Зараз активно йде хвиля протестів проти нового ЦК і я ДУЖЕ прошу, надайте цьому хоча б розголос, тому що навіть якщо вам байдуже на ЛГБТК+, жінок і дітей, є речі які все одно торкнуться КОЖНОГО з нас. Там є положення про дозвіл відчуження (продажу) земель природно-заповідного фонду, що раніше було заборонено, тобто Карпати, різні заповідники, парки, пам'ятки природи, заказники, все це можуть продавати, а потім забудовувати, вирубати ліси, вести там господарську діяльність.Оновлюєтсья також і речове право, зокрема запровадження інституту "посідання", який може вплинути на спори щодо землі, будинків, квартир, нежитлових приміщень та іншого майна. Якщо коротко, "посідання" дозволить особі володіти майном, навіть якщо вона не має на нього юридичного права. Будь-хто може заволодіти якоюсь річчю, вкрасти землю, і через 10 років його визнають офіційним власником. Також в новому ЦК з'являється "право на забуття", відповідно до якого, фізична особа може вимагати видалити інформацію про себе з пошукових систем та баз даних не лише якщо вона недостовірна, а й якщо вона просто "втратила суспільний інтерес". Що нас очікує через це? Те що корупціонери, злочинці і інші учасники скандалів можуть змушувати медіа видаляти інформацію про їхні вчинки і відбілювати репутацію тих, хто на це не заслуговуєЯ вважаю, що обурливими оновленнями щодо меншин і вразливих груп населення, влада хоче прикрити глибші і масштабніші реформи, аби населення не підтримало протести, які влаштовують представники ЛГБТК+. Тому якщо хтось крутить у скроні і відмахується, вважаючи що це його не стосується, розповідайте це людям, аби вони розуміли що це стосується і їх
стисло по законопроєкту 15150:- я дуже прошу глянути на цю ситуацію поза рамками прав квір-спільноти, бо цей законопроєкт стосується ВСІХ- його представили 09.04.2026. прийняли 28.04.2026. це менше 20 днів на повний раунд розгляду та ознайомлення- жодне профільне міністерство не прокоментувало цей законопроєкт, хоча це є їхнім обов'язком- у проєкті є 290 нових статтей, якщо вірити порівняльній таблиці. кількість введення нових термінів та доповнень значно більша.- пакет документів до проєкту: 6 файлів тексту законопроекту та супровідних документів та 15 додатків, включно з експертизами. нагадую, сама порівняльна таблиця 1600+ сторінок. яка ймовірність, що кожен учасник парламенту осилив бодай це за 19 днів?- у проєкті представляють концепт «доброзвичайність», як «сукупність моральних норм та принципів, стандартів етичної поведінки та загальновизнаних уявлень про належну поведінку, усталених у суспільстві», і він є вагомим аргументом у вирішенні цивільних справ. це один з багатьох прикладів відсутності визначень до важливих(вирішальних) аспектів цивільного кодексу.- заміна скандального формулювання про 14річних жінок/чоловіків на "неповнолітніх". наприклад:
Стаття 40. Повна цивільна дієздатність...2. У разі реєстрації шлюбу фізичної особи, яка не досягла повноліття, така особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту реєстрації шлюбу.У разі припинення шлюбу до досягнення фізичною особою повноліття така особа зберігає набуту повну цивільну дієздатність...
- зменшення строків заборгованостей по виплатам аліментів з 10 років до 1-3 років. розширення підстав за якими по розлученню одна зі сторін може вимагати зміни прізвища у партнера з зв'язку "з моральною шкодою", що може ускладнити одноосібне батьківство. також у випадку наявності неповнолітньої дитини у шлюбі у процесі розлучення обов'язково вводиться період на перемирення, що ускладнює процес розірванняголовне: народжуйте.- ускладнення доступу до репродуктивної підтримки, роспорядження власним репродуктивним матеріалом- розмивання концепту шлюбу, а також введення штрафу за відмову від фіксації шлюбу після заручин(моральна шкода)і це лише мала частина змін)ХОДІТЬ НА ПРОТЕСТИ, ЧИТАЙТЕ ПОВНИЙ ПРОЄКТ ТА БУДЬТЕ УВАЖНІ ДО ТОГО, ЯК ЙОГО ПРЕЗЕНТУЮТЬ НАШІ ПОЛІТИЧНІ ТА СОЦІАЛЬНІ ДІЯЧІ
Дуже потрібна ваша допомога і розголос.Не тільки щоб допомогти мені, а й щоб інші власники каналів знали про таку ситуацію і могли себе захистити.Сьогодні до мене на канал прийшло дві чмоні, написали коментарі і одразу почали накручувати ботів на канал.Я помітила це одразу, тому не встигли накрутити багато (було 811 підписників, накрутили до 1171), швидко закрила канал та почала вичищати їх.Але виявилось, що в телеграм, коли ви закриваєте канал, його юзернейм одразу стає вільним. Я цього не знала, тому не потурбувалась про те, щоб спочатку створити інший тгк зі своїм юзом та захистити його.І поки я закрила і чистила канал, гнида просто вкрала моє посилання. Воно створило пустий одноразовий канал з рекламою своєї ботоферми, і зайняло мій нік, за яким мене знають уже кілька років.Буду чесна, мені дуже сумно від цього. Відчувається, наче в мене вкрали ім'я. Цей нік я придумала ще давно, він став частиною мене, і я дуже раділа, що в соцмережах я можу написати його без якихось символів чи цифр. Обідно ще те, що в багатьох старих постах в тому ж твіттері є посилання на мій тг канал, і тепер, коли люди будуть по ньому переходити, їх буде перекидувати на канал цієї роснявої мразоти.Я буду дуже вдячна, якщо ви допоможете знести канал, який вкрав мій нік. Поскаржитися та поширити цю ситуацію.https://t.me/DellanhelЯ вже написала в підтримку телеграму, але навряд вони щось зроблять, тому дуже надіюсь на вашу допомогу....
