Фарм $DOGS в Blum + Завершення Чіл-фазы в X-Empire 🤑Багато хто чув, що ніби Blum додали функціонал для заробітку токенів $DOGS, витрачаючи квитки в грі. Ці квитки ми заробляємо за щоденний вхід – нагадую, хто ще не відпрацьовує цей проєкт, посилання тут: клік. Так ось, виявляється, що цей функціонал надали лише ТOP-100к активним користувачам, що робили транзакції у додатку та мали щонайменше 5 рефів 🤔 💃Багато хейту із цього приводу у спільноти, звісно. Можливо, з часом щось змінять – відкриють можливість більшій кількості людей фармити токени. Якщо потрапили у ці 100к користувачів, вітаю – можна зафіксувати десятки $ профіту, ще до мейн дропу токенів $BLUM. На жаль, в мене цей функціонал поки відсутній, скрін не мій💵 🔼Шановні, в нас останні години фарму чіл-фази вX-Empire: вже незабаром дроп та лістинг на популярних біржах. Серед 100% підтверджених: OKX та Gate.io. Заходьте: клік та виконуйте завдання, прокачуйте швидкість фарму ⭐️Залетіти у чіл-фазу можна, навіть якщо скіпнули основний сезон. Під дроп для учасників чіл-фази виділено 10% токенів, якщо правильно пам’ятаю. В кого яка швидкість фарму зараз? Діліться в коментах TEMKI x SHEMKI: Канал 🔫 | Chat 👾
$CATS Вийшли на Біржі + Нова Тапалка під Фарм🎉Відбувся довгоочікуваний лістинг токену з тапалки Cats. На початку був сильний дамп, проте далі ціна відросла, показавши x3 від низів та більш-менш тримається непогано. Біржі добре поголили як лонгістів, так і шортістів (класика). Загалом, проєкт насипав так собі, проте фермерів підгодували. Діліться своїми результатами у коментарях 👇👀Для тих, хто ще не виводив токени на біржі - це можна буде зробити через 2 доби після лістингу. Також, команда обіцяє запустити ончейн-виводи на гаманці по типу TON Keeper. Свої токени ми ще не виводили із бота. Подивимося, можливо й смарт-мувом було не зливати на лістингу, а дещо похолдити 🏝️💰Тренд тапалок продовжується, тож розповідаю про проєкт, що вирішив 'відкусити' частину хайпу як з $DOGS, так і з $CATS, КотоПес -Cats&Dogs. Долучаємося за посиланням:Клік 🐈🦮🚁Тапалка набирає обертів, та вже має понад 10 млн користувачів, вже є партнерство із OKX. Лістинг незабаром. Відпрацьовуємо, масштабуємося: на булочку із маслом та пару шматків піци має бути🍕Канал 🔫 | Chat
👀Потужний Проєкт Story Protocol: 140 млн $ Інвест, Polychain, a16z На Борту 💃 Story Protocol – це новий спосіб створення, керування та ліцензування інтелектуальної власності в блокчейні, в кінцевому підсумку формуючи екосистему історій Lego, які можна ремікшувати і складати💰Залучили 140 млн $ інвестицій від таких фондів, як a16z, Polychain Capital, Hashed Fund та інших. Зараз є можливість забрати NFT та залутати кілька Discord-ролей для потенційного Airdrop⬇️Що робити? - Переходимо на сайт та підключаємо гаманець у мережі Sepolia- Далі тут забираємо тестову NFT- Тепер трохи нижче вводимо контракт NFT і отримуємо IP ID- Переходимо в Discord-сервер проєкту, у вкладку Announcement і натискаємо на червону карту й отримуємо роль - Для отримання OG-ролі, потрібно буде проявляти активність та створювати контент (статті, відео, меми)ТОП-фонди, ангели та 140 🍋 інвестицій. Раджу прогнати бодай кілька акаунтів, жодних вкладень активність не потребує, лише трохи вашого часу та зусиль 🤝Канал 🔫| Chat 👾
