Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тимур Ткаченко 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Тимур Ткаченко 🇺🇦

@tkachenkotymur
Number of subscribers: 18 215
Photos: 1,160
Videos: 98
Links: 94
Description:
Начальник Київської міської військової адміністрації.

👥 Number of subscribers

18 215
Average/Day:: -18
Average/Week:: -43
Average/Month:: +594

👁️ Average views per message

24 459
Average/Day:: 10,500
Average/Week:: 16,793
ERR: 134.28%

📊 Messages per Day

1.9
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 1.9

Logo change history

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 17,700 26-05-24 17:25
За кількістю локацій з пошкодженнями нинішня атака стала найбільшою серед тих, які здійснила росія з початку повномасштабного вторгнення. Уперше ворог вдався до системих ударів по нашій історичній архітектурі та місцях памʼятування. Будівля МЗС, Музей Чорнобиля, Художній музей, МЦКМ, Кабмін та десятки інших споруд. Сьогодні всім боляче за тим, як постраждав Поділ – найбільші пошкодження для історичної перлини Києва за ці роки. Вкотре війна залишила шрами на метро Лукʼянівська та прилеглих вулицях.Проте найбільше болю від ударів по житлових будинках, по наших школах та амбулаторіях. Сьогодні 86 киян постраждали, у тому числі 3 дитини. Двоє загиблих. Ми маємо чітко сказати, що росіяни прагнули більшого. І багатьом вдалося вберегтися саме завдяки перебуванню в укриттях. Протягом дня на майже 50-ти локаціях працюють тисячі рятувальників, працівників міських, районних служб та волонтерів. Маємо подякувати всім, хто доєднався до ліквідації наслідків. Багато киян сьогодні допомогли бізнесу, який постраждав – власною увагою та гаманцем. Це частина нашої сили – не залишитися осторонь.Найближчими днями вся соціальна та інженерна складова районних установ буде зосереджена на ліквідації наслідків та організації допомоги людям. Ураховуючи масштаб атаки, місто шукатиме додаткові ресурси для допомоги постраждалим. Всі ці питання на постійному контролі посадовців та РДА.нехай росіяни йдуть до біса зі своїми ракетами, дронами і жовчю. 
👁 18,700 26-05-15 07:21
Надзвичайники завершили аварійно-рятувальні роботи, які тривали понад добу.Сьогодні Київ у жалобі за кожним і кожною, кого вбила росія. Це ще одна болюча рана для нашого міста і чергове нагадування: російський терор спрямований лише на одне – знищувати, руйнувати та вбивати мирних людей.Звичайний житловий будинок у спальному районі став мішенню для ворога. Так само, як і тисячі українських будинків за роки цієї війни.Ця атака забрала життя 24 людей. Серед загиблих – троє дітей, 2010, 2013 та 2008 року народження.Мої співчуття рідним і близьким усіх загиблих. Жодні слова не здатні зменшити цей біль.Я вдячний рятувальникам, медикам, енергетикам, волонтерам, комунальникам та всім службам, які безперервно працювали на місці російського злочину. Кожен із вас робив усе можливе, аби врятувати людей і допомогти тим, хто пережив цю страшну ніч.Ми маємо пам’ятати: росія щодня приносить смерть у наші міста. І кожен такий удар, це не просто атака по інфраструктурі. Це свідомий удар по мирних людях, по українських родинах, по нашому майбутньому.
👁 7,480 26-05-14 16:44
Місто живе війною, а політики живуть політикою.Я не дуже розумію, як на це можна реагувати. До мене звертається депутат Київради Опадчий на бланку депутата. Але звертається, як до звичайної фізичної особи, поза будь-якими депутатськими питаннями.Який тиск на нього зчиняється? До чого тут я взагалі? Мені апарат КМДА блокує документи. І ні суди, ні правоохоронці не можуть це зупинити. А він бідкається, що я повинен щось припинити...Віталій Кличко знає, що його депутати займаються епістолярною творчістю? Чи це, як завжди, частина чергової політичної атаки?Ігорю Михайловичу. Як виборець, прошу публічно відзвітувати перед киянами про результати Вашої поточної діяльності. Як допомагаєте громаді Києва подолати кризу, повʼязану з обстрілами та готуватись до нового опалювального сезону? Як залучені до реалізації плану стійкості? У нас щонайменше 11 загиблих, десятки - зникли безвісти. Кияни без сну другу добу. Замість потенції до політики ліпше були б серед киян зараз. Або хоча б на сесії Київради, де голосують за витрати на підготовку до зими. Пан Опадчий не хоче для виборців пояснити свою відсутність в залі?