Source
ProSebe lab | Вчора розмовляла зі старинним товаришем.- мені пропонували бізнес трен...
260 Views/Reach
2025-09-28 05:08
Message №1564
Вчора розмовляла зі старинним товаришем.- мені пропонували бізнес тренінг для моєї команди. Триста доларів. Я на зізвоні був в шоці, вона вірить в позитивне мислення і ледве не молилася.Хотіла сказати, що це не з наших, нам підкинули 🤣Давайте розповім як в моєму випадку відбувається тренінг для команди. На прикладі одного з.Першим кроком я вислала опитувальник всім лпрам, зробила зріз проблем компанії. Побачила, роздутий зарплатний фонд. Побачила відсутність команди, просто набір людей. Хаос в процесах.Цей перший крок безкоштовно, бо на цьому етапі просто має відбутись розуміння, чи підходимо ми з власником один одному.Далі, робота з власником по цілям компанії, для розуміння, куди прямує корабель.Робота з SEO + HRd.І тільки після вже тренінг для команди.Ефективність процесів компанії міряється лише одним - грошима. Для того щоб так міряти, ваші люди мають бути не виженні хаосом задач, а kpi мати до п'яти показників. Результат нашої співпраці, це коли власник просто каже своєму операційному директору - я в цьому році хочу 12% собі чистими. Я працюю з тими, хто виріс з бажання крутити рулетку і готовий стати власником казино.Ну, а якщо мій клієнт, прийде від вас, то триста євро я подарую, бо саме стільки коштує затрачений час, на рекомендацію мене знайомому власнику бізнесу, а от бізнес тренінг, стільки коштувати не може, хіба що він про позитивне мислення, чи як продати ручку 😉 Пи.си. Для власників бізнесу - зріз проблем компанії, безкоштовно. Але я не працюю там, де власник каже - у мене все ок, навчить тільки мою команду мене чути. Якщо ваша команда вас не чує, у вас не ок. Бізнес - завжди дзеркало власника. ЗАВЖДИ!