Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Технократи 🇺🇦
Added 06 Jan 2025

Технократи 🇺🇦

@tehnokratu
Number of subscribers: 47
Photos: 89
Videos: 12
Links: 120
Description:
На час війни - блог з особистими думками автора.

👥 Number of subscribers

47
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -1

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 16 26-06-21 17:16
Зеленський висунув ультиматум Лукашенко з приводу військової техніки, яка стоїть у Білорусі на кордоні та допомагає росії наносити удари по Україні. Він дав тиждень на те, щоб цю техніку прибрали. Чи зробить це Лукашенко? Думаю, що ні. Не зважаючи на його чуйку стосовно політичної ситуації і те, що він завжди намагається перейти на сторону того, хто зараз перемагає.Тому що він фактично повністю втратив зараз здатність приймати важливі рішення в своїй країні-грубернії. І в першу чергу це стосується військової сфери.Білорусь була тихою гаванню, у якій російські військові могли проходити навчання, лікуватися і де спокійно можна було розташовувати військову техніку. Близкість цієї теорії до Києва була також дуже важлива. Таким чином рф було вигідніше мати цю територію, яка начебто зберігала нейтралітет, ніж заводити її офіційно у війну, отримавши деяку кількість "тимчасово живого м'яса".Але ультиматум Зеленського міняє ситуацію. Що можна очікувати далі з найбільшою вірогідністю? Лукашенко може проголосити якісь речі, начебто техніку прибрали чи що її немає і ніколи не було взагалі. Але прибирати масово її ніхто не буде.Не думаю, що цей ультиматум робили тільки для того, щоб налякати.Тож до кінця наступного тижня Україна завдасть удару по військовій техніці росіян, яка знаходиться на території Білорусі. Після цього, скоріш за все, Лукашенко скаже, що буде допомагати росії. І, скоріш за все, показово передадуть декілька тисяч білорусів у війну на боці рф.Але що буде далі? Чи справді більшість білорусів хочуть війни з Україною? Думаю ні. Чи сподобаються їм постійні атаки дронів? Теж думаю, відповідь "ні".А враховуючи, що Білорусь ще пам'ятає свою незалежність від рф, вірогідно, ми отримаємо в середині ворога хоч і відносно невеликий, але осередок спротиву. Почнуть підійматися питання про незалежність Білорусі.А також ми відсунемо ворога подалі від Києва, адже він вже не зможе спокійно перебувати там де міг попередні роки.Таким чином ми ще більше послабимо позиції ворога.
👁 59 26-01-10 18:01
Недавно подивився відео про Першу світову війну, яка дуже нагадує сучасну тим, що стала позиційною, коли жодна зі сторін не мала можливості просуватися далеко, скільки б сил не вкладала в це. Ось це відео: https://youtu.be/aGtGQS_vyNI?si=fGhKaw_-TMLQZVlsРекомендую і його для перегляду й сам цей канал - там багато цікавого й доступно поданого. Так ось. В ті часи Німеччині вдалося вивести з війни Російську імперію завдяки тому, що вони знайшли опозіціонера торішньої влади, що виступав проти війни. Він перебував в імміграції, й німці допомогли йому повернутися додому та грошима. Завдяки цьому навкруги тієї людини згуртувалися невдоволені та знесли владу царя.А потім імперія вийшла з війни підписавши принизливий для неї мир.Ту людину ми знаємо під ім'ям В.І.Ленін.На мій погляд, це один з небагатьох шляхів справді перемогти ворога.Путін залишив усю свою країну без єдиного справжнього опозіціонера. Людям, які проти війни та проти Путіна, банально нема навкруги кого об'єднуватися, в них немає лідера. Тож лідера треба завести ззовні. В мене спадає тільки одна людина на цю роль - Гарі Каспаров.Загалом, не обов'язково його, можна й когось іншого. Але він найбільш відома фігура, яка виступає за військову поразку росії та повернення Україні всіх територій, включно з Кримом.Дивно, що наша влада не розуміє, що щоб змінити владу в росії на таку, яка буде корисна нам, треба зробити лідера, навкруги якого об'єднаються вороги Путіна та їх сучасної влади.