Source
Sytnykinfo | Ві Львові із 1 вересня вартість готівкого проїзду у громадському транс...
1 700 Views/Reach
2024-08-29 12:42
Message №10572
Ві Львові із 1 вересня вартість готівкого проїзду у громадському транспорті зросте до 25 грн… А ви не дивуйтеся, справа не тільки в московському принципі розкрадання грошей - «вы все деньги в бюджет, а оттуда мы сами спиздим», перепрошую, а у відданості львівських содомітів загальносвітовим трендам зі знищення готівкових грошей і переходу на цифрові - під тотальний контроль. Цей тренд задонемічні засранці продемонстрували ще в часі пЛандемії - забороновши використання готівки в центральних торговельних закладах. Ну, типу щоби ковідик через купюри не передававсі.Нині паркування перед Головним двірцем у Львові (нагадаю, ремонт двірцевої площі за сотні мільйонів передбачав насамперед будівництво 2-х рівневого паркінгу, але гроші просто спи…ли, ще раз перепрошую і без него) - не лише 40 грн/год, а ще й тілько банківською картою, що створює черги на вже переущільненій автостоянці. Мобільне паркуванє ві Львові - то фактично незаконний примус вас до використання смартфону…До речі, заборона гуляння парками, в часи приходу посланця Мошіаха, як величав ковідик вельмишановний ребе Булочнік, то теж репетиція стійла, в котре нас скоро заганятимуть як худобу (за релігійними канонами їдної секти, чий найбільший у світі центр ся знаходить у Дніпрі, не «як худобу», а власне як «худобу»). Ну, звісно, хто виживе. Так шо платіть і не пашталакайте, мовчіть, тремтіть, пердіть і буде вам новус ордо секлорум зі Страшним СУДом (Світовим Урядом Дегенератів) на чолі з відібраними пупарасами. Амінь.