 2028 роки. Також ми знаємо, що ви сподіваєтеся, що балістика зробить для вас те, чого не зробило все інше. Ви хочете втягнути ще більше у війну Білорусь, і зараз ми змушені готуватися ще й до цього. Ми бачимо, що ви розігруєте якусь партію з Придністров’ям. Ваші пропагандисти погрожують так чи інакше всім сусідам Росії. Чи дійсно ви хочете пройти через все це?Вибір зараз за вами.Досить війни.Україна пропонує закінчити цю війну.Треба зробити це чесно, достойно й гарантувати, що не буде нового розпалення війни.Ми бачимо, що Сполучені Штати приділяють усю свою увагу питанню Ірану, і неправильно просто чекати, коли у їхній увазі черга дійде до війни у Європі.Україна пропонує закінчити війну у форматі між нами і вами.Я пропоную вам зустріч.Усі чули, як ваші представники, посміхаючись, говорили, що я начебто можу приїхати в Москву. Але після таких 26 років українському лідеру у вашій столиці, як і російському лідеру в Києві, робити нічого.Є країни, які традиційно приймають лідерів для вирішення питань війни і миру. Швейцарія, Туреччина, країни Арабського світу – багато хто може і хоче прийняти цю зустріч.Саме лідери вирішують ключові питання – так було й буде завжди.Я пропоную визначити чітку дату зустрічі.Ми чули, що вам пообіцяли на Алясці вирішення якихось речей, які стосуються України та Європи. Але ви бачите, що українські та європейські питання вирішуються не в Анкориджі.До розпочатого між нами двостороннього треку можуть приєднатись інші визначені учасники.Оскільки війна триває у Європі, і нам в Україні потрібні гарантії безпеки, і ви для себе хочете гарантій безпеки, логічною видається участь тих, хто справді може виступити гарантами.Ми вважаємо, що участь Європи потрібна – тих, хто дійсно має спроможність впливати на ситуацію.Ми вважаємо, що Сполучені Штати мають бути в процесі, і це те, що може визначити конфігурацію нової архітектури безпеки в нашій частині світу.Ми вже мали досвід багатьох договорів із Росією та Мінських угод, які не спрацювали. Тому потрібно знайти передусім наші двосторонні відповіді на питання, які є, і не ховатися від складних питань за будь-якими формулюваннями, технічними групами або втратою часу в човниковій дипломатії.Своєю війною ви назавжди розмежували Україну та Росію.Лінія фронту зараз – це лінія, з якої має початися дипломатія.Україна готова припинити вогонь повністю – для часу, коли триватимуть перемовини. І це стандартна практика, яку підтверджують зараз і обставини навколо Ірану. Спроба встановити реальну тишу – це найкращий старт, щоб почати говорити один з одним. Ми вважаємо, що це буде не просто спробою, а реальним припиненням вогню, якщо ви цього захочете.Ви знаєте, що моніторинг припинення вогню по лінії зупинки можуть забезпечити Сполучені Штати.
🔥Генштаб підтвердив жирнючий розʼєбос стратегічних обʼєктів рашистів цієї ночі та ранку. Двіжушну гойду у перший день петербурзького міжнародного економічного форуму доставлено на:💥 нафтовий термінал “Санкт-Петербург” (Санкт-Петербург, Ленінградська обл., рф). Підтверджено ураження цілі з подальшою пожежею на території терміналу. Нафтовий термінал є одним із найбільших перевальних комплексів нафтопродуктів на Балтійському напрямку та відіграє важливу роль у забезпеченні експорту й логістики паливних ресурсів російської федерації. Пропускна здатність становить 10 млн тонн на рік. Об'єкт задіяний у забезпеченні потреб військових формувань держави-агресора.
