Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Sytnykinfo
Added 14 Jul 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Number of subscribers: 3 609
Photos: 3,780
Videos: 3,120
Links: 4,420
Description:
Дайджест цікавих публікацій.

👥 Number of subscribers

3 609
Average/Day:: -1
Average/Week:: -4
Average/Month:: -12

👁️ Average views per message

1 156
Average/Day:: 1,020
Average/Week:: 1,357
ERR: 32.03%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 3.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 950 25-09-22 19:56
Західний лібералізм поступово розкладається, вважає оглядач The Times Алекс Масі. Інституції не справляються із завданнями, а задушлива система стримувань і противаг заважає приймати рішучі заходи.У більшості країн західного світу політика нефункціональна і склеротична. Місцеві відмінності в кризах контрастують скоріше за ступенем, ніж за характером, але в сукупності вони вказують на похмурий висновок — велике повоєнне врегулювання, засноване на ліберальній демократії, руйнується.Європа буквально вмирає. Середній вік в Італії становить 49 років, а чисельність робочої сили у багатьох країнах Південної та Східної Європи, за прогнозами, скоротиться на 20% протягом наступних 20 років. Континент перетворюється на будинок для престарілих.Все менша кількість працівників має підтримувати все більш численне непрацююче населення. У Німеччині витрати на соціальний захист становлять майже 30% ВВП; у Франції прем’єр-міністр йде у відставку, бо громадськість не погоджується з підвищенням пенсійного віку до 64 років.Всі знають, що така ситуація нестійка, але ніхто не може нічого з цим зробити. Деякі рішення наразі неможливі. Іміграція — це свого роду переливання крові для вмираючих суспільств, але масова міграція всюди є політично токсичною.Чому ми не можемо нічого побудувати? Чому ми не можемо вирішити проблему нелегальної імміграції? Частково тому, що ми створили системи, покликані перешкоджати швидкому прийняттю рішень і рішучим діям. Це поширюється і на інші сфери політики. Воля народу стримує політиків усюди, а люди чинять опір як підвищенню податків, так і скороченню витрат. Результатом є свого роду застій.Не дивно, що по всій Європі набирають популярність партії, які обіцяють простішу, зрозумілішу і рішучу політику. Практично скрізь спостерігається відступ центристських сил. Можна зрозуміти привабливість діагнозу, поставленого крайніми правими і крайніми лівими партіями, навіть якщо ви обґрунтовано сумніваєтеся у запропонованих ними способах лікування.Запах забутих старих уроків іноді буває приголомшливим. Подивіться в Інтернеті, і ви знайдете невеликі відродження як гітлеризму, так і сталінізму. Старі табу втрачають свою силу. Мільйони людей тепер поділяють думку, що Черчилль був військовим авантюристом, а здоровий глузд Гітлера недооцінений.Інститути повоєнного консенсусу теж гниють. ООН розпалася, старі західні союзи розпадаються, і немає жодних ознак того, що їх може замінити. Згасаюча прихильність Америки до європейської безпеки — втрата, яка збережеться і після відходу Трампа — також вказує на закриття цієї глави.Колективно Захід підвів Україну. Гарні слова супроводжувалися половинчастими діями. Європейські лідери хочуть досягти мети — суверенної України — не надаючи засобів, за допомогою яких можна було б гарантувати таку державу.
