Source
ProSebe lab | Все своє життя я багато вчусь, ну просто тому, що для мене це так же п...
376 Views/Reach
2026-04-24 11:01
Message №1770
Все своє життя я багато вчусь, ну просто тому, що для мене це так же природно як їсти, спати, я щиро вважаю, що будь яка людина має вчитись все життя.Років десять тому, я дійшла до стану - повна склянка. Я купляла навчання і приходила з виглядом - ну давайте, що ви тут мені нового розповісте, я все знаю.А потім я зрозуміла, що я плачу свої гроші за те, щоб прийти і пограти в розумну. І самозатвердитись...🤦♀️Так я прийшла до правила, якщо я йду на навчання, я - пустий стаканчик. Я уявляю, що я в цій темі нічого не знаю. Беру кореневі речі і потім співставляю з тим, що вже було в моїй голові. Так я почала суттєво розширювати внутрішню карту. Час від часу під своїми дописами я читаю коментарі на кшталт - " що за джптішна хуйня, в бізнесі так не працює ".Людина витратила свій найцінніший ресурс - час, щоб прочитати допис і самоствердитись перед собою. Замість того, щоб замислитись, а як це б могло працювати.Коли я вкладаю в щось час, я завжди думаю про - щоб що. Така проста надбудовка, дозволила мені бути в тій точці де я є зараз, навіть коли весь світ навколо хитається.