Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Головне управління русофобії
Added 14 Jul 2024

Головне управління русофобії

@sumnarusnia
Number of subscribers: 707
Photos: 49,400
Videos: 5,210
Links: 9,820
Description:
Канал деанону сумних росіян, яким шкода Україну, але чому нетфлікс не працює та долар по 300?! Щас ні на що не збираємо Звіти за попередні збори: bit.ly/3BIT_6po

👥 Number of subscribers

707
Average/Day:: +1
Average/Week:: -2
Average/Month:: +3

👁️ Average views per message

98
Average/Day:: 126
Average/Week:: 90
ERR: 13.86%

📊 Messages per Day

4.3
Last day: 0
Week average: 9.3
Average per day: 4.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Міністр оборони Польщі: Україна має захистити НАТО, не створюючи загрози для НАТО своїми дронамиДякуємо, дуже слушне прохання, коли Україна цими дронами, які можуть залітати через країни Балтії через російський РЕБ, намагається послабити московію, яка загрожує всьому НАТО, і Польщі зокремаА коли російські дрони атакують Україну через повітряний простір Румунії – це не загрожує безпеці України?Чи у НАТО хочуть, щоб більше російських винищувачів залітало у повітряний простір Естонії або більше російських дронів у Польщу, як це було у вересні?Хочете безпеки НАТО, так почніть з посилення ППО у Балтії, де немає власної винищувальної авіації та майже немає засобів ППО. Зайвим не буде, якщо так турбуєтесь про безпекуМіністр сказав, що Україна має бути дуже обережною у реалізації своїх тактичних цілей у війні. Але ціль одна, вона стратегічна, і спільна передусім для України, Польщі та Балтії – послаблення московіїУкраїна не хоче загрожувати безпеці балтійців. Але такі заяви хай польський міністр залишить собіОстанній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase
#бієнальнеміноборони РФ днями оприлюднило документ зі списком європейських компаній, які, за їхньою інформацією, прямо чи опосередковано причетні до виготовлення БПЛА для України, а замглави радбезу РФ попередив, що всі ці компанії - "потенційні цілі" для різного роду операційу цьому списку є 4 італійські компанії, адреса одної з яких зазначена у місті Венеція. І от вже другий день поспіль (можливо, побоюючись якихось провокацій чи інших шкідливих дій) тамтешні регіональні медіа наперебій пишуть, що, мовляв, справді, є така італійська компанія, але адреса її не у Венеції, а в іншому італійському місті 🙈тим часом, губернатор регіону Венето і мер Венеції про участь РФ у цьогорічній бієнале:...не бачать проблем в участі РФ у цьогорічній події й Альберто Стефані, губернатор регіону Венето, та Луїджі Бруньяро, мер міста. “Ми не воюємо з російським народом, а мистецтво відкрите для усіх” — сказав на одній з пресконференцій Бруньяро. “Якщо російський уряд займатиметься пропагандою, ми будемо перші, хто закриє їхній павільйон”, — запевнив мер Венеції. [естéт] газета — незалежне медіа про мистецтво ▪️ telegram ▪️ подкаст ▪️ facebook ▪️ instagram
Українські експерти, яких відправили на Близький схід шоковані: там шахеди збивають ракетами Patriot та іншими протиракетними, які коштують $3-6 млн. Український досвід до уваги не брали – TimesОдин з українських офіцерів розповів, що був вражений, коли почув, що країни Перської затоки випускають вісім ракет Patriot (кожна з яких коштує понад 3 мільйони доларів) по одній цілі. Українські військові використовували лише одну або дві ракети для збиття російських балістичних ракет.Україна передавала союзникам дані про місії екіпажів Patriot, однак США та їхні союзники у Перській затоці не звертали уваги на українські розрахунки. «Я не розумію, чим вони займалися, куди дивилися протягом чотирьох років, поки ми воювали», — сказав офіцер, якого цитує видання.Шахедами Іран уразив 2 американські радари, кожен з яких коштує близько $300 млн, — їх було чітко видно на загальнодоступних супутникових знімках. Протягом двох місяців вони стояли точно на тому самому місці. Прилетіло три Shahed вартістю близько 70 000 доларів кожен. І на цьому все.Окремо інструктори прокоментували збиття «дружнім вогнем» трьох американських винищувачів F-15 над Кувейтом. Причиною цього удару, ймовірно, стало те, що війська Перської затоки залишають батареї Patriot, щоб сховатись, і вони працюють в автоматичному режимі. Українці ж залишаються на місцях, щоб стріляти вручну. «Сплутати літак із БпЛА, в принципі, дуже важко», — зазначає український офіцер.