👁 1,130 25-09-20 20:19
Ігор Лікарчук:Сьогодні у затишній київській кав'ярні за чашкою кави довго спілкувався із людиною, яка іще десять років тому була однією із найпомітніших постатей в українському шкільному світі. Чудовий учитель математики, відомий в минулому директор школи. Який відмовився після досягнення пенсійного віку переходити на контракт, як того хотіли младореформатори освіти кілька років тому, і пішов геть. Назву його просто - пан Михайло. Прізвище просив у ФБ не зазначати. Бо не хоче читати у коментарях: "збитий орел", "стародум", "мухомор" чи іще якийсь діагноз від тих, хто ще недавно вважав за честь потиснути йому руку. Між іншим, те що пан Михайло попросив не називати його прізвище, - симптом не лише його особистих страхів. Це віддзеркалення атмосфери в сьогоднішньому освітньому середовищі, де часто легше "приклеїти ярлик" (застарілий, стародум, мухомор), ніж вести дискусію із досвідченими людьми за суттю. ВІдбувається своєрідна культурна інверсія: досвід, який у будь-якій професії має бути капіталом, в освіті перетворюється на тягар. НЕ можу не погодитися з думками пана Михайла стосовно того, що у політиці та менеджменті освіти з'явився "ефект месіанства". Люди без фахової підготовки чи глибокої практики проголошують себе реформаторами, бо, мовляв, "старе" - погане і не варте уваги. Досвід і професіоналізм відкидається на маргінес. Їх замінюють пиха, зарозумілість і месіанізм. Відсутність інституційної памяті підміняється вірою в те, що "історія починається з нас": ми будемо виводити освітянське стадо із пустелі у світле майбутнє. І починають не творити, а витворяти. Що робить систему особливо вразливою: помилки повторюються по колу. Заступники міністра освіти без профільної фаховості; автори стратегій із кількома роками досвіду роботи, як правило, у елітних школах; керівники органів управління на місцях, які взагалі далекі від освіти люди; споглядальники і шукачі зарубіжного освітянського "чуда" - це вже в нашій освіті не винятки, а тенденція. Вони ніколи не відчували того, що означає "жити на першій лінії освіти". Але мають тіньову установку: професіонал із довгою біографією "не на часі". І беруться стратегувати, управляти, радити, вимагати, прогнозувати. Таке поєднання невігластва з амбіціями стає небезпечною сумішшю для освіти. Мені було дуже складно щось заперечити пану Михайлу. Попри те, що наша ромова тривала не годину і не дві, а кількість чашок кави перевищила всі допустимі норми. Людина, незважаючи на вік ( а пан Михайло - старший від мене) продукує розумні та абсолютно практичні думки, які доцільно та потрібно втілювати в життя. Я чудово знаю, що він такий не один. Таких багато. Але ні їхня пам'ять, ні досвід, ні знання нікому не потрібні. Потужний ресурс практично лишається не використаним. Хоч насправді, освіта - не політичний експеримент для месій, а система, що будується поколіннями. Між іншим, у медицині зовсім інакше. Там досвід, знання і багаторічна практика у пошані та постійному сприйнятті. Образно кажучи, у медицині навчають правильно тримати скальпель не професори в аудиторіях, а досвідчені практикуючі хірурги біля столу. І це молодшими сприймається без месіанства, пихи та зарозумілості. Мабуть розуміють , що лише пихи, бажання, щойно набутих знань чи побаченого за кордоном дуже недостатньо, щоб стати хорошим фахівцем. На відміну від освіти. Іще один маленький, але промовистий факт: пан Михайло за весь час нашої розмови не вжив жодного англіцизму, як те роблять одержимі месіанізмом. Дарма, що він четвертий рік живе з дітьми та онуками в Британії і дуже добре володіє англійською…На завершення пан Михайло сказав: "Дякую, що вислухали. Для мене зараз це дуже важливо".P.S. О, уже уявляю як після цього допису оживуть жовтяки: Лікарчук чогось хоче. Заспокойтесь, панове. Я маю все те, що хочу, і що можу та здатний робити. Дуже сумніваюся в тому, що мене може зацікавити іще якась пропозиція. Але вам те не зрозуміти.
👁 1,530 25-09-13 20:15
Ольга Голубовська: Ще раз про сьогоднішню ситуацію із COVID-19. Насамперед нагадаю - з появою варіанту Omicron та його субваріантів кількість смертей різко скоротилася – приблизно на 90%. Але це зовсім не означає, що до нього потрібно відноситись легковажно, основна проблема, пов'язана з субваріантами омікрону - здатність декомпенсувати хронічну патологію - гіпертонічну хворобу, цукровий діабет, рідко - хворобу нирок і т.д.; вже після клінічного одужання хворі змушені потрапляти з цього приводу в лікарні.У цілому поточний спалах характеризують такі особливості, у т.ч. пов'язані з дивним, м'яко кажучи, лікуванням: - захворювання непогано тестується експрес-тестами, порівняно з попереднім спалахом; - досить часто, особливо при неправильному лікуванні або його відсутності, розвивається хвилеподібний рецидивуючий перебіг, може приєднуватися вторинна бактеріальна флора; - неправильне лікування - це коли, наприклад, застосовують в якості противірусної терапіі неефективний озельтамівір, а відсутність лікування - це коли не застосовують взагалі противірусну терапію; - температура тіла у дебюті не є критерієм тяжкості; - мефенамінова кислота не лікує хворобу, (тільки пом'якшує симптоми, що не завжди добре при інфекційній патології) та не має жодного відношення до противірусної терапії.Із гарних новин - в аптеках, нарешті, зʼявився препарат специфічної дії - паксловід. Приймати його, як і будь-які засоби, що спрямовані на пригнічення реплікації збудника, потрібно з перших годин хвороби (чим раніше, тим краще). І тоді все буде добре.
