Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Роналду в таргеті - Шумахер в ліжку - БОГ в Інсташопах - Влад Кучмик
Added 06 Dec 2025

Роналду в таргеті - Шумахер в ліжку - БОГ в Інсташопах - Влад Кучмик

@targetlife_volyniaky
Number of subscribers: 1 001
Photos: 13
Videos: 2
Links: 3
Description:
Тут говоримо про рекламу, життя, ідеї, ціностті і про все що можна

👥 Number of subscribers

1 001
Average/Day:: -1
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Meta офіційно запускає платні підписки для Instagram, WhatsApp та Facebook — безкоштовними залишаться лише базові функції, — WSJ Скільки коштуватиме:📍Facebook Plus — $3.99/місяць.📍Instagram Plus — $3.99/місяць.📍WhatsApp Plus — $2.99/місяць.📍Meta One Plus — $7.99/місяць.📍Meta One Premium — $19.99/місяць. Що дадуть платні версії:📍анонімний перегляд Stories;📍розширені Stories та статистика;📍кастомні теми, іконки та рінгтони;📍спеціальні анімації реакцій;📍більше закріплених чатів у WhatsApp;📍додаткові функції персоналізації профілю. Що буде в AI-підписках:📍більші ліміти для генерації AI-фото та відео;📍режим «Thinking Mode» для складніших відповідей Meta AI;📍пріоритетна швидкість роботи AI;📍розширене AI-редагування фото та відео;📍AI-асистент Manus у сервісах Meta;📍нові AI-функції навіть для Ray-Ban Meta окулярів. Також Meta вже тестує:📍AI-відеогенератор Vibes для створення роликів через текст;📍AI-документи та PDF-генерацію;📍аналіз фото та файлів прямо в Meta AI;📍персоналізований AI, який враховує ваш Instagram/Facebook-профіль та активність. Скоро фотки можна буде редагувати прямо в Instagram через AI — без окремих додатків чи ChatGPT 🤔Україна Online | Підписатись
Як новачку закрити першого клієнта без:досвіду, кейсів і ведення соцмереж📲Всім привіт! Як і обіцяв, сьогодні пишу пост, який підійде не лише новачкам, а й спеціалістам, які вже давно в діджиталі, але досі не можуть закрити питання з лідогенерацією.Я знаю, як це: ти пройшов курс, тобі пообіцяли, що ти зможеш заробляти від 1000💲, жити і кайфувати, але на практиці все зовсім інакше.Я починав із 2000 грн 😱за проєкт і був щасливий - це були мої перші гроші. Потім працював маркетологом, але розумів, що треба тестувати нові зв’язки, щоб знайти ті, які реально працюють. І ось - ділюся тими, що приносять мені заявки. Записуйте й користуйтеся.1. TG-чати та боти🤖Зараз це база. Кожного дня в чати прилітає по кілька десятків заявок на послуги таргетолога, і завдяки цим чатам та ботам по роботі мені вдається закривати 2–3 нових клієнтів.Але тут є головна проблема: хто перший - того й тапки.Ви повинні бути швидкими🚀, бо не ви одні хочете отримати клієнта. Тому тренуємо швидкість і реакцію.2. Розсилки в Instagram📱Як би банально це не звучало - воно працює.Так, доведеться трохи попітніти, адже зі 100 розсилок вам можуть відповісти до 10 людей, і то не факт, що ви когось закриєте.Так, відсоток невеликий, але інструмент робочий. Головне - вибудувати правильну комунікацію, щоб вивести людину на діалог і в результаті закрити угоду.3. Сайти роботи👨🏻‍💻Уявляєте, що власник агенції сидить на сайтах роботи і шукає там клієнтів?Ні? А мені й не треба уявляти - я так роблю. І це працює.Так, конкуренція там теж є. Але якщо ви говорите впевнено і розумієте, про що говорите, — ви будете тим, кого візьмуть. Повірте.А тепер про кейсиЩо робити, якщо немає досвіду і кейсів?Моя відповідь для вас - ПИЗДІТЬ🤭Так, ви все правильно прочитали. Вам потрібно навчитися брехати, якщо хочете отримати лідів. Власники не знають, скільки у вас реально досвіду і чи є у вас кейси. Ви повинні продати себе так, ніби у вас 20 років досвіду.Навіть якщо кейсів немає - намалюйте їх.📄Їх, як правило, ніхто ніколи не перевіряє.Звісно, краще мати свої, зароблені досвідом. Але якщо ви новачок, цей метод можна використовувати. Я використовував - і саме він допоміг мені знайти перших клієнтів і вийти на першу 1000 💲Чекаю на ваші коментарі та, можливо, ще варіанти безкоштовного закриття лідів🤝🏼
