Source
Типовий Костопіль | Американці в різних містах почали створювати групи в Signal в яких пов...
1 130 Views/Reach
2026-01-30 10:15
Message №41065
Американці в різних містах почали створювати групи в Signal в яких повідомляють про місцезнаходження та рейди агентів ICE. Це визвано тим що агенти агресивно ставляться до людей, без пояснень пакують людей та застосовують жорсткі міри. FBI вже подало запит до Signal щоб вони надали дані про адміністраторів цих груп та контакти людей що пишуть в цих групах. Також розпочате розслідування (FBI) щодо групових чатів у зашифрованому месенджері Signal, які використовувалися активістами у штаті Міннесота для обміну інформацією про пересування федеральних імміграційних агентів та співробітників прикордонної служби. За словами директора FBI Каша Пателя, розслідування фокусується на тому, чи дії учасників могли піддавати федеральних агентів «небезпеці», зокрема обмін інформацією про номери автомобілів агентів, їх місцезнаходження і в деяких випадках — переслідування або спроби протестів поруч із ними. • Один із таких Signal-чатів нібито мав до ~1000 учасників і включав коментарі ~50 осіб. • При цьому FBI заявив, що використовує повістки та великі журі у межах розслідування, щоб визначити, чи порушено закон або чи був заклик до насильства чи незаконних дій. Відповідно до публічної інформації, це розслідування викликане тим, що деякі з активістських груп обмінювалися інформацією про пересування агентів імміграційної служби (ICE) та прикордонної служби у громадських місцях.