Source
Технократи 🇺🇦 | Недавно подивився відео про Першу світову війну, яка дуже нагадує суча...
59 Views/Reach
2026-01-10 18:01
Message №380
Недавно подивився відео про Першу світову війну, яка дуже нагадує сучасну тим, що стала позиційною, коли жодна зі сторін не мала можливості просуватися далеко, скільки б сил не вкладала в це. Ось це відео: https://youtu.be/aGtGQS_vyNI?si=fGhKaw_-TMLQZVlsРекомендую і його для перегляду й сам цей канал - там багато цікавого й доступно поданого. Так ось. В ті часи Німеччині вдалося вивести з війни Російську імперію завдяки тому, що вони знайшли опозіціонера торішньої влади, що виступав проти війни. Він перебував в імміграції, й німці допомогли йому повернутися додому та грошима. Завдяки цьому навкруги тієї людини згуртувалися невдоволені та знесли владу царя.А потім імперія вийшла з війни підписавши принизливий для неї мир.Ту людину ми знаємо під ім'ям В.І.Ленін.На мій погляд, це один з небагатьох шляхів справді перемогти ворога.Путін залишив усю свою країну без єдиного справжнього опозіціонера. Людям, які проти війни та проти Путіна, банально нема навкруги кого об'єднуватися, в них немає лідера. Тож лідера треба завести ззовні. В мене спадає тільки одна людина на цю роль - Гарі Каспаров.Загалом, не обов'язково його, можна й когось іншого. Але він найбільш відома фігура, яка виступає за військову поразку росії та повернення Україні всіх територій, включно з Кримом.Дивно, що наша влада не розуміє, що щоб змінити владу в росії на таку, яка буде корисна нам, треба зробити лідера, навкруги якого об'єднаються вороги Путіна та їх сучасної влади.