Нарешті світло увімкнули.😍ДТЕК та енергетикам, які працювали добу над поверненням електроенергії, - велике вам дякую!🤝А тепер, як і обіцяв, напишу про те, як я пішов на співбесіду на посаду таргетолога і, м’яко кажучи, офігів. У першу чергу - від спеціалістів, у другу - від власника.У багатьох може виникнути питання: навіщо власнику агенції йти на співбесіду кудись? Хіба немає клієнтів тощо?Скажу наперед: ходити на співбесіди в проєкти, які можна брати дистанційно, - це один із безкоштовних методів залучення клієнтів. Так, я ходжу на них постійно і таким чином можу завантажувати роботою людей. Тому користуйтеся цим методом.Тепер поговоримо про кандидатів, які прийшли.Я не люблю обсирати колег по роботі, бо з етичної точки зору це повний бред. Але коли я чую від них наступне, то все більше розумію, що наш ринок дуже порожній на адекватних спеціалістів.1. Постійне вихваляння себе🥲З 7 кандидатів лише 3 змогли дати об’єктивну й структуровану відповідь про себе: хто вони і чим займаються. Решта - це просто спіч про те, який я класний(а), які результати я давав(ла) і що можу зробити так само для вас.Народ, не робіть так. Власникам бізнесу, будемо об’єктивними, пофігу на те, що ви класні, мали 100 проєктів тощо. Їх цікавлять цифри і результат — крапка.Те, що ви вивчили рекламні цілі, глянули сайт і знаєте, що там стоїть піксель чи GA4, не робить вас нормальним спеціалістом.2. Відсутність відповіді на конкретне питання 🫠Коли власник запитав конкретно: де працювали, які ніші вели і які мали результати, половина кандидатів пішла не туди - почалося те, про що я писав вище:«А ось тут ми робили 1, 2, 3. Для вас можна зробити те, те і те…» - і понеслося.Я радий, що було 3 кандидати, які реально мають досвід, чітко відповідали на питання і не затримували інших. На відміну від тих, хто 5-10 хвилин просто розповідав, що тут я використовувала лідген, а тут СМС, але для вас я бачу ось такий підхід і т.д.Не робіть цього. Просто не робіть.Говоріть по суті - так ви виглядатимете впевненіше на фоні інших і, як мінімум, не будете виглядати дивно.І тепер фінальна частина - власник, який шукав спеціаліста.Сюр полягав у тому, що власник виробляє дорогий продукт (від 30 тисяч і більше), але всі, хто проходив у наступний тур, мали виконати тестове завдання, яке не оплачувалося.Більше того, загугливши цей бізнес, я побачив купу негативних відгуків. Тому стало очевидно, що ніякої нормальної роботи там не буде.Якщо підсумувати, то висновки такі:1. Таргетологи, йдучи на співбесіду, не вихваляйте себе і не робіть із себе богів. Ви нічим кардинально не відрізняєтеся один від одного, окрім рівня мислення та досвіду. І навіть великий досвід не завжди гарантує кращий результат.2. Говоріть по суті, без води. Зайва інформація, яка не стосується питання, нікому не потрібна. Навіть якщо у вас немає досвіду, але є бажання працювати - говоріть упевнено. У більшості випадків вас ніхто не буде перевіряти.3. Не йдіть на роботу, де тестове завдання не оплачується. Так ви знецінюєте себе і свою працю, а власники за ваш рахунок заробляють гроші.А якщо вам потрібна таргетована, Google чи TikTok реклама, розробка сайту, чат-бота або написання сайту кодом - пишіть мені в приватні повідомлення, поспілкуємося детальніше.❤️