👁 1,530 25-09-09 20:07
Ольга Голубовська:В журнале Autoimmunity 6 сентября этого года опубликовано еще одно научное исследование о количестве лишней ДНК в вакцинах от COVID-19 - Pfizer/BioNTech и Moderna, и есть ли в них опасные элементы. Что нашли?1. Много лишней ДНК. Вакцины содержат больше ДНК, чем разрешают регуляторы (FDA и ВОЗ). По их правилам, в одной дозе вакцины должно быть не больше 10 нанограммов ДНК. Но в Pfizer нашли от 371 до 1548 нг/дозу, а в Moderna — от 1130 до 6280 нг/дозу. Это в 36–627 раз выше нормы!2. SV40 в Pfizer: SV40 (промотор-энхансер), который помогает ДНК попадать в ядро клетки, что потенциально повышает риск проблем (изменения генома или активации онкогенов). В Moderna этого элемента нет.(тут я вспомнила многих ученых, которые предупреждали о возможном модификации генома, но их демонизировали, дискредитировали и т.д., ну, вы в курсе). Например, что говорил Роберт Мелоун с момента начала массовой компании т.н. вакцинации, три основных тезиса: 1. Остатки ДНК в вакцинах, которые могут теоретически интегрироваться в геном и вызвать серьезные проблемы.2. Долгосрочные эффекты, которые не были полностью изучены на момент массового внедрения вакцин в 2020–2021 годах.3. Побочные эффекты, такие как миокардит или тромбозы, которые недооценивались.И напомню об ФУНДАМЕНТАЛЬНЫХ открытиях Р. Мелоуна, сделанные в середине 1980-х годов и опубликованные в 1989 г. Он разработал метод использования липидных частиц (похожих на те, что используются в современных вакцинах) для защиты мРНК от разрушения и доставки её в клетки (т.е. открыл СПОСОБ доставки мРНК и сделал это первым). Доказал ее функциональность: мРНК, введённая в клетки, может быть “прочитана” рибосомами, чтобы синтезировать нужные белки. Его работа заложила фундамент идеи, что мРНК можно использовать для “обучения” иммунной системы производить антитела против разных патогенов. Но Нобелевскую премию 2023 г. по физиологии и медицине за работы, связанные с мРНК, ему НЕ присудили 🤷‍♀️Ссылка: https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/08916934.2025.2551517#d1e271
👁 1,180 25-09-06 19:45
Джордж Сорос: архитектор эпохи «открытого общества»Имя при рождении: Дьёрдь ШварцГоды жизни: 1930 — …Родился: Будапешт, ВенгрияГражданство: США, ВенгрияОткуда он взялсяСемья — еврейская, во время Второй мировой изменила фамилию, чтобы скрыться от нацистов. В 1947-м юный Сорос перебрался в Лондон, учился в Лондонской школе экономики у философа Карла Поппера. Именно там он подхватил концепцию «открытого общества» — главный лейтмотив всей его дальнейшей деятельности.Как заработал капиталКарьера началась в финансовых фирмах Лондона, затем — в США.В 1969-м создал хедж-фонд Quantum Fund, который стал одним из самых успешных в истории.Самый громкий эпизод — «человек, который обрушил Банк Англии» (1992): Сорос заработал около $1 млрд, играя против фунта.Тёмные эпизоды юностиВ интервью 1998 года (CBS 60 Minutes) Сорос признался, что в 14 лет, будучи под опекой венгерского чиновника, участвовал в конфискациях имущества у еврейских семей, отправленных в лагеря. Цитата: «Это не было тяжело. Если бы я этого не делал, сделал бы кто-то другой».В том же интервью (см. видео-1) он заявил: «Я делаю деньги и не думаю о социальных последствиях. Это задача не моя, а властей».Так же он упоминал, что его аморальная деятельность в финансовых рынках (в том числе влияние на кризисы в Азии, России) не вызывает у него чувства вины.«Открытое общество» как инструментВ 1979 учредил Open Society Foundations. За 40+ лет вложил более $32 млрд в НКО, СМИ, образовательные и политические проекты. Фонды работают в 120+ странах. Миллиарды ушли на:▪️продвижение «прав человека» и ЛГБТ-повестки,▪️реформу образования и медиасреды,▪️поддержку оппозиционных движений и «цветных революций»,▪️финансирование НКО, think-tank’ов и СМИ.Сегодня OSF работает более чем в 120 странах.