Публічно звертаюся до НАЗК та до Національної поліції. Повідомляю про спроби тиску на мене через використання статусу депутата місцевої ради. Також повідомляю, що вбачаю в зверненні депутата ОПАДЧОГО І. М. конфлікт інтересів, тому що депутатське звернення може здійснюватися виключно з питань, пов’язаних із здійсненням депутатських повноважень. Використання депутатського статусу в особистих чи приватних інтересах суперечить вимогам законодавства про статус депутата та антикорупційному законодавству України.
👁 8,900 26-05-07 10:58
Ще 13 автомобілів передано Литвою для потреб війська.За ініціативи благодійної організації «Благодійний фонд “Координаційний штаб волонтерів”», у тісній координації з Київською міською військовою адміністрацією та за сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Інги Станітє-Толочкєнє організовано передачу 13 конфіскованих автівок для підрозділів Сил оборони.Це вже не перша передача автівок. Нещодавно, у січні, в межах ініціативи до війська передали 11 авто. За словами голови благодійної організації «Благодійний фонд “Координаційний штаб волонтерів”» Олександра Кузняка, постачання автомобілів із Литовської Республіки для потреб оборонців продовжуватиметься й надалі.Уже найближчим часом передана техніка виконуватиме бойові та логістичні завдання поблизу лінії фронту. В умовах сьогодення така допомога є вкрай важливою, адже кожен транспортний засіб безпосередньо підсилює спроможності наших захисників.«Дякуємо литовському народу за підтримку України і українського війська. Дякуємо ініціаторам і благодійникам за надзвичайно важливу працю. Спільними зусиллями ми посилюємо обороноздатність держави та підтримуємо наших воїнів», — підкреслив заступник начальника Київської міської військової адміністрації Андрій Ткачов.Київська міська військова адміністрація і надалі підтримуватиме заходи, спрямовані на забезпечення потреб Сил оборони України. Висловлюємо вдячність нашим європейським партнерам за послідовну підтримку України у боротьбі за незалежність.
👁 6,970 26-05-06 09:34
Темпи Києва у підготовці до опалювального сезону не відповідають ані рівню загроз, ані обсягу державного фінансування. Наступна зима — не “колись потім”. До неї залишилося сім місяців.Вкотре говорили із керівником КМДА Віталієм Кличком щодо реалізації Плану стійкості та резервного теплопостачання Києва.Держава вже бере на себе великий фінансовий ресурс для захисту та резервування систем теплопостачання столиці.Уряд уже:▪️ спрямував 987 млн грн на першочергові заходи захисту;▪️ готує ще 967 млн грн на авансування обладнання розподіленої теплової генерації;▪️ окремо передбачає ще 2 млрд грн на захист критичних елементів та запуск додаткових теплових потужностей.Протягом квітня-травня загалом — майже 4 млрд грн державних коштів. Це ресурси платників податків і ресурс країни, яка воює. При тому, що в столиці - найбільший із бюджетів після державного. Місто має негайно перейти від обговорень до конкретних дій:- укладення контрактів;- визначення підрядників;- підготовки майданчиків;- підключення до мереж;- запуску резервної генерації.Розглянули конкретні рішення для роботи системи у кризових сценаріях — у разі атак на окремі ТЕЦ. Йдеться про резервну генерацію, підключення до теплових, газових, електричних і водних мереж, а також інфраструктуру для швидкого запуску систем.Визначили параметри резервної генерації, які дозволять утримувати мінімально необхідну температуру в будинках навіть за складних погодних умов.Окремо обговорили питання земельних ділянок, технічних умов та доступу до мереж. Без цього жодне рішення не буде реалізоване.Київ має надати законтрактовані рішення з чіткими строками, графіком фінансування та персонально відповідальними.Контроль виконання, включно з укладанням контрактів, — до 10 травня.Після 10 травня - у разі невиконання поставлених задач - необхідно оцінити управлінські можливості керівництва столиці готуватись до викликів, маючи всі ресурси для цього.
👁 45,100 26-04-16 10:30