Ну що, гайз2025 вже через декілька годин піде далеко, а йому на зустріч прийде 2026 рікТому, згадаю що приніс цей 2025 рік1. Я відкрив з партнером агенцію, хоче ризик прогоріти був 1000%, але в нас це вийшло. Працюємо над збільшенням потоку клієнтів2. Відіграв весілля, яке планував рік. Емоцій валом, зробили усе так, як планували і не шкода тих грошей, адже я їх заробив за декілька місяців, по факту3. Оновив рекорд по грошам. Якби мені сказали раніше, що я зможу стільки отримувати - посміявся б, адже 1000$ для мене було колись Вау, а зараз це базовий мінімум. Ставлю планку вийти на нову суму, але не буду казати яку4. Подорожував країною, і це круто, коли твоя робота дозволяє це все робитиВ цілому 2025 був не поганим, якби не йобана русняНа 2026 ще цілей не писав і не робив, адже бачу за собою, що всі речі зі мною відбуваються спонтанно, тому буду реалістом і буду бачити як воно є а реально часуЄдине що точно маю зробити - так це мінус 20кг, а то я не молодий вже, а в старості із пузом бути не хочу 😂Всім дякую, хто тут є, буду далі розвивати цей канал, писати цікаву інфу і ділитись з неюА всіх з наступаючим 2026 Роком🔥❤️
Я дуже спецефічно, на даний момен, відношусь до заявок,які до мене йдуть в роботу. І знаєте, якби я не хотів їх взяти у роботу і заробляти ту суму, до якої я поки не можу дійти, але попри це я навіть і не гадав, що можу вийти на ту суму, яка є зараз, я все ж таки ставлю на перше місце не кількість лідів, а сам продукт та товар, який продає бізнес, але цього разу мене десь переклинуло👹Написала два місяця назад потенційна клієнтка, яка має бізнес вишиванок. Я прекрасно розумію, що цей товар не є першої необхідності, та й на зиму таке купувати ніхто не буде. Проте, ми з колегою все ж таки спробували взяти її у роботуПерший місяць-півтора, ми працювали над контентом, адже сторінка була нова, контент був ніякий та його там й взагалі не було. І вчора ми зробили перший запуск реклами, ну і якщо чесно трошки в шоці💀На даний момент ціна заявки виходить 2 долари, і це при тому, що постійні відключення світла дають про себе знати, та й новорічні свята вже на носіАле будемо бачити що з того буде, треба чекати перших продажів, щоб розуміти краще ситуацію в цьому бізнесіІ ще, ми такого ніколи не робили, але так як клієнт не мав фінансів на фул пакет послуг, то ми зробили для неї дуже велику знижку, і питання навіть не в коштах, а в тому, що людина хоче отримати кращі результати, вивести свій бізнес у плюсТаке не всі агенції роблять, адже давайте будемо відвертими, більшість з них беруть лідів, аби отримати кошти і все А що буде далі багатьох не колише🙊
Ну що, друзі!Ви просили - я зробив: кейс у ніші брендових сумокКоли цей проект заходив у роботу, то якщо бути відвертим були великі сумнів, що з цього можна щось отримати, адже були ризики отримати блоку як сторінки так і кабінету, адже ми продавали сумки від Майкла Корса, JWP, Pinko і ще багато різних брендів були в наявності. І другий момент - це те, що сумки коштували на 1000-2000 грн, а стартували від 4000 тисяч і до 20 тисяч. А також, знаючи що не всі можуть дозволити купити собі сумки, адже мають проблеми із фінансами я ж все ж таки ризикнув спробувати взяти цей проект у роботу.І на моє велике здивування нам вдалось в перший же місяць отримати рекордне ТО, адже раніше до мене максимум клієнт міг отримати 800 ТО, а тут одразу 1.3 млн за перший місяць роботи.Тепер пройдемось трошки по цифрам:Бюджет за місяць: 2005$К-сть заявок: 682К-сть покупок: 272Ціна покупки: 7.3$ROI:316%Як на мене - результат є класним, так як працювати було з нішою, яку могли просто блокувати було ризиковано, але ми то зробилиЯкщо Вас зацікавила реклама або консультація - пишіть. і я з радістю допоможу ВамНу а поки - дайте реакції на цей кейс❤️