💥 кораблі (попередньо один з них — корвет «Бойкій»), об’єкти інфраструктури в порту Кронштадт. Масштаби завданих пошкоджень уточнюються.💥підприємство з виробництва складових частин високоточного озброєння “Мічурінський завод “Прогресс” (Мічурінськ, Тамбовська обл., рф). На території підприємства зафіксовано пожежу. Масштаби збитків уточнюються.Підприємство спеціалізується на виробництві приладів для систем управління авіаційної та ракетної техніки рф, зокрема гіроскопічних приладів стабілізації, автопілотів, навігаційних курсовказівників та інших елементів пілотно-навігаційних комплексів, що застосовуються в літаках, ракетах і БпЛА окупантів.
💥систему ближньої навігації РБСН-4Н на аеродромі “Саки” (Новофедорівка, ТОТ АР Крим).💥 склад боєприпасів та БпЛА (Галицинівка, Донецької обл.), склад паливно-мастильних матеріалів (Білолуцьк, Луганської обл.), а також командно-спостережний пункт противника (Селидове, Донецької обл.). 💥За результатами попередніх уражень підтверджено пошкодження 2 червня 2026 року технологічної естакади, установки первинної переробки нафти АВТ та двох резервуарів РВС-5000 на НПЗ “Ильский” (Краснодарський край, рф) .💥Також підтверджено зупинку перекачування нафти на нафтоперекачувальній станції “Зензеватка” у Волгоградській області рф) внаслідок ураження 2 червня 2026 року.💥Крім того, за результатами удару 30 травня 2026 року по полігону “Приморський Посад” (Приморський Посад, ТОТ Запорізької обл.) підтверджено знищення укриттів для особового складу ворога. Втрати противника склали близько 30 осіб.Труха ⚡️ Камʼянське | Наш чат | Платимо за контент
🔞Ну що тут скажеш? Тіпічноє Камєнскоє, прости господи 💁♂️Мешканці багатоповерхівок на вул. Миколи Лисенка, 56, скаржаться, що їх двір перетворився на притон, а поліція бездіє:Шановні сусіди, жителі міста та представники правоохоронних органів! Звертаюся до вас, бо терпіння та сили вже на межі, а мова йде про безпеку наших дітей та нас самих.Вже місяць у нашому дворі відбувається справжній кошмар. Одна з місцевих жительок (яка веде асоціальний спосіб життя, страждає на алкогольну та наркотичну залежність) влаштувала під нашими вікнами точку для постійних п'яних дебошів, криків та розбірок, які тривають з ранку до пізньої ночі.Що ми маємо на сьогодні:Постійний терор: Неможливо спати вночі. Діти бояться виходити на дитячий майданчик. Старенькі та жінки залякані.Агресія та погрози: Сьогодні ситуація знову загострилася — знову були п'яні дебоші, неадекватна поведінка та прямі погрози на мою адресу та адресу сусідів. Нам буквально страшно виходити з власного під'їзду!Абсолютна бездіяльність поліції: Ми регулярно викликаємо патрулі. За останній час поліція приїжджала неодноразово. Результат? Нульовий. Поліціянти часто просто не бачать підстав для складання адмінпротоколів, незважаючи на безлад та погрози, вчора навіть намагались зробити мене винною, що я викликала наряд поліції .Сьогодні знову довелося викликати наряд, фіксувати стан цієї особи та її агресію. Ми намагаємося захистити себе, але нападниця відчуває повну безкарність і відкрито глузує з нас, заявляючи, що їй нічого не буде. Поліція затримала на декілька годин її "кавалера " бо зброя була при ньому на момент приїзду патруля , АЛЕ , її не затримали !!! Вона далі продовжувала погрожувати мені розправою - по єдиній причині - Я ОСОБИСТО НЕ ПОДОБАЮСЬ ЇЙ . Мій чоловік 5 рік захищає нашу країну від ворога , а я вимушена виходити з власного дому тільки в присутності моїх друзів з двору . Сьогодні дівчатка реально своїми спинами захищали мене від її нападів.Ми не збираємося чекати, поки станеться трагедія! Скільки ще заяв потрібно написати та скільки разів викликати поліцію, щоб нарешті були вжиті реальні заходи?Прошу максимального поширення! Сподіваюся, що керівництво місцевої поліції зверне увагу на нашу адресу і нарешті наведе лад, поки не стало надто пізно.
