Source
🇺🇦Свині Біжуть | Всі обговорюють які ж насправді американські вибори є... клоунадою. Пр...
367 Views/Reach
2024-10-07 08:47
Message №9964
Всі обговорюють які ж насправді американські вибори є... клоунадою. Прям як в нас. Тут мені здається присутня евристика доступності. Чи слідкували ви за передвиборчою риторикою Ле Пен? Давно ви дивилися дебати в канцлери Німеччини, або в президенти Чехії? А вони є, і наприклад, в останній опонент Павела розсилав смски про те, що після інавгурації оного, вас призовуть відразу під тоді ще Бахмут.Жодні вибори в світі не настільки обсасуємі скільки вибори в США. Ніхто не обговорює у нас тижнями яка фігню зробив Шольц, хіба якщо вона напряму стосується нас, і те, далеко не завжди. Всебританську ненаввисть до Джонсона взагалі не помітили. І тут вам на противагу диван імені Венса і про те що він з ним робив знає будь яка баба срака. От і відкривається та частина електоральної системи, де населення бігає між популістичними лозунгами, а політика балансують між тим як привернути до себе увагу, і тим як не на крінжувати. Погана новина для того шару українського небидла, що вірить в якусь більш цивілізовану натуру західної людини, що і допомагає обирати добрих самаритян замість казнокрадів. Різниця між нами і європейцем в дискусійному досвіді (совок забрав в нас століття розвитку) і впрям є, але люди все ще прив'язані до того простого факту, що більшість з них не знають ані історії, ані економіки, ані політології, ані іншої дисципліни важливої для прийняття електорального рішення. І навіть не мають стимулу їх вчити, бо дилема безбілетника в електоральній системі сильна як ніде.Втім і про особливий клоунізм наших виборів не знає окрім нас ніхто. Хіба русня, вони наші дебати транслювали в прямому етері з дубляжем. Росія країна не тільки бдсма, а ще й куколдизма.Але є що дійсно єднає в плані політтехнологій Україну із країною за океаном. В США великий відсоток поляризації, де люди голосують за партію, бо так робив ще мій дід, мій батя, А ОТ ЛІВАКІ/ФАШИСТИ... Результати завжди в межах похибки, вибір фактично робить невеликий відсоток населення, який підкуповують як можуть.От і приходиться вивертатися, радикалізовувати публіку, годувати всіх вотебаутизмом і негативною повісткою, або навпаки такою концентрованою ідентичністю, що аж волосся дибки. Більшість людей не сприймають політичну рекламу, бо їх вибір зроблений далеко до початку політичної компанії, і рухає його хіба різкі зміна правил, як то заміна Байдена, або розчарування демократів, що Венс буває і адекватним. Тож і рекламі треба вивертатися і придумувати як раз ці розчарування із геймчейнджерами. Годувати людей емоціями, розводити на імпульсивність.У нас причина трошки інша. Люди просто не сприятливі до політичної реклами. Політик в суспільстві практично завжди по дефолту злодій, казнокрад, лицемір і брехун. Часто це дійсно правда, але суть в тому, що політика не популярна як з точки зору виборця, як з точки зору кандидатів. Як правило нормальні люди псувати репутацію політикою не хочуть.Тут теж доводиться все вивертатися, генерувати меми про пісюни пальчевського, стадіон так стадіон, або про 3д мови програмування лінекс. Авось якась бабка купиться.