💎ГЕМ! $DOGS Лістинг На Binance + Launchpool 🔥🤔 Не дарма все ж таки робили перенесення дати лістингу. Терміни проведення Launchpool: з 23 серпня, 00:00 UTC по 25 серпня, 23:59 UTC (3 дні) 🔼У цей період можна зафіксувати свої BNB, FDUSD (можна всі одночасно або вибірково) і щогодини отримувати в нагороду токени $DOGS. Звісно, чим більше у вас буде зафіксовано BNB, FDUSD, тим більше отримаєте токенів $DOGS 💰☝️Всього роздадуть 22,000,000,000,000 DOGS:• 18,700,000,000,000 DOGS для холдерів BNB (85%)• 3,300,000,000,000 DOGS для холдерів FDUSD (15%)⭐️Додати або забрати свої BNB, FDUSD можна в будь-яку секунду без будь-яких комісій. ⬇️Що робити?• Реєструємо акаунт на Binance, якщо його ще не маєте, проходите KYC: клік• Ваші BNB враховуються і в самому лаунчпулі, і в BNB Vault, та навіть у Locked Staking - тримайте де завгодно й отримуйте в нагороду нові токени 🥳• Сторінка лаунчпулу на сайті та в мобільному додатку з'явиться протягом 24 годин до початку самого лаунчпулу 🤟 Довгоочікуваний лістинг $DOGS на Binance відбудеться 26 серпня о 15:00 за Київським часом. Бажаю усім гарного профіту! Цікаво, що там із обличчям у хейтерів проєкту 💃Канал 🔫| Chat 👾
🗿Навчаємося та отримуємо винагороди у $STON: Shelter 42 ℹ️STON.fi – популярна та зручна DEX-платформа для блокчейну $TON, із низькими комісіями та широким функціоналом запустила власний застосунок-гру в Telegram у стилі Fallout: Shelter 42 💣🕵️♂️ Ми можемо відчути себе справжніми детективами-дослідниками, шукаючи правильні відповіді на питання з криптовалютної тематики та отримуючи за це винагороди в токенах $STON🤑 Докладніше про винагороди: • 150 $STON на всіх учасників• По 1 $STON (11 $) для топ-50 по рефералам⬇️Що робити?• Переходимо в бота - @Shelter42 • Прив'язуємо свій гаманець Tonkeeper• Відповідаємо на запитання, виконуємо квест• Запрошуємо друзів, та намагаємося увійти у топ-50. Ніби, це має бути не складно🍕Достатньо легка та цікава активніть, можливість заробити на піццу та із користю провести час. Якщо виникають якісь запитання по DEX STON.fi, грі Shelter42, екосистемі TON або щодо крипти загалом, запрошую до чату цього каналу. За апдейтами та новинами STON.fi слідкуємо на їх офіційному каналі Канал 🔫| Chat 👾
Одразу 2 Нові Промки на Bybit + Лаунчпул👌 Можливість непогано підзаробити, взявши участь у промо-акціях від біржі Bybit. Дивіться деталі промо, там є активності з винагородами й вже для існуючих користувачів; проте, як завжди, для нових нагороди будуть жирнішими. 🤝Реєстрація на Bybit: клік💰Промка 1: A8Для нових користувачів:• Робимо депозит 100$ купуємо/продаємо на 100$ A8 або депозит 250 A8• Всього місць: 5 000• Нагорода: 70 A8👉 Деталі промо: клік💰Промка 2: PIXFIДля нових користувачів:• Робимо депозит 100$ купуємо/продаємо на 100$ PIXFI або депозит 20,000 PIXFI• Всього місць: 7 500• Нагорода: 20 USDT на спот👉 Деталі промо: клік👀 Починати робити акаунти можемо вже зараз, краще поквапитися: лістинг А8 сьогодні о 13:00, а лістинг PIXFI завтра о 15:00.🥳Бонусом даю інфу про A8 на Bybit Launchpool, з приємними відсотками на стейкінг. У період лаунчпула (з 17 по 24 липня) можна стейкати свої A8, USDT, MNT (можна все одночасно або вибірково) та отримувати в нагороду токени $A8. Усього буде розподілено 9 млн A8 у цьому Launchpool • Сторінка LaunchPool: клікКанал 🔫| Chat 👾