Труха ⚡️ Камʼянське | Наш чат | Платимо за контент
📆 Основні події Камʼянського за минулий тиждень:🟡Громада Кам’янського передала родинам військовослужбовців ключі від квартир.🟡 Адвоката з Кам’янського затримали на хабарі: за $6 тисяч обіцяв «захист» від ТЦК. 🟡ДТП на проспекті Свободи. 🟡На Мирі мотоцикліст влетів у таксі. Його з важкими травмами ушпиталено.🟡 На Черемушках в приміщенні колишнього кінотеатру «Комсомолець» відкрився магазин торгової мережі «Дивоцін». 🟡Негода у Камʼянському валила дерева та ламала гілки. 🟡 Камʼянське отримало нові труби великого діаметру, відводи та інші необхідні елементи, які будуть використані для заміни найбільш аварійних ділянок теплотрас у різних мікрорайонах міста. 🟡 Громада Кам’янського закупила для параолімпійців області високоточну спортивну зброю.🟡 На лівобережних очисних спорудах Кам’янського стартувала масштабна модернізація. 🟡 У селищі Карнаухівка 25 травня запровадили карантин через випадок сказу шакала, який напав на двох людей.🟡 У Кам’янському розпочали облаштування нових сходів на спуску до пляжу затоки на Дніпробуді, неподалік містка. 🟡 Громада Кам’янського та волонтерська спільнота передали чергову допомогу полку «Айдар».🟡Дуже сильна аварія біля ресторану Крута.Труха ⚡️ Камʼянське | Платимо за контент
⚡️ Дніпропетровщина посилює підготовку до зими: область отримає ще 23 блочно-модульні котельні, — повідомляє Голова ОВА. На їх закупівлю Уряд сьогодні спрямував понад 485 млн грн. Наша головна мета зараз — встигнути встановити та запустити все обладнання до старту опалювального сезону.Наразі в області вже змонтовані 5 блочно-модульних котелень, ще 9 – підключають. Їх придбали коштом місцевих бюджетів та за підтримки міжнародних партнерів.Загалом Уряд спрямував з резервного фонду понад 3 млрд грн на встановлення 216 блочно-модульних котелень у різних регіонах України.У всіх районах нашої області триває підготовка до холодів. Реалізуємо План стійкості: захищаємо об’єкти критичної інфраструктури, розвиваємо розподілену генерацію, забезпечуємо резервне теплопостачання та стабільне водопостачання.Дякую Уряду за підтримку. Разом робимо все, щоб навіть в умовах енергетичного терору росіян взимку в оселях наших мешканців були тепло, вода та світло.