завтра Грецький Музей сучасного мистецтва в Салоніках (MOMus) презентує інсталяцію "Перемога над сонцем", натхненну однойменною оперою, художнім оформлення якої свого часу займався Казимир Малевич. Автори нового арт-об'єкта, який розмістили перед головним входом до музею, — Єлєна Губанова і Іван ГоворковГубанова і Говорков, російські митці, працюють у тандемі з 1990-го року. Після повномасштабного вторгнення Губанова і Говорков, хоч і гастролюють по США і Європі, але не припиняють виставлятися в Росії. От прямо зараз, наприклад, їхні роботи експонуються в Москві на виставці "Не/время" в галереї М2. Напевне, з лютого 2022 таке публічне (у форматі монументальної інсталяції) експонування роботи сучасних російських митців державною музейною інституцією в Європі — таки прецедентMOMus — інституція, яка спеціалізується на авангардному мистецтві Східної Європи (так-так, тому самому Russian Avant-Garde) і є хранителем однієї з найцінніших колекцій авангарду — Колекції Костакі. У них дуже давні й тісні зв'язки з Росією, які, за моїми спостереженнями, після початку повномасштабного вторгнення не припинилися і не послабилися, а просто трохи пішли в тінь. Про це я зокрема писала влітку 2024, коли вони повезли виставку “Утопія і авангард. Російське мистецтво з колекції Костакі” не аби-куди, а в Російський музей в Малазі (так-так, є такий музей, почитайте ось тут про нього)і ось паралельно з "Победой над солнцем" Губанової і Говоркова, в MOMus триває виставка — “Олекса Грищенко (1883-1977). Грецька пригода. Український авангардист у Греції” (співкураторка якої, до слова, була кураторкою тої самої "Утопії і авангарду..." в малазькому Російському музеї)у мене в цій ситуації змішані відчуття, бо наче і Грищенка показують, але й росіянам в експозиційному майданчику не відмовляютьсвого часу говорила не публічно з деякими колегами про те, що українським інституціям зараз пасувало б якось обережніше ставитися до вибору партнерів для спільних виставкових проєктів, це якраз було про MOMus, ще навіть до цієї інсталяціїУкраїнський Арт Дайджест ▪️ telegram ▪️ подкаст ▪️ [естéт] газета
ГУР, Мінмолодьспорт та ЦПД оприлюднюють інформацію щодо 6 російських спортсменів-учасників війни проти України.Серед оприлюднених сьогодні на порталі War&Sanctions параспортсменів, які брали безпосередню участь у війні рф проти України: ▪️Артемій Рєпкін – член паралімпійської збірної Чувашії з легкої атлетики, учасник Чемпіонату світу Міжнародної ради військового спорту (CISM) з параатлетики 2025 року в Кіто (Еквадор) у складі збірної команди збройних сил росії, депутат Чебоксарської міської ради депутатів, член всеросійської політичної партії «Єдіная росія» та безпосередній учасник війни проти України у статусі заступника командира 96 окремої розвідувальної бригади 1 танкової армії (військової частини 52634). Має військове звання підполковника збройних сил рф; ▪️Дмитро Борисов – член паралімпійської збірної росії з паверліфтингу, капітан команди ветеранів так званої СВО зі следж-хокею «ЗвєздаЄ, брав участь у війні проти України на посаді командира мотострілецької роти 69 гвардійської мотострілецької дивізії (військової частини 02511). Має військове звання капітана збройних сил рф;▪️Антон Лішик – член збірної команди збройних сил росії, учасник чемпіонату світу зі стрільби з лука Міжнародної ради військового спорту 2024 року у Дацці (Бангладеш), чинний учасник війни проти України, старшина дисциплінарної роти 36 окремого дисциплінарного батальйону (військової частини 44311). Має військове звання лейтенанта збройних сил рф. ГУР закликає виключити їх зі світової спортивної спільноти та відсторонити від участі у міжнародних змаганнях навіть у нейтральному статусі.
Європа прокинуласяМале поштове підприємство, на тлі якого європейські санкції виглядають недолуго — пише Politico.Журналістське розслідування виявило підпільну берлінську поштову систему, яка використовує особливий статус поштових посилок для доставки в Росію різних європейських товарів, включаючи заборонені електронні компоненти.Ключовим елементом мережі є компанія LS Logistics Solution GmbH, розташована у Кельні і керована колишнімиспівробітниками "RusPost", колишнього німецького філіалу російської державної поштової служби. Її послуги з доставки товарів у Росію відкрито рекламуються в російських супермаркетах Берліна.Компанія управляє складом недалеко від берлінського аеропорту Бранденбург, звідки вантажівки доставляють посилки — з етикетками, що вказують на те, що вони обробляються "UzPost", державною поштовою службою Узбекистану — через Польщу і Білорусь на адреси в Москві та Санкт-Петербурзі.Журналісти відправили п'ять посилок з електронними компонентами, забороненими відповідно до санкцій ЄС, на адреси в Москві та Санкт-Петербурзі. Вони використовували цифрові пристрої стеження під час незаконної поїздки довжиною 1700 км. У результаті посилки успішно досягли своїх адресатів.
