Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - тремба
Added 06 Jan 2025

тремба

@thetremba
Number of subscribers: 40 218
Photos: 2,550
Videos: 124
Links: 2,990
Description:
стріми тут: twitch.tv/thetremba ютуб: ігровий: youtube.com/@thetremba найкраще: youtube.com/@trembitch записи: youtube.com/@thetrembaVODs канал з фільмами: @tremblix для співпраці: @Tetiana_CM

👥 Number of subscribers

40 218
Average/Day:: -16
Average/Week:: +58
Average/Month:: -182

📊 Messages per Day

3.2
Last day: 0
Week average: 2.9
Average per day: 3.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-08

Wall

Telegram statistics channel

👁 25,400 26-03-30 15:38
всім привіт) цей день настав, ми в команду шукаємо 1-2 нарізчиків тіктоків!вимоги доволі прості:- самому знаходити цікаві моменти для нарізок під час стрімів- самому це качати і монтувати (в будь якій зручній для вас програмі, хоч на телефоні). також в допомогу дамо платний сервіс, який прописує субтитри- самому це все публікувати в наш тікток, ютуб шортс і пересилати Ніці для інстаграмазайнятість відносно плаваюча, бо і ми стрімимо не кожного дня. іноді можете наробити тіктоків з одного стріма наперед і просто напланувати публікацій на декілька днів, іноді стріми ідуть підряд, то там бажано актуальні моменти викладатипо формату тіктоків що можна робити:- короткі історії зі стрімів (можете глянути що ми викладали, зараз це мабуть 99% всього контенту, але я б розбавляв це в подальшому)- просто смішні моменти нашої з Марією взаємодії, взаємодії з чатом- геймінг можна, але тільки прям супер смішні і зрозумілі для всіх моменти з кооперативних ігор, або щось з дуже гучних релізів. це доволі рідко, основний фокус все ж на джаст чатинг контент- також бажано підсвічувати якісь ключові новини зі стрімів, щоб всі глядачі завжди були в курсі всього основного, що у нас відбуваєтьсяну і два головних пункти:1. це має бути хтось, хто сам нас дивиться, розуміє наш вайб, наш гумор та аудиторію. якщо ви просто монтажер, який шукає роботу і вам переслав це хтось зі знайомих - це не та вакансія2. бажано мати хоча б приблизне розуміння, що потенційно може зайти в тіктоці, а що ні, не просто монтувати для галочки. десь можна щось перемонтувати зі стріма, десь на чомусь акцент зробити. короче важливе бачення) якщо вже робили тіктоки, які десь залітали - це великий плюспо грошах будемо домовлятись індивідуально, це буде фіксована ставка на місяць.для тестового: - нарізайте декілька тіктоків з останніх стрімів (бажано прям різних форматів, і реакції, і історії, і просто якісь приколи, 3-5 штук)- прописуйте (поки що вручну) субтитри до них- музика, стиль монтажу - це все на ваш смак- скидайте Ніці сюди @lizlovenni, бажано одразу розкажіть яка у вас зайнятість. чи навчаєтесь, чи є якісь ще проєкти, хочете частково закривати питання тіктоків чи повністю на себе взяти цю роботу, в які години частіше за все вільні (якщо щось термінове треба зробити). ну і коротку інфу про себе якусь, досвід ітддовго затягувати з розглядом не будемо, думаю максимум тиждень і по заявках вирішимо, чи візьмемо двох людей на меншу кількість роботи, чи одну, яка буде закривати повністю питання короткого формату.всім одразу дякую! 🫡
👁 22,500 26-02-14 14:38
всім, хто веде свої ютуб канали - корисно подивитись. сам чув про багато різних схем, і ці імейли, про які Павло розповідає у відео - я теж отримував тиждень-два тому. але відчув найоб, бо одночасно отримав дві пропозиції від різних енергетиків з різних пошт, але з однаковим текстомзагалом такі спонсорські пропозиції від "супер відомих брендів" приходять регулярно, ще роки півтора тому погуглив подібне і знайшов інфу, що це скам, після цього став всі ігнорити. але не всі з них нагуглиш, бо кожного дня вони створюють новів двох словах - якщо вам англійською пропонують співпрацю з супер великим брендом, а ви робите контент українською - 99%, що вас намагаються наїбати. способи можуть бути різні, але все зводиться до одного.дуже сумна історія, сподіваюсь, що у Павла вийде все відновити, бо одне, хоч і дуже серйозне діло - це канал, а зовсім інше - втратити доступ до всього, що прив'язане до пошти.UPD. канал вже відновили, я не побачив одразу. але багатьом на майбутнє може бути корисною інфаhttps://youtu.be/U79NSSCFHlo
👁 22,500 25-12-28 22:38
Нейтан поїв теплий паштет, перестав хекати як ненормальний, поклав голову і ліг на пляшці з теплою водою, а не як до цього «на стрьомі» сидів хекав як приморочений і на руки просився кожну секунду, вроді налагоджується все Найстрьомніше те, шо коли прийшли - я його чуть відігріла 5 хв в пледі, лишила і пішла готуватись до стріму, робити декор, збиратись дві години. Він весь цей час тупо сам сидів втикав трусився, як добре шо я звернула увагу на нього під час стріму і він прийшов попросився на руки, інакше б просто бідненький сидів в цьому стані сам, поки ми не закінчили б - просто десь до ночі, я могла не звернути уваги і страшно уявити чим це все закінчилось би.Дякую вам дуже за розуміння і підтримку, дякую чату на твічі і модерам і чату патронів за те шо спохватились і нарішали онлайн спеціалістів і нас проконсультували декілька людей відразу. І дякую цим чудовим людям, шо відгукнулись в такий пізній час, ще й відмовились брати гроші, це капец. Ви неймовірні люди і я знову хочу плакать, які ж ви ахуєнні. І дякую за закритий збір, це взагалі ахуй!!Ми зробимо для вас завтра/післязавтра (якщо все ок з нейтаном) повноцінний нормальний анбан реквест стрім в нормальний час, обіцяємо 🤍🤍