— зазначив Олександр Ганжа.Труха ⚡️ Камʼянське | Наш чат | Платимо за контент
💬 Нам пишуть:Доброго ранку спільнота!Делегація освітян Кам’янського. Або чи може ефективно виконувати всі обов’язки керівника людина, яка в 70 років не може запам’ятати і відтворити 5 слів. Одні і ті самі люди очолюють школи міста ще з 90х років і стали вже не директорами, а хазяйвами державних закладів освіти! Їх не цікавить майбутнє наших дітей, їх цікавить нажива. Тримаючи десятки років в кріслах директорів шкіл одних і тих самих людей дозволило корупції міцно укорінитися в освіті міста, а не лише в окремих особах! В школах вчителі мають приносити «дань» директору, а незгодних очікує мобінг і подальше звільнення. В цій історії звісно є персонажі, які мислять інакше(Ви не побачите їх на світлинах у «Освітяни Кам’янського», бо ті фото вже більше нагадують сторінку пенсійного фонду). Але протистояти цьому можуть одиниці, адже знають, що після звільнення місць в інших школах для них не знайдеться тому, що керують ними такі ж пенсіонери, яких влаштовує система, їм байдуже на результат - якість освіти наших дітей. Головна ціль відтяпати побільше на останніх подихах, та набити свої кишені, бо так чи інакше, а час їх при владі вже спливає! Лише декілька закладів шкільної освіти міста очолюють ті, хто займає посаду директора менше ніж 12 років, як того вимагає законодавство. Решта - пенсіонери, які подорожують зграєю 70 річних директорів країнами світу з метою переймати досвід, який нікому не передають, бо звільнити «тепле» місце зась. Дійсно, поважний вік не применшує заслуг директора перед школою, однак чи може управляти школою пенсіонер, який не має фізичних і психологічних ресурсів для промови з 5 слів? Немає гідної заміни?Але ж є і чудові, нажаль поодинокі, приклади розвитку шкіл, яким все ж таки пощастило мати молодих директорів, які здатні швидко адаптуватися до вимог сьогодення і ефективно управляти закладом освіти. І зараз на цей пост накинуться «захисники», які підтримують таку систему свого хазяїна тому, що мають власну вигоду! Уявіть собі, що в школах є вчителі, які приймають «подяки» від батьків золотом. Так-так, як в 90. Чому ж це існує і досі? Та тому, що з 90 років посади директорів займають одні і ті самі люди, які мовчки це схвалюють. Звісно не за «дякую». Саме у таких вчителів є перспективи! ІЇх обурення буде легко побачити в коментарях під цим дописом адже їм треба захистити себе і свого хазяїна. Незгодних із системою теж можуть змусити коментувати цей пост, бо ставити лайки і коментувати- це нормальна практика для освітян Кам’янського( думка вчителя має збігатися з думкою керівника). А чи є майбутнє у освіченого, свідомого, чесного вчителя в Кам’янському? Чи є майбутнє у наших дітей?
Кому ліньки читати все:Сенс відео в тому що це директор 23 школи,яка вже більше 30 років керує школою хоча по законодавству України максимальний термін 12 років,і вона вже навіть не може вимовити слова без телефону, то як вона може керувати школою.
(Зі слів автора ☝️)Труха ⚡️ Камʼянське | Наш чат | Платимо за контент
📆 Основні події Камʼянського за минулий тиждень:🟡Потрійна ДТП на трасі біля Кулішів. 🟡Мешканця Камʼянського затримано за спробу зґвалтувати 6-річну падчерку. 🟡ДТП на перетині 8-го березня та Ювілейного.🟡 В Міської лікарні швидкої допомоги після капітального ремонту відкрили двоповерховий корпус. 🟡Потужна ДТП біля Дмарту. 🟡У Кам'янському планують провести масштабну модернізацію водогонів.🟡Винних у груповому побитті братів у Криничках досі не затримано. Справу не перекваліфіковано попри наявність судово-медичної експертизи. Як працює поліція?🟡 Громада Камʼянського отримала від ФРН мікроавтобус та генератори різної потужності — від 5 до 20 кВт. 🟡Ворожий дрон вдарив по приватним будинкам в Романково. Також було пошкоджено тепловоз в Камʼянському районі. 🟡 У Кам’янському триває ремонт житлового фонду в межах міської програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ЖБК та ОК. 🟡 У Кам’янському розарії відновлюють понівечене вандалами майно. 🟡 У Кам’янському провели в останню путь солдата Іллю Башкірова. 🟡 У Кам’янському викрили два шахрайські кол-центри: у людей виманили майже 3 млн грн🟡 Кам’янська громада отримала 21 генератор у межах Програми «Партнерство за сильну Україну»🟡Моторошна ДТП на мосту. Водій та пасажир дивом вижижи. 🟡Наступного дня сталась ще одна ДТП на мосту. 🟡Біля БРСМ розбився насмерть мотоцикліст. Труха ⚡️ Камʼянське | Платимо за контент