Влияние и обвиненияДля западного либерального истеблишмента Сорос — икона «гражданского общества».Для критиков — символ глобалистских манипуляций, «кукловод» революций, миграционных кризисов и подрывных процессов.В Венгрии Виктор Орбан официально называл его главным врагом государства.В Восточной Европе и СНГ его фонды обвиняют в подготовке «цветных революций» (Грузия, Украина, Кыргызстан).Современные атаки на Сороса27 августа 2025 президент США Дональд Трамп в соцсетях потребовал привлечь Сороса и его сына Алекса по закону RICO («racketeering») за их якобы участие в организации «жестоких протестов» по всей стране, назвав «психопатами» и предупредив: “мы следим за вами”.В США фигура Сороса давно "демонизируется" консерваторами. В 2023–2024 Трамп и его команда открыто обвинили Сороса в «финансировании анархии», миграционного хаоса и «подрыве Америки изнутри».Ключевые фактыСостояние: десятки миллиардов долларов, большая часть уже передана в фонды.Сын Александр Сорос — наследник империи OSF, сегодня активно продвигается в политике.Стиль работы: не прямые партии и правительства, а «поддержка снизу» — НКО, студенческие движения, независимые СМИ.Паноптикон-акцентСорос — это не «олигарх с личным капиталом». Это наднациональный архитектор, вложивший ресурсы в то, чтобы переписать правила игры целых обществ. Его биография — наглядный пример того, как частное лицо может стать глобальным фактором, сопоставимым с государством.С одной стороны: прагматик, который отвергает моральную ответственность за последствия своих действий. С другой — идеолог, использующий личное состояние для масштабных социальных проектов.Видео-2. Свежий выпуст от Kla.TV, рассказывающий на примере Австрии: через какие агентства Сорос получает доступ к национальным государствам; о его связях с канцлером; как он через госперевороты приближает Новый Мировой порядок.🏴 Рубрика "Лики Элиты"Паноптикон XXI: Постдемократия#ЛикиЭлиты#ТеатрСуверенов
👁 1,530 25-08-29 14:01
Ще три новини, на цей раз, з полів віртуального світу:(1) Ютуб почав, не питаючи дозволу користувачів, "покращувати" їх відео за допомогою ШІ. Ще в червні з'явилися скарги на таємне редагування відеороликів, але зміни були настільки незначними, що користувачі самі починали сумніватися у власному здоровому глузді. Трошки дивна структура волосся, трохи змінене освітлення, але в результаті усе зображення виглядало наче повністю згенероване ШІ. В решті решт, у Ютуб зізналися, що "Проводять експеримент на деяких роликах Ютуб, для поліпшення якості зображення". Але, якщо компанія може просто так, не те що не питаючи, а навіть не повідомляючи користувачів редагувати викладені ними матеріали - про які залишки довіри до платформи може йти мова? Як нею взагалі після такого користуватися?(2) До 2027-го року Android зрівняється у "безпечності" з IOS - встановлення буде можливим виключно з офіційних магазинів. У Google наголошують, що нова система унеможливить поширення анонімних і потенційно небезпечних додатків.У вересні 2026-го перевірка стане обов’язковою у Бразилії, Індонезії, Сінгапурі та Таїланді, а повний запуск у світі заплановано на 2027 рік.(3) Правила Євросоюзу з 1 серпня вимагають від виробників прибрати можливість розблокування бутлоадера на усіх смартфонах що продаються в ЄС (на вступі до якого наполягає Україна) - це означає неможливість встановлення модифікованих прошивок. В поєднанні з попередньою новиною - це перетворює усі смартфони на аналог Айфонів, де можна встановлювати виключно "погоджені партією" програми. Звісно, існують можливості обійти і це, але такі обмеження значно ускладнюють процедуру і хто зна, які ще засоби контролю буде запроваджено в майбутньому. Вихід лише один - утримання власної території з владою вірною народові й принципам свободи, та подальша розробка національного відеохостингу, соцмереж, власних електронних пристроїв, з серверами й потужностями захищеними виключно власною національною юрисдикцією. Інакше - можете попрощатися навіть з видимістю цифрової свободи та приватності в найближчий десяток років. НАЙБЛИЖЧИЙ ДЕСЯТОК РОКІВ. Часу лишається все менше. Тік-так, тік-так... 🕘🕙🕚👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,290 25-08-28 17:08