👁 35,300 25-12-26 20:09
тільки що зідзвонювались з СТБ, познайомились, обговорили все шо несеться. вони дійсно знали, що ми стрімимо холостяка і їм було це ок, але страйки прийшли від авторів оригінального bachelor, про страйки команда СТБ була навіть не в курсі (така сама історія, як була у нас зі зрадниками, хто пам'ятає).більше страйків точно не буде, в понеділок будуть зв'язуватись з правовласниками з запитом на прибирання цих страйків, можна сказати все мирно порішали.в цілому добре поговорили, мені розказали скільки процесів всі ці погодження займають і як воно взагалі в них працює, але на майбутнє можна буде навіть домовлятись про подібні стріми.але також розказали, скільки гамна зараз на Решетніка несеться, прямо з погрозами йому та дітям. жодні реплаї в тредсі такого не варті, будь ласка, будьте людьми і не переходьте такі межі. він навалив звісно в тредсі, з цього максимум можна крінжанути і зробити свої висновки про людину, але не погрожувати.одне діло говорити щось про телеканал в коментарях, зовсім інше - лізти в реальне життя людини за те, як він щось там прокоментував.дуже сподіваюсь, що мене почують ті, хто це робить і припинять. ми навіть не починали всю цю історію і побачили це все в тредсі, коли воно вже неслось цілий день, але виглядати це може наче я натравив людей на Грішу.давайте залишатись людьми. і ще раз дуже всім дякую за підтримку, я в ахуї від масштабів цієї історії, але головне, що розібрались ❤️
👁 19,400 25-07-01 15:53
хотів просто записувати дестрендінг і грати в Peak на стрімах, а вийшов і я втягнутий в найїбанутішу історію на укр твічі. вночі вже починав писати заключний пост зі своїми думками, але почали вилазити додаткові факти. на даний момент нічого ще не можу сказати, бо кожну годину історія продовжується по новому, але скоро буде вся інфа. вибачте, що трішки пропав, але ситуація дуже важлива.з Лідою ми теж на зв'язку, я ще після стріму вибачився за питання, якщо вони приносили дискомфорт і тиснули, про це можете не переживати, між нами все ок. це було вимушено, враховуючи, що Роля часто ігнорував важливі питання в чаті, поки весь чат з них не складався. а питання були важливі для всієї історії, яка сипалась на кожному кроці. якщо комусь з вас ці питання здавались "неважливими", то я просто вам бажаю ніколи не опинитися в такій ситуації, як обидві сторони. питання ставились, тому що вже на той момент в мене було трішки більше інформації, фото, відео і діалогів, ніж у всіх хто прийшов на це подивитись з попкорном.і дуже дякую всім, хто теж намагається докопатись тут до правди, спілкується з учасниками, збирає факти до купи, а не просто пиздить хуйню, шукаючи як в будь якому скандалі доїбатись вже до мене, виставляючи скріншоти моїх повідомлень в свої обісцяні пабліки)
👁 15,900 25-03-08 13:18
Ледь замовила сьогодні квіти на дн подружці, бо восьме березня.А я й забула, бо в мене цей день давно вже не асоціюється з квітами, але в квіткових наших ажіотаж нікуди не дівся. Насправді дарувати квіти чи ні - то ваша справа, якщо вашій жінці/мамі/сестрі буде приємно від цього, вони чекають, то чому б і ні - емоція всеодно позитивна по факту.Але головне памʼятати, шо це не день ніжності хуїжрості і жіночої краси, а день боротьби за права жінок. Проти насильства, приниження гідності і вмінь, проти обʼєктивації жіночого тіла, проти сексизму.Нагадаю, що ще сто років тому жінки не могли ні голосувати, ні отримувати освіту - були чисто свиноматками, бо всі ці права забрали в них чоловіки. Потім роки боротьби, але, отримавши можливість працювати, жінки не могли обіймати будь які посади, а на однакових з чоловіками посадах отримували меншу зп. Зараз жінки стикаються з сексуальним харасментом на роботі, на вулиці, з насмішками та приниженням за гендерною ознакою, коли вони обіймають «чоловічі» посади, з відмовами в роботі - бо «місячні чи в декрет піде», з вічними жартами про «баба за рульом» та вумен момент.Суть не в тому, щоб один день на рік носити на руках свою дружину/колегу/сестру/маму. суть в тому, щоб поважати, не обезцінювати, підтримувати і сприймати серйозно круглий рік.Але в цей день, в першу чергу, хочеться виразити слова подяки жінкам, які служать в ЗСУ та волонтерять, бо найбільша «проблема» в нас всіх сьогодні одна. Низький уклін і безкінечне захоплення Вашою сміливістю та відвагою.