Цієї ночі столиця знову здригалася від вибухів — ворог бив по Києву балістикою та ударними БпЛА.Внаслідок терористичної атаки росіян палали автівки, пошкоджені житлові будинки і, на жаль, є поранені та загиблі.Наразі маємо 13 локацій в чотирьох районах Києва, які потерпіли від ворожого обстрілу.Найбільше постраждали Подільський та Оболонський райони. Там на великій площі горіли складські будівлі, понівечено житлові будинки та квартири мирних мешканців.Подяка воїнам ППО, які титанічними зусиллями змогли запобігти найгіршому цієї ночі. Якби не ви, наслідки були б значно болючішими.Також не можу оминути увагою всіх, хто від ночі працює на локаціях: рятувальникам, медикам, комунальникам, поліцейським, волонтерам. Дякую за вашу роботу.На жаль, столиця відчуває біль втрати — росіяни забрали життя чотирьох киян, серед них 12-річна дитина. Я щиро співчуваю рідним і близьким загиблих. 60 киян отримали поранення, серед них четверо дітей. Наразі 30 осіб госпіталізовані до закладів лікування де їм надається медична допомога.Сьогодні росіяни вкотре підтвердили, що їх не цікавить мир. Вони не припиняли свої підступні наміри, вони накопичували ресурс. Чекали слушної нагоди. Нагоди влаштувати нам нічне жахіття, забрати якомога більше невинних життів.Та попри будь-які спроби ворога загнати нас в темряву і жах, ми будемо тримати стрій, жити, та боротися далі.
👁 13,900 26-03-27 15:23
На початку року я прийняв рішення звузити публічну дискусію з мером Віталієм Кличком. Насправді саме апелювання до проблем і відповідальності протягом всього 2025 року змушувало місцеве самоврядування хоч щось робити.Але ворожі обстріли та умови, в яких опинилися люди — це, поза сумнівом, не найкращий час, щоб боротися публічно, навіть за конструктив. Особливо за конструктив, який і так важко дається.Попри мій власний приклад, Віталій Кличко не полишив спроб вигадувати нові методи політичної боротьби.Наразі начальниці юридичного управління КМДА Лесі Верес мер Віталій Кличко поставив завдання саботувати проєкти розпоряджень, які готуються на підпис начальнику КМВА. Але робити це Верес має хитро: просто системно надавати правові зауваження, доводячи ситуацію до абсурду.До чого це призводить? До того, що КМВА не може визначити комунальну лікарню критичним підприємством, тому що Верес вимагає від закладу надати доказ, що лікарня - дійсно комунальна. І такий кейс з комунальними підприємствами - не одиничний. У бізнесу вимагають надати документи, ніяк не повʼязані з процедурами надання критичного статусу. В іншому випадку підприємство не отримає критичність, яку до того мало два роки. Тому що Верес не знайшла підтвердження підстав. А минулого року не сама Верес візувала проєкт рішення? Вишенька на торті, коли зауваження — ніби підприємство надало звіт за 2024 рік у 2025-му. А треба було в 2024-му. То як надати звіт у році, який ще тривав? Не лише всі можуть дивитися в завтрашній день, мало хто може?У результаті маємо зрив виконання завдань, порушення законодавства, падіння довіри від бізнесу. Шановні підприємці, прошу не вважати мене частиною цієї проблеми. У блокуванні ваших звернень причиною є прізвище колишнього боксера.Публічно звертаюся до депутатського корпусу Київради. Врегулюйте ситуацію зі зловживаннями повноваженнями, які демонструє юридичне управління. Підтвердьте, хто за цим стоїть, навіть якщо це навіть сам мер.Публічно звертаюся до Служби безпеки України. Наявні штучні перепони для виконання повноважень та для роботи критичної інфраструктури в умовах війни. Готовий надати всю наявну інформацію щодо прикладів конкретних кейсів.Вкотре звертаюся до мера. Я вже двічі просив Вас особисто не займатися шкідництвом. Замість результату стає лише гірше. На яких підставах ви почуваєте себе безкарно в будь-якій ситуації? Може досить?Шановні депутати, підприємці, керівники КП. Якщо ви вважаєте, що так має і бути, то не дзвоніть мені і не тисніть. Є інший адресат.
👁 16,500 26-03-24 15:29
