Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Tankolog
Added 06 Dec 2025

Tankolog

@tankolog
Number of subscribers: 3 985
Photos: 2,910
Videos: 80
Links: 821
Description:
Тут ми говоримо про танчики Всі необхідні посилання в першому закріпленому повідомленні Стосовно співпраці [email protected]

👥 Number of subscribers

3 985
Average/Day:: +1
Average/Week:: -12
Average/Month:: -42

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 0
Week average: 2
Average per day: 0.7

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 575 26-03-28 15:24
Коротше народНе буду приховуватиЯ заєбавсяКожне нове відео дається мені з неймовірними потугамиДля мене танкова тематика за 4 роки просто себе вичерпалаЦе вже і не актуально та не цікаво (навіть мені, танковому задроту)Напевно у Вас є питанняЩо буде з каналом далі?Швидше за все канал стане типу влогом мого життя, без цензури матюків (бо я заїбався цензурити мати) та глобально тупо про все підрядУмовно:Хуяк і я єбашу треш стрімХуяк і я єбашу огляд про ВолгуХуяк і я знімаю про те яке пиво чернігівське шматок залупи Ну і тдЧому не повернутись в класичний формат?По-перше - це часЗробити 5-8 хвилинне відео, далеко не з кращим монтажем та підготовкою це мінімум 3 години часуУ мене цього часу немає Окрім цього я маю запікувати мати (а отже свої емоції та свою харизму) заради клятої монетизаціїТип паче що заробіток далеко не космічний у підсумку Для тих хто думає що я їбать які кошти заробляю на ютубіТо в середньому за місяць чисто з відео я заробляв 100$, пруфи скину нижчеЦей місяць я схоже і не закрию навіть на 100 баксівКоротше якось так народЯ думаю що тоді коли війна почалася я просто хайпанув та і всеА зараз ця тематика усім набридлаА назвати себе прям убер задротом в танках я насправді не можу, типу так, то шарю, але є серед моїх банально підписників ті хто шарять кращеТому вибачайте якщо я колись ніс повну пургуЯ усе ж таки бойовий диван)Буду дуже радий прочитати у коментарях Ваші думки з цього приводу