Source
Типовий Костопіль | Очільник угорського МЗС накинувся на українську тенісистку Олександру ...
2 670 Views/Reach
2026-02-07 12:06
Message №41277
Очільник угорського МЗС накинувся на українську тенісистку Олександру Олійникову після того, як вона не потиснула руку угорці.Українка відмовилася від символічних жестів на турнірі WTA250 у Клуж-Напоці, бо у 2022 році угорська тенісистка Анна Бондар їздила на турнір до росії, що фінансувався «Газпромом».«З моральної точки зору це те саме, що поїхати грати турнір у нацистську Німеччину в 1941 році й отримати винагороду ювелірними прикрасами євреїв, знищених у таборах смерті Освенцім і Треблінка. Те саме зло — тільки 80 років потому. Це питання гуманності, людяності та базових людських цінностей. Я не можу це ігнорувати. Світова тенісна спільнота не повинна цього ігнорувати. Вболівальники не повинні про це забувати, – пояснювала українська спортсменка. Додамо, що її батько – військовослужбовець ЗСУ. Петер Сіярто у дописі назвав поведінку українки «обурливою» та «скандальною»: «Коли злі наміри людей змішують спорт із геополітикою, це завжди призводить до проблем і породжує негідні ситуації. Жодна притомна людина у світі не може вірити, що спортсмени несуть відповідальність за рішення політиків…Спроба дискредитації Анни Бондар і згадування нацистських паралелей найбільше характеризують саму українську „спортсменку“».