Провів щоквартальну нараду з представниками правоохоронних органів, Сил безпеки і оборони столиці.На порядку денному – питання безпеки життєдіяльності Києва. Першочергово – захист критичної інфраструктури Києва. Заслухав звіти від оборонців нашого неба.Наступне питання – криміногенна обстановка в столиці. Скоординували кроки зі зменшення криміногенної ситуації в місті, попередження терористичних загроз, незаконного обігу зброї, наркотиків, та низку інших важливих питань.Окрема увага - боротьба з тероризмом. Не можу розголошувати деталі. Зазначу, що правоохоронці та сили безпеки визначили напрямки та кроки з попередження втручання ворога в життя міста. Спільні зусилля відповідних служб і надалі спрямовуватимуться на запобігання спробам дестабілізувати обстановку в столиці.Дякую Національній поліції, СБУ, ДСНС і всім правоохоронцям за професіоналізм. Скоординована взаємодія всіх служб дозволяє ефективно запобігати порушенням, оперативно реагувати на виклики та підтримувати стабільність у столиці в умовах воєнного стану.
👁 19,700 26-03-09 17:08
Сьогодні Віталій Кличко не зміг зібрати депутатів, щоб затвердити вимучений план енергостійкості Києва.Я публічно наголошую: кожен день без рішень і без роботи — це на один шанс менше для підготовки до нового холодного сезону. До чого призводить халатність — родини киян відчули протягом цієї складної зими. Таке не повинно повторитися.Київ — єдина громада в Україні, де мер сконцентрував в собі такі широкі повноваження. Київ — єдина громада, де міський голова має право ділити мільярди на свій розсуд. І єдина громада, де мер — ключова посадова особа та голова виконавчої влади.Я маю щире переконання, що мер має і повноваження, і право, і обовʼязок затвердити план енергостійкості самостійно. Якби я був головою громади — зробив би саме так. Час йде, часу все менше.І єдина причина, чому Кличко не підписує — він просто хоче закласти корупційні дірочки в документ. Або документ недопрацьований. Або його підлеглі не здатні запропонувати рішення, професійно не спроможні. За логікою мера — нехай це прийме Київрада, підпише начальник КМВА... будь хто, але не він, щоб не палитися, щоб не попастися.Віталію Володимировичу, пора готуватися до наступного холодного сезону так самовіддано, як Ви переписуєте мільярди коштів громади на установи своїх друзів та проєкти своїх партнерів.Пора. Хоч зараз зрозумійте, що пора. На це неможливо дивитися, як на політичну еквілібристику. Війна та умови, які ми маємо — не час і не місце для танців за рейтинг, за вплив, за гарантії подальшого доступу до міського гаманця. Ну годі вже підминати все під свої інтереси!
👁 21,600 26-03-05 18:58
Ще дещо про План енергостійкості Києва.Кличко просуває документ, в якому Київрада звернеться до Парламенту та Кабміну з пропозицією змінити правила відповідальності за закупівлі. Формально це подають як захист чиновників, які працюють у складних умовах війни. Але якщо прочитати документ уважно і перекласти його на просту мову, зміст виглядає зовсім інакше.Перше. Пропонують записати, що чиновник вважається добросовісним, якщо він ДО підписання договору не мав документів про якісь проблеми в переможця закупівель. Так все можна буде списати на «а ми не мали надісланої в установленому порядку інформації, що компанія «рога і копита» - схематозники».Друге. Якщо експерти скажуть, що закупівля була дорожчою за ринок, це теж не проблема. Якщо різниця до 7%, це взагалі не може бути підставою для підозри.Третє. Відповідальність пропонують залишити тільки тоді, коли доведено прямий умисел украсти гроші або отримати хабар. Ще якийсь пряміший, ніж вже передбачено законом. Для чого це, щоб адвокати розвалили в судах?Четверте. Під час воєнного стану і ще три роки після нього відхилення ціни від ринку взагалі пропонують не вважати порушенням, якщо формально все оформлено нормально.І ще одна важлива річ. Якщо щодо закупівлі вже йде розслідування, чиновник зможе піти до судді і попросити оцінити свої дії. Якщо суддя не побачить ознак злочину, прокурора можуть змусити закрити провадження. ДО завершення слідчих дій, які виведуть порушників на чисту воду. Тобто розслідування можна буде фактично зупиняти на самому початку. І допобачення.По суті виходить так, ніби Віталій Кличко хоче, щоб Київрада попросила парламент дозволити трохи більше корупції. І назвати це боротьбою за енергетичну безпеку.І вони тиждень ганяють джинсу, що такий план повинен був підписати начальник КМВА. Хто в свідомості під цим підпишеться? РНБО таке затвердить? Що відбувається?