🙏16 січня - День пам’яті “КІБОРГІВ” – захисників Донецького аеропорту.242 дні захисники України, під постійними обстрілами, тримали оборону летовища. 20.01.2015 проросійські терористи заклали вибухівку у новому терміналі і бетонні перекриття обвалились, що призвело до загибелі десятків наших воїнів.За час оборони ДАП загинуло понад 100 українських військових, близько 440 зазнали поранень.За незламний дух, безстрашність, героїзм та стійкість українських воїнів назвали “кіборгами”.Вперше українських захисників аеропорту "кіборгами" назвав сепаратист, який намагався пояснити причину того, що озброєні проросійські бойовики не можуть зломити запеклий опір оборонців аеропорту.Словник сучасної української мови та сленгу Мислово визнав “кіборги” словом 2014 року. Воно стало чи не єдиним серед найважливіших слів того року із позитивним значенням.У 2017 році вийшов фільм "Кіборги" режисера Ахтема Сеїтаблаєва. Після показів у кінотеатрах люди аплодували стоячи.📍Парк Слави смт Доброслав Одеської області.
🦋 💬💬💬💬💬💬💬 💬💬💬 💬💬💬 🦋Все просто - ви надсилаєте одну свою роботу і лишаєте посилання на свій ТГК, а ми репостимо!
👍 Умови:1️⃣Бути підписаними на канал Ivy та зробити репост цього допису на канал, який хочете просунути.2️⃣Не мати нічого спільного з росією, російською мовою, культурою тощо.3️⃣Ви можете просувати будь-які види творчості! 4️⃣Учасники надсилають лише одну роботу і в підписі вказують тільки посилання на канал. Нехай ваші роботи говорять за вас!5️⃣NSFW та гор ставимо під спойлер.6️⃣Анкети приймаються до 23:59 12.09.7️⃣Репостити будемо всіх! Мінімальний інтервал репостів складатиме 20 хвилин. 8️⃣Сама галерея закінчиться тоді, коли всі анкети будуть репостнуті! Після цього вони пробудуть на каналі ще 36 годин, щоб усі змогли роздивитися різні малюнки та знайти нових цікавих митців!9️⃣Спілкуйтеся! Не соромтеся сказати іншим, що вам подобається їхня творчість! Це зробить галерею більше ефективною.❤️ Надсилайте свої анкети у коментарі цього посту!💜 Запрошуємо всіх брати участь, а також шукати цікавих митців у коментарях! Бажаємо успішного просування!Слідкувати за Ivy
•° " ❤️ " - із такого в мене тільки ця робота з Кавору,тому що її малювала якраз під впливом емоцій. Точно я вже не пам'ятаю що сталось,чому як і що,але була дуже ображена 🌟•° " 🥰 " - я дуже хочу робити міні комікси по своїм персонажкам,це точно має бути з моїми ос Сайла×Ліліт ( дівчина неко і її жінка вампірша) якщо коротко про них,то у них дуже палке кохання,де вони готові вбити когось хто тільки не так подивитися в сторону партнеркиТакож Вівіан×Анфіса,доволі нові дівчата,в порівнянні з попередніми,де одна існує 10 років,друга вже третій рік Через Вів і Анфісу хотілось би показати аб'юзивні стосунки,про повну залежність і тому подібне,щось в стилі улюбленої Харади. 🌟•° " 💋 "- чесно,я навіть не дуже задумувалась над цим,але якщо так брати,то точно кмрт або пропіздон, якщо із тих з ким це можливо. А так було б класно з Мелов Кочан,це японська художниця,на яку я останнім часом дуже залипла🌟•° " ❤️🔥 "- НОГОЮ МАЛЮВАЛА ПО МАНЦІ 🌟🌟🌟🌟🌟 ( певно тоді в мене з'явилась любов до ніг) Це я була в дитячому будинку творчості і нам такі конкурси організували -