Базована українська тенісистка Олександра Олійникова відмовилася тиснути руку угорській суперниці, бо та відвідувала росію. Це підпалило МЗС УгорщиниРодина Олександри в 2011 переїхала з України до Хорватії через переслідування з боку Януковича. У 2024-му її батько і менеджер повернувся в Україну і пішов добровольцем на фронт. Олександра наразі продовжує жити і тренуватись у Києві, різко висловлюється про російських і білоруських тенісисток, а також щоразу за можливості говорить про війну в Україні.У відповідь на її відмову тиснути руку угорці – міністр закордонних справ Угорщини Сіярто назвав поведінку Олійникової «обурливою і скандальною»: «Жодна нормальна людина у світі не може повірити, що спортсмени несуть відповідальність за рішення політиків», — написав угорський міністр.Після однієї з перемог Олександра розповіла, що знайшла сили перемогти, бо дещо розслабилась після того, як згадала що могла взагалі пропустити турнір, оскільки перед виїздом застрягла в ліфті через вимкнення електрики:
Павел Басанец пише, що в рф розпочалися перевірки держслужбовців українського походження. Перевірки стосуються не лише самих працівників, а й членів їхніх родин. У багатьох людей уже виникли серйозні проблеми.Якщо ви можете підтвердити цю інформацію або володієте додатковими відомостями, будемо вдячні за зворотний зв’язок.Загалом ця ситуація є очікуваною. Те, що все йде саме до цього, було зрозуміло вже на початку 2022 року, а для когось — значно раніше, ще до 2014-го, коли на території рф закривали незалежні українські організації та вбивали українських діячів. Відмова від власної української ідентичності вже не допоможе — в рф нацистський режим, і знищувати людей він буде за походження, сприймаючи його як потенційну можливість для відродження української ідентичності.Якщо ви усвідомили це лише зараз — не дорікайте собі за те, що не зрозуміли цього раніше. Важливо, що ви зрозуміли це до того, як вас знищили. Приєднуйтесь до нашої спільної боротьби. Не залишайтеся сам на сам із режимом.@e_uiz
📍Свириденко підтвердила, що Україна віддає одне з найбільших родовищ літію наближеним до Трампа.Переможцем конкурсу на розробку корисних копалин у Кіровоградській області став консорціум на чолі з TechMet та The Rock Holdings."Родовище дасть змогу залучити мінімальний обсяг капітальних інвестицій у 179 млн дол, з яких 12 млн дол спрямують на проведення нової геологорозвідки та міжнародного аудиту запасів, 167 млн дол на організацію видобутку та збагачення у разі підтвердження промислових запасів родовища", – зазначила премʼєрка.Раніше газета The New York Times писала, що консорціум, що переміг, тісно пов'язаний з адміністрацією президента США Дональдом Трампом. До його складу входить Рональд Лаудер, спадкоємець косметичної компанії Estée Lauder. Лаудер є другом Трампа. Вони знайомі ще з часів навчання в коледжу. Крім того, Лаудер був спонсором Республіканської партії.Найбільшим акціонером TechMet є американське агентство DFC, засноване Трампом під час його першого терміну у Білому Домі.
Маргарита Симоньян сообщила о «страшной тяжелой болезни» В программе Владимира Соловьева от 7 сентября главный редактор пропагандистского телеканала RT Маргарита Симоньян появилась с орденом равноапостольной княгини Ольги III степени за «сохранение традиционных ценностей», который накануне ей вручил патриарх Кирилл. Во время эфира она рассказала, что за прошедшую неделю у нее диагностировали «страшную тяжелую болезнь», не уточнив конкретно какую. «У меня завтра операция — как раз под этим орденом. И я все равно пришла, потому что патриарх сказал, что я воин, и я пришла поддержать мамочек, жен, сестер, дочерей, которые ждут своих родных и близких с фронта, мужей, которые ждут своих боевых подруг, и всех, кто сейчас борется за здоровье своих близких», — сказала Симоньян. Ранее пропагандистка заявляла, что из-за тяжелой болезни супруга — режиссера Тиграна Кеосаяна — якобы собиралась на «СВО». «Я решила, что если эта кома и такая тяжелая ситуация… я уеду на СВО, потому что я не могу больше жить. <...> Мне-то будет легче, меня грохнут на второй день». Позднее Симоньян отказалась от этой идеи ради своих детей: «Я поняла, не смогу так жестоко поступить с ними. Стала искать другие пути». 🫨 Чтобы созваниваться с близкими в WhatsApp и Telegram после блокировки, подключайте ASTRA VPN: @astrvpn_bot