🇳🇱🔙🇺🇦 Лидер крупнейшей правой Партии свободы (PVV) в нидерландском парламенте, Герт Вилдерс, выступил с требованием: немедленно начать депортацию украинских мужчин, проживающих в Нидерландах. По его мнению, страна уже превратилась в «огромный центр для беженцев», и пора вводить жёсткие меры в вопросах убежища«Украинские мужчины должны вернуться на Украину, чтобы помочь своей стране там». Он также вспомнил о досрочных парламентских выборах - они назначены на 29 октября.Напомним, что ровно год тому назад, в сентябре 2024-го ТАСС писал, что Вилдерс призывал возвращать на родину украинских мужчин, уклоняющихся от службы в армии. То есть — речь именно о мужчинах призывного возраста. 🇵🇱 В те же дни министр иностранных дел Радослав Сикорский вторил Вилдерсу, что европейские страны должны прекратить выплату соцпособий украинским мужчинам призывного возраста, чтобы мотивировать их вернуться в Украину и защищать страну,  «не воспитывая уклонистов».Спустя месяц Евроактив писал, что Польша поддерживает идею прекращения соцвыплат для украинцев боевого возраста, проживающих в Европе — как меру для возвращения.🇱🇹 Несколькими месяцами ранее, в том же 2024-м литовские лидеры, включая президента Гитанаса Науседу, премьер-министра Ингриду Шимоните и министра обороны Лаурынаса Касьчунаса, выразили поддержку репатриации украинцев призывного возраста в Украину .🇩🇪 Тогда же в Германии клерикальные консерваторы из ХДС, включая министра внутренних дел Баден‑Вюртемберга Томаса Штробля и министров из Баварии/Бранденбурга, поднимали вопрос сокращения соцвыплат украинским беженцам, и в частности, говорилось о отправке мужчин, пригодных к службе.Таким образом, Герт Вилдерс резко встает в строй сторонников радикальных мер: «немедленно отправлять мужчин-украинцев», чтобы защитить Нидерланды от «переполненного центра беженцев». Это — его операционный приказ. При этом, о переполненности Голландии мужчинами-мигрантами из стран Африки и Ближнего Востока - ни слова!Вот такие они - двойные стандарты Евросоюза!..🪨🇪🇺 Рубрика "Руины Еврооптимизма"Паноптикон XXI: Постдемократия#РуиныЕврооптимизма#ШарЦветаХаки#НовыйВавилон#КровавыйДоговорняк
👁 1,080 25-08-22 14:28
З російського телеграм-каналу:❗️Американські військові телеграм-канали та акаунти на платформі X активно публікують відео палаючого заводу американської компанії Flex у Мукачеві після нічного комбінованого удару по комплексу крилатими ракетами та реактивними дронами "Герань-3" і, після поста Дональда Трампа очікують і навіть сподіваються на удар під безпосереднім керівництвом Пентагону по Москві або Північному флоту ВМФ Росії, відзначаючи, що розвідувальні літаки ВМС США сьогодні були активні біля МурманськаКрім того, у Telegram та на соцплатформі X активно обговорюється закриття центру Києва через візити іноземних делегацій. Передбачається, що за цим поясненням київської влади прихований візит якоїсь секретної високопоставленої американської делегації, яка намітить і безпосередньо погодить та скоординує напрямки ударів углиб Росії. Спори йдуть і про терміни цього або цих ударів — від завтра до через дві-три тижні.Відзначимо також, що в американських військових пабліках йде активна пропаганда неготовності Росії до ядерних ударів по противнику та впевненість у внутрішньому опорі керівництва Росії будь-яким крокам із використання ядерної зброї, чим гарячі голови пропонують скористатися Трампу і Пентагону. Як приклад наводиться те, що нібито заплановане Росією випробування ядерної зброї на Новій Землі так і не відбулося.
