Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - TECHNOLOGY CENTER PC® | Official
Added 14 Jul 2024

TECHNOLOGY CENTER PC® | Official

@technology_center_pc
Number of subscribers: 551
Photos: 4,330
Videos: 3,040
Links: 5,970
Description:
Official Telegram channel of TECHNOLOGY CENTER PC® International scientific publishing house Publications • Books • Research news 🌐 https://entc.com.ua 4 Shatylova dacha str., оffice 702, Kharkiv, Ukraine, 61165 ☎️ +380 (50) 3033801 ✉️ [email protected]
Source

TECHNOLOGY CENTER PC® | Official | Чому ми кажемо "алло", коли підіймаємо слухавкуДатою народження знамен...

Telegram community logo - TECHNOLOGY CENTER PC® TECHNOLOGY CENTER PC® | Official @technology_center_pc
116 Views/Reach 2024-10-20 09:47 Message №6212
Чому ми кажемо "алло", коли підіймаємо слухавкуДатою народження знаменитого слова "алло" можна вважати 1877 рік. Потрібно було затвердити правила для використання телефона, зокрема привітання, коли піднімаємо слухавку. Винахідник телефона Александер Грем Белл запропонував для цього використовувати вигук "ехой?" (ahoy), запозичений з лексики британських моряків, що означав "ей, хто там?". Що кажуть замість "алло" в інших країнах"Алло" як варіант телефонного привітання прижилося у всіх англомовних країнах – Британії, США та Канаді, Австралії, Новій Зеландії. В континентальній Європі не всі сусіди французів кажуть "алло", знімаючи слухавку.Наприклад, у німців заведено вимовляти своє ім'я, у італійців – казати “пронто”, у греків – “паракало”. Іспанці кажуть "діга", а турки поряд з англомовним словом використовують своє рідне, "ефенді". В Їзраїлі кажуть "шалом", у Португалії – "истоу", що означає "я є", "я тут".В Азії культура інша і вітання теж відрізняється. Японці кажуть "моші-моші", китайці – "вей", а корейці – "ебосеє".