Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Sytnykinfo
Added 14 Jul 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Number of subscribers: 3 609
Photos: 3,780
Videos: 3,120
Links: 4,420
Description:
Дайджест цікавих публікацій.

👥 Number of subscribers

3 609
Average/Day:: -1
Average/Week:: -4
Average/Month:: -12

👁️ Average views per message

1 156
Average/Day:: 1,020
Average/Week:: 1,357
ERR: 32.03%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 3.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,150 26-03-29 07:50
Будь-яка вигода від смертей українців - чи то фінансова, чи політична, чи піар-статусна - формує вельми важку Карму. І не лише московитським імперцям та русско-мірскім зомбі. Тут і ріжні "блек-роки" - акціонери збройових компаній, і купа західних політиків, і, з найважчими кармічними наслідками, наші вітчизняні вигодонабувачі. Нерозуміння характеру та цілей українсько-московської війни (яка у нас офіційно досі не війна), як елементу Третьої світової, призводить до катастрофічних когнітивних спотворень. До прикладу, російську мову, якою між собою розмовляє не лише неукраїнське керівництво нашої держави, а й багато українських вояків на передовій, вважають мовою ворога, а англійську - дружньою.Ці спотворення торкнулися й багатостраждальної історії України, оскільки українці вбивали українців за інтереси як сусідніх так і далеких імперій, а точніше - вигодонабучів світових воєн, та призвели до повного "запіплення" свідомості. Перемога - це не те, про що ви читаєте у ЗМІ чи чуєте від проституюючих блогерів. Вона починається з очищення мізків...
👁 1,170 26-03-27 20:48
- Зеленський каже, що американські гарантії безпеки передбачають відмову від Донбасу…- Це брехня. Я бачив, як він це говорив, і мені дуже шкода, що він так сказав. Тому що він прекрасно знає, що це неправда. Ми зовсім не передали йому цього. Його просто поінформували, що гарантії безпеки вступлять в силу тільки після закінчення війни. Тому що в іншому випадку це просто спосіб втягнути нас у війну. Що таке гарантії безпеки? Це коли армія готова їх забезпечити. Використовувати ці гарантії зараз означало б вступ у війну. Йому дуже чітко пояснили, і він дуже чітко зрозумів, що гарантії безпеки вступлять в силу тільки після закінчення бойових дій. Вони не пов'язані з питанням про відмову від територій. Не розумію, чому він так говорить. Це неправда.- Так яка позиція США щодо Донбасу?- Ми передали українцям те, на чому наполягає Росія. Ми не виступаємо за це і пояснили, що вибір робити їм самим. А не нам. Ми ніколи не просили їх ні утримувати його, ні залишати. Ми просто намагаємося зрозуміти, чого хочуть обидві сторони, і намагаємося узгодити ці побажання. А вирішувати в кінцевому підсумку все одно будуть українці. Ну, не хочуть вони йти на поступки, добре, значить війна буде продовжуватися.
