Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - tainka
Added 06 Dec 2025

tainka

@tainka_love
Number of subscribers: 865
Photos: 6,650
Videos: 792
Links: 346
Description:
Київ, Дубровська і туризм
Source

tainka | Була на тренуванні - дівчата дякували мені за відпочинок.Уявіть - ми т...

Telegram community logo - tainka tainka @tainka_love
157 Views/Reach 2025-12-09 19:56 Message №12026
Була на тренуванні - дівчата дякували мені за відпочинок.Уявіть - ми танцюємо, а вони діляться враженнями, і я бачу в дзеркалі щасливі-щасливі очі.Так буває, коли згадуєш про щастя.Я люблю ходити на тренування.В гарних готелях, магазинах і фітнес-центрах завжди стоять величезні дзеркала, які зроблені спеціально, щоб вас стройнити.І ти займаєшся спортом, чи міряєш сукню, чи йдеш по готелю і бачиш своє нереально гарнезне відображення.І тобі хочеться бути там довше.Витрачати свої час і гроші на цей простір, де ти такий гарний, щасливий, красивий.Якось моїй мамі подарували таке дзеркало і вона повісила його в коридорі.А всі її дівчата крутились там і не можна було дочекатись, коли вони вже розпрощаються і поїдуть.І тато інколи сварився і погрожував, що зніме те люстро.Але не знімав - в нас завжди було багато гостей і всім були раді.Батьки в мене смачно готують і завжди в них не можеш стриматись і береш ще і ще шматочок.Прикро, що всі ми старіємо.Особливо від війни.Так хочеться щоб всі, кого ти любиш жили довго і щасливо.Порахувала нарешті тур в Месопотамію.Хочу з вами порадитись (хто мріяв і нещодавно писав під постом коментарі на весну) на які краще дати?Середина-кінець березня чи квітень?Пишіть, ті хто планує побачити колиску цивілізації.Неймовірні перлини древності не розстріляні ІДілом..Тур вийшов аж на тиждень (бо початок і кінець туру в Стамбулі) + дорога літаком чи автобусом.Він дійсно неймовірний і я поїду теж.І в мене там завжди дилема: брати гарні сукні для фото, чи не брати нічого, бо там стільки всього неймовірного можна купити...А багаж маленький...Всього 15 кг...А як попадаєш в Газіантеп - то ніякі кг тебе не можуть стримати.Бо там дійсно смачна оливкова олія і оливки... І можна купити свіжовичавлену при тобі )) Я таку лише там пробувала.І найсмачніша в світі пахлава і турецькі солодощі - бо вони з нереальної кількості МОЛОЧНИХ фісташок - а це окремий кайфІ їх теж хочеться привезтиЯ вже мовчу про вироби з дерева, заліза, міді, срібла...Я там такий ніж купила, яким можна різати змерзле м"ясо і кайфувати!А всілякі оті філіжаночки/підносики/пательні турецькі коштують в 3-5 разів менше ніж в Стамбулі.А меблі з інкрустацією мушлями і перлами - оооо... Чому так мало тих кг??!!! Я б забрала все!Мовчу, бо вже ковтаю слинки і думаю про смачне і дивовижне.Про Туреччину, яку майже ніхто не бачив.А ми вам покажемо!#Дубровська 09.12.2025 Київ