Source
ProSebe lab | Сьогодні згадала свій досвід керування яхтою і знаєте що? Мені більше ...
635 Views/Reach
2026-01-16 14:44
Message №1727
Сьогодні згадала свій досвід керування яхтою і знаєте що? Мені більше подобалося сидіти/лежати на палубі й пити брют 😅 І, всупереч поширеним думкам, за 10 днів мені це ані на секунду не набридло. Більше того , я чітко розуміла, що так можу провести ще не один десяток днів.Загалом у той період я сумарно була відсутня в бізнесі понад місяць. Бо потім була розкішна Барселона і багато чого ще.До чого я це? Працювати по 4 години на день - прекрасно. Але ще прекрасніше, коли можна взагалі не працювати. Лише так можна по-справжньому перезавантажитися.А тепер - по суті. Делегування - це про зрілість, стратегічне мислення і вміння керувати власним ресурсом. Поки ви робите все самі, ви залишаєтесь у ролі виконавця, навіть якщо формально називаєте себе власником бізнесу чи лідером.Навичка делегування звільняє не тільки час, а й голову. Саме в цьому просторі з’являються рішення, ідеї, масштаб і нові рівні доходу. Неможливо будувати систему, якщо ви її вузьке горлечко.Якщо без вас краще - ви поганий лідер. Якщо без вас бізнес працює гірше - ви поганий делегатор. Добре - коли без вас нормально.