👁 917 26-03-25 16:19
Дуже поважний американський діловий журнал Fortune повідомляє, що уряд США є неплатоспроможним, посилаючись на останній звіт Міністерства фінансів США:"Це не гіпербола — це висновок, зроблений безпосередньо з консолідованої фінансової звітності Міністерства фінансів за 2025 фінансовий рік, опублікованої минулого тижня практично без уваги ЗМІ. Цифри: $6,06 трильйона в загальній сумі активів проти $47,78 трильйона в загальній сумі зобов'язань станом на 30 вересня 2025 року.Важливо відзначити, що $47,78 трильйона заявлених зобов'язань не включають нефінансовані зобов'язання програм соціального страхування, таких як соціальне забезпечення і медичне страхування — вони розкриваються окремо у позабалансовому Звіті про соціальне страхування (SOSI).Консолідований балансовий звіт уряду, за винятком SOSI, погіршився майже на $2,07 трильйона між 2024 і 2025 фінансовими роками, досягнувши приголомшливого негативного значення в $41,72 трильйона. Загальна сума зобов'язань тепер майже в вісім разів перевищує вартість заявлених активів. Основними факторами стали збільшення федерального боргу і відсотків до сплати на $2 трильйона (тепер $30,33 трильйона) і збільшення виплат по федеральним пільгам працівникам і ветеранам на $438,8 мільярда (тепер $15,47 трильйона).Позабалансова картина ще більш тривожна. Нефінансовані зобов'язання по соціальному страхуванню на 75 років виросли на $10,1 трильйона за один рік, зросли з $78,3 трильйона в 2024 фінансовому році до $88,4 трильйона в 2025 фінансовому році — в основному за рахунок збільшення прогнозованого дефіциту Частини B медичного страхування на $6,9 трильйона і збільшення зобов'язань по соціальному забезпеченню на $2,5 трильйона. Заява Міністерства фінансів про довгострокові фіскальні прогнози показує, що фіскальний розрив на 75 років збільшився з 4,3% ВВП в 2024 фінансовому році до 4,7% в 2025 фінансовому році.Якби $88,4 трильйона в 75-річних позабалансових зобов'язаннях були додані до $47,8 трильйонів офіційних балансових зобов'язань, загальні федеральні зобов'язання тепер перевищили би $136,2 трильйона — приблизно в п'ять разів річний ВВП США.
👁 1,000 26-03-24 12:59
Няша Наташа, яка Паклонская, написала: "Днями в журналі «Міжнародне життя» опубліковано статтю Д. Медведєва та В. Медведчука про право Криму, Донбасу, Херсонської та Запорізької областей на самовизначення. У ній йдеться про наявність законних підстав для нас, мешканців зазначених територій, проголосити незалежність та увійти до складу Російської Федерації. Такими підставами стали злочини, скоєні під час державного перевороту у 2014 році, безкарність та подальші систематичні й грубі порушення прав людини, дискримінація та фізичне знищення як біологічного виду певної групи людей". Зрозуміло, що ні згадана публікація, ні допис кримської фанатки царизму Няші, у світогляді якої чудесно, зрештою як і у всьому "русскому мірє", вживаються настальгія за московськими імператорами та Союзом, не є випадковими. Це чергова інформаційна атака. Так само як і тлумачення нашої Конституції нинішнім московським царем Вовою. Але є ще один аспект цієї проблеми: відсутність чіткої й аргументованої правової позиції України щодо зазначених звинувачень і закидів. Насамперед йдеться про: оцінку Конституційним Судом України зміни влади у 2014 році, після втечі Януковича; внесення змін у Конституцію та проведення виборів під час де-факто воєнного стану, який мав бути введений після появи "зелених чоловічків" у Криму; відсутність закону про стан війни, який передбачений Конституцією тощо. Відтак, мимоволі виникає запитання: ті представники української влади, які з 2014 року не спромоглися "вибити" з рук московської пропаганди зазначені козирі, вони хто - ідіоти чи зрадники?
👁 1,150 26-03-21 20:23
Дмитро Борисенко: Давайте я відразу поясню. Деякі пишуть, що при ящурі худобу не забивають. Мовляв, тільки хворих. Добре. То чому на Кіпрі зараз забивають велику рогату худобу через ДОКАЗАНУ епідемію ящуру? Забивають як здорових, так і хворих. Забивають у всіх, і у великих господарств, і у скромних фермерів. У ЄС, при підтвердженні підозри на ящур, весь поголів'я худоби в господарстві, а також у сусідніх господарствах, що знаходяться в радіусі одного кілометра, підлягає забою. І я вважаю, що від нас приховують факт хвороби. Саме тому, що керівництво Міністерства сільського господарства не хоче "піти під ніж". Не хоче "піти під ніж" і губернатор Новосибірської області і так далі, оскільки підтверджений ящур або ще гірше, наприклад, КРС - це відразу заборона на імпорт російського м'яса. Точно так само робила сама Росія, коли ящур спалахнув в ЄС. Наша країна тоді закрила кордон. І саме тому замітають сліди. Як завгодно, будь-якими способами, але тільки щоб справжня назва хвороби не стала надбанням світової спільноти. Адже в цьому випадку великі постачальники м'яса (ті самі агрохолдинги) понесуть величезні збитки. Вони не зможуть експортувати м'ясо і продавати його. А за підсумками 2025 року експортна виручка від продажу м'яса і харчових субпродуктів з Росії досягла майже 2,2 мільярда доларів США, що на 21% більше показників попереднього року. Виручка від експорту м'яса зросла за рік на 21 відсоток!!! Тобто сума питання - 2 мільярда доларів! І це в умовах, коли у нас діра в бюджеті! Да за таке винних самих усиплять без суду і слідства. Ось звідки все це "мовчання ягнят".
