Source
тотіфайчік | Якщо США більше не цікавить роль світового поліціянта та борця за демо...
59 Views/Reach
2025-02-18 19:44
Message №2832
Якщо США більше не цікавить роль світового поліціянта та борця за демократію і тепер вони (вчергове) оперують у своїй зовнішній політиці виключно інтересами привласнення корисних копалин інших країн. То сьогодні ми зробимо їм дуже щедрий подарунок і опублікуємо закриту презентацію нової стратегії розвитку мінерально-сировинної бази Російської Федерації до 2035 року PDF 🙆♂️ Впевнені, що аналітики та радники Трампа зможуть самі перекласти цю презентацію Росгеології, або насамкінець попросити ChatGPT це зробити за них. Також ця презентація може бути цікава для Китаю, який може собі перекласти її через DeepSeek, щоб випередити і показати BigDick американцям. Нам однаково хто першим отримає цю інформацію та скористається нею, бо як показує практика, коли є конкуренція, то є і кращі пропозиції. Бо щось американці дуже загралися в облизування московського Ху*ла. До слова, ці матеріали були отримані в ході зламу поштових листувань помічників Дмітрія Мєдвєдева (частково цей дамп був описаний в CybOps - MedvedevLeaks)Цікаво, що за офіційною стратегією розвитку МСБ до 2035 року Росія стикається з низкою проблем:• Приріст нових родовищ не компенсує обсяги видобутку. У 2018-2019 роках запаси стратегічних корисних копалин скоротилися на 10-90%.• Кількість відкритих родовищ за 25 років зменшилася в 10 разів.• Імпортозалежність за стратегічними металами (марганець, хром, літій, кобальт, мідь) досягає 100% у деяких випадках, що робить Росію вразливою до санкцій.• Державне фінансування геологорозвідки скоротилося на 94 мільярди фублів, а приватні інвестиції не змогли заповнити цей розрив.• Експорт залишається переважно сировинним: 54% усіх продажів — нафта, газ, вугілля, залізна руда.Ці слабкі місця загрожують мінеральній безпеці РФ, а отже — і її стратегічним можливостям. Росія втрачає самостійність у ключових секторах промисловості, що робить спроби розширення контролю над зовнішніми ресурсами критично важливими для її еліт.• Марганець — 100% імпортується, оскільки власних родовищ у РФ майже немає.• Хром — понад 80% поставок надходить із-за кордону.• Літій — повна залежність від імпорту, втрата українських запасів призвела до технологічного відставання.• Кобальт — 95% постачається з-за кордону, що критично важливо для військової електроніки.• Мідь — дефіцитні запаси, що стримує розвиток інфраструктури та виробництва.Росію треба дотискати, а не підігравати їй у її амбіціях, що зараз і робить Трамп, намагаючись розграбувати жертву агресії, замість того, щоб дотиснути агресора і взяти з нього всі потрібні репарації та ресурси.Та як би складно нам не було, але потрібно залишатись незламними, бо тих, хто покірно опускає голову - не жаліють, а ще більше б'ють, вбивають та грабують. А ті, хто чинить відчайдушний спротив мають шанс відмахатись від грабіжників. Якщо США не бажає бути на боці світла, то це їх історичний вибір та карма, а ми маємо обирати свій шлях заради волі та майбутнього наших дітей.