Source
тремба | тільки що зідзвонювались з СТБ, познайомились, обговорили все шо несет...
35 300 Views/Reach
2025-12-26 20:09
Message №4812
тільки що зідзвонювались з СТБ, познайомились, обговорили все шо несеться. вони дійсно знали, що ми стрімимо холостяка і їм було це ок, але страйки прийшли від авторів оригінального bachelor, про страйки команда СТБ була навіть не в курсі (така сама історія, як була у нас зі зрадниками, хто пам'ятає).більше страйків точно не буде, в понеділок будуть зв'язуватись з правовласниками з запитом на прибирання цих страйків, можна сказати все мирно порішали.в цілому добре поговорили, мені розказали скільки процесів всі ці погодження займають і як воно взагалі в них працює, але на майбутнє можна буде навіть домовлятись про подібні стріми.але також розказали, скільки гамна зараз на Решетніка несеться, прямо з погрозами йому та дітям. жодні реплаї в тредсі такого не варті, будь ласка, будьте людьми і не переходьте такі межі. він навалив звісно в тредсі, з цього максимум можна крінжанути і зробити свої висновки про людину, але не погрожувати.одне діло говорити щось про телеканал в коментарях, зовсім інше - лізти в реальне життя людини за те, як він щось там прокоментував.дуже сподіваюсь, що мене почують ті, хто це робить і припинять. ми навіть не починали всю цю історію і побачили це все в тредсі, коли воно вже неслось цілий день, але виглядати це може наче я натравив людей на Грішу.давайте залишатись людьми. і ще раз дуже всім дякую за підтримку, я в ахуї від масштабів цієї історії, але головне, що розібрались ❤️