👁 1,100 26-03-19 08:55
З Мережі: Директор Національного центру США з боротьби з тероризмом Джо Кент, який пішов у відставку, перебуває під слідством ФБР за ймовірне розголошення секретної інформаціїАмериканські телеканали повідомили про це через кілька годин після публікації великого інтерв’ю Кента з Такером Карлсоном.В інтерв'ю Джо Кент заявив, що реальна безпосередня загроза США виходила від Ізраїлю, який планував завдати удару по Ірану першим, наражаючи американських солдатів на небезпеку, що «в кінцевому підсумку змусило Сполучені Штати провести превентивну атаку на Іран». Ця думка навряд чи викликала б переслідування ФБР, зазначають перші коментатори. Тому основною причиною називають ту частину інтерв'ю, яка зараз активно обговорюється екс-прихильниками Трампа на численних форумах і в соцмережах. Так, найбільший резонанс викликала заява Кента, що ізраїльське лобі у Вашингтоні маніпулювало розвідданими, щоб змусити адміністрацію Трампа розглядати Іран як безпосередню загрозу, хоча це було не так. І перерахував низку персонажів, яких активно цитував Трамп (у соцмережах і заявах), — насамперед Марка Левіна, — які відігравали важливу роль у поширенні пропагандистських тез серед громадськості.Кент зазначив, що маніпуляція розвідданими, у поєднанні з пропагандою, яку активно поширювали авторитетні для Трампа медіаперсони, — зруйнувала переговори, які президент США Трамп планував з Іраном.
👁 1,370 26-03-18 09:49
Катастрофа у Львові неминуча. Багато років пишу про знищення Львова «садобудами», себто багатоповерховим житлом, яке переважно зводиться там, де згідно генплану мали би бути розташовані зовсім інші обʼєкти. Але є ще один дуже важливий момент: навіть якщо забудова ведеться там, де це передбачено генеральним планом, то без одночасного розвитку інфраструктури, зокрема, вулично-дорожньої мережі, вона все одно незаконна! Скажу більше - життєве середовище мешканців міста вже фактично знищене, а забудівельна вакханалія продовжується. Раніше проілюстрував цю тезу на прикладі незаконної забудови житлового кварталу, обмеженого вулицями Дж.Вашингтона-Пасічна-Зелена (https://www.koroldanylo.com.ua/news/misto_v_misti_abo_getto_dlia_lvivian_13173).Зараз готую матеріал ще по одному району вул. Зеленої. Повірте - те, що робиться у Львові, є важким злочином перед нинішніми і наступними поколіннями мешканців міста. Злочином, який немає терміну даності. Очікуйте розслідування у медіа "Король Данило". ***Знимка з району, забудова якого вчергове підтверджує знищення Львова.