👁 1,530 25-08-19 18:29
Мері Закордонець, з Фейсбуку: Як тільки здається, що гірше бути не може - завжди знайдеться хтось, хто доведе протилежне. Американці злили, що в Лондоні почав роботу передвиборний штаб Залужного !!!!!!!!! І якщо вам здавалося, що нинішня політична ситуація — це дно, поспішаю розчарувати: дно ще попереду. Нам готують "новий курс", який, судячи зі складу виборчого штабу, виглядає так: президент Залужний, прем'єр Порошенко і глава РНБО Пашинський !!!!!!!!!!!!!!Ставка на біженців: Британія допоможе Україні правильно рахувати голоси виборців за межами країни.Центральна виборча комісія України та британська Electoral Commission підписали меморандум про співпрацю. У Лондоні пообіцяли допомогти з організацією голосування за кордоном, захистом виборчих бюлетенів і кандидатів, а також з контролем політичних фінансів.Українські біженці - це величезний електоральний масив: від 8 до 9 мільйонів осіб, а з урахуванням тих, хто виїхав з 2014 по 2022 роки — до 12 мільйонів громадян. Сьогодні вони перебувають у країнах ЄС та Північної Америки і матимуть право голосу на майбутніх виборах.Прецеденти вже є: в Молдові голоси Діаспори складають 13-15% від загального числа виборців і здатні розгортати результат виборів. У Румунії саме закордонне голосування не раз ставало вирішальним. Для України масштаби ще серйозніші: при 37 млн. виборців (за даними виборів 2010 року), діаспора може виявитися одним з найбільших електоральних «регіонів». І якщо врахувати, що на окупованих територіях південного сходу і Криму країна втратила від 5 до 7 мільйонів голосів, вага голосів біженців стане тільки вище.......----------+---------+---------+-----------+----------+-------Посол Украины в Британии Валерий Залужный открыл предвыборный штаб и начал тайно готовиться к президентским выборам.Об этом пишет американская журналистка Кэти Ливингстон.По её данным, штаб уже открыт в Лондоне, а в настоящее время идёт набор сотрудников."Это не просто слухи", — написала она.Ливингстон отметила, что фактическим организатором политической кампании Залужного стала народная депутат от партии Петра Порошенко "Европейская солидарность" Виктория Сюмар."Она занимается всеми деталями за кулисами в качестве заместителя руководителя кампании", — пояснила журналистка.Медиаосвещение кампании, по данным Ливингстон, поручили бывшей журналистке BBC Оксане Тором, которая в прошлом активно освещала деятельность Залужного на посту главкома ВСУ.Международную деятельность возглавляет Полина Лысенко — бывший руководитель украинского центра по борьбе с дезинформацией, ныне заместитель директора НАБУ.Сообщается, что кампанию также активно поддерживает экс-нардеп, экс-глава наблюдательного совета "Укроборонпром" Сергей Пашинский.
👁 1,370 25-08-17 13:15
Хочу два слова повісти до тих ідійотів котрі нинька виливають відра помиїв на Трампутіна. Як пригадуєте, за каденциї батька умисловоубогих соросєт Байдена, московский цар на сам Рош гаШана провів потішні рехферендуми по прісоєдінєнію до РФ двох наших областей - Запорізької та Херсонської. Тільки завершеним матолкам не було зрозуміло безповоротність цього мерзкого дійства у питанні миру в Україні. Правдиві наші союзники мали би не тілько здійняти ґвалт на весь світ, а ше й влаштувати московитам тотальну політичну, дипломатичну й економічну обструкцію. Але того ніц не зробили. Десь тихонько обурювався ще один гуру ура-патрійотів - Борюсік Джонсон, який зірвав стамбульські перемовини...Ваш покірний слуга десятки разів казав у ріжних інтерв'ю, що саме територіальне питання - то насамперед є найбільша перепона для мирного врегулювання. І впевнений, що нашим "союзникам" це прекрасно відомо. Проте гімна в рот набрали і вони, і наші політики, чим поставили перед Дональдом фест складну задачу в питанні припинення війни. Щоправда, гамерицькому презесу насправді до дупи - буде в Україні мир чи війна. Його цікавить власна політична кар'єра, понти та бабло. Однак, замість ці риси використати на користь України, вигодонабувачі війни та підсираючі їм корисні те без- ідійоти ведуть нашу бідолашну країну в пекло.