Source
🍰 ۶ৎ•°𝘚𝘺𝘭𝘴𝘺𝘦𝘯'𝘴 𝘴𝘢𝘧𝘦 𝘱𝘭𝘢𝘤𝘦 ♡🍌 | ️ " - із такого в мене тільки ця робота з Кавору,тому що її малювала я...
430 Views/Reach
2025-05-25 20:13
Message №3286
•° " ❤️ " - із такого в мене тільки ця робота з Кавору,тому що її малювала якраз під впливом емоцій. Точно я вже не пам'ятаю що сталось,чому як і що,але була дуже ображена 🌟•° " 🥰 " - я дуже хочу робити міні комікси по своїм персонажкам,це точно має бути з моїми ос Сайла×Ліліт ( дівчина неко і її жінка вампірша) якщо коротко про них,то у них дуже палке кохання,де вони готові вбити когось хто тільки не так подивитися в сторону партнеркиТакож Вівіан×Анфіса,доволі нові дівчата,в порівнянні з попередніми,де одна існує 10 років,друга вже третій рік Через Вів і Анфісу хотілось би показати аб'юзивні стосунки,про повну залежність і тому подібне,щось в стилі улюбленої Харади. 🌟•° " 💋 "- чесно,я навіть не дуже задумувалась над цим,але якщо так брати,то точно кмрт або пропіздон, якщо із тих з ким це можливо. А так було б класно з Мелов Кочан,це японська художниця,на яку я останнім часом дуже залипла🌟•° " ❤️🔥 "- НОГОЮ МАЛЮВАЛА ПО МАНЦІ 🌟🌟🌟🌟🌟 ( певно тоді в мене з'явилась любов до ніг) Це я була в дитячому будинку творчості і нам такі конкурси організували -