👁 954 26-03-13 09:10
Львівське. Кілька днів у мене та деяких знайомих епізодична нежить, начебто й не застуда, більше подібне на алергію. Позавчора побачив, що у Львові граничні показники якості повітря перевищені у три рази. Але влада мовчить. Головний львівський корупціонер тим часом провідує синів, які, за його словами, мали служити у війську, але б'ють московитів на теренах Льондона, паралельно підписуючи там якісь чергові папери для свого піар-проєкту "Анброкен", який паралельно є безкоштовгим центром збору медичних даних і клінічних випробувань. Вчора Служба Божа України провела обшуки в одному з підрозділів міськради, начебто для виявлення фіктивно там працевлаштованих ухилянтів. У структурах ЛМР таких тисячі - як повністю фіктивних, так і тих, хто, як "маладая" команда Льоні Чєрнавєцкого, "дєлаєт что-то нужноє". Насправді - займається повною дурнею, у кращому випадку. Часто - шкідництвом. Дороги міста в ямегах, де водії гублять колеса, а час заторів все збільшується. При цьому всуперч закону, рішенням судів, включно з Верховним, повністю ігнорується генплан, а місто затамповується садобудами, перетворюючись у бетонні джунглі. Деякі піар-спроби львівських політиків зараз розпочати мерські перегони, викликають посмішку - без конкретної стратегії вони програють Садовому і навіть його наступнику. Єдина розроблена містобудівна стратегія - Великий Львів. Її вже пробують по-трохи присвоювати чи плагіатити, але то поможе у виборах як мерлому припарка. Садовий розбудував злочинну систему на знищенні міста. Жодної реальної опозиції до ОЗУ Батона (так деякі злостивці озвучують кримінальне псевдо львівського мера, яке на кримінальному жаргоні позначає пасивного гомосексуаліста) так званий "львівський політикум" не сотворив. А систему можна здолати тілько іншою системо, інакше - розвал і хаос. Новітньою історією України доведено...Отакий львівський "образ нендзи й розпачу", як повідала моя бабця...
👁 1,650 26-03-07 19:39
Рух інкасаторських машин південною трасою М5 у бік Сербії замість України, присутність скандального генерала СБУ Кузнєцова як «наглядача» та порушення протоколів пакування банківського золота неможливо пояснити рутинними потребами НБУ. Влада, прикриваючись гучними заявами про «державний тероризм», досі не надала жодного документа (сертифікатів, вагових списків), який би закрив ці питання. У результаті ця операція стала не лише потенційною втратою 82 мільйонів доларів державного банку, але й дала уряду Угорщини ідеальну зброю для блокування критично важливої європейської макрофінансової допомоги в умовах війни.6 березня 2026 року, всіх сімох українських інкасаторів було звільнено та примусово депортовано (вислано) з території Угорщини; вони успішно перетнули кордон та отримали медичну й психологічну допомогу в Україні. Однак автомобілі та всі валютні активи залишилися під арештом угорських силових структур, що фактично заморозило ситуацію і перетворило інцидент на довготривалу юридичну та політичну війну.Владислав Смірнов
👁 1,760 26-03-06 15:28
Професор Цзян Сюецзінь* про асиметричну відповідь Ірану на агресію США, яку ніхто в Пентагоні не хоче обговорювати публічно.Весела математика:- Саудівська Аравія: 70% питної води надходить за рахунок опріснення. - ОАЕ: 42% за рахунок опріснення. Запасів води в Дубаї вистачить приблизно на 3 дні.- Кувейт: вода опріснена на 90%. Один успішний удар означає надзвичайну ситуацію в країні протягом 48 годин.- Катар: вода опріснена на 99%. Там знаходиться Аль-Удейд, найбільша авіабаза США у світі. - Бахрейн: вода опріснена на 90%. Тут розташований 5-й флот США.Заводи з опріснення є статичними, великими промисловими цілями. Їх не можна перемістити або сховати, і вони знаходяться в межах досяжності самого дешевого зброї Ірану - БПЛА по 20 тисяч доларів кожен. Ірану не потрібні гіперзвукові ракети, щоб знищити опріснювальні потужності вартістю 2 мільярда доларів. Якщо постраждають опріснювальні заводи в країнах Перської затоки, всі забудуть про різкий стрибок цін на нафту, почнеться гуманітарна криза біблійних масштабів.* китайсько-канадський педагог, письменник, історик і теоретик геополітики. Відомий внеском у реформу освіти в Китаї, зокрема, в області теорії ігор, критичного мислення і глобальної громадянськості. Закінчив Єльський університет у 1999 році. Кількість підписників у соціальних мережах близько 1,8 мільйона.Джерело: Відпл Гегемонов