Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стрижак Автоном
Added 14 Jul 2024

Стрижак Автоном

@stryzhak_avtonom
Number of subscribers: 561
Photos: 407
Videos: 109
Links: 295
Description:
Сержант ЗСУ. Громадський активіст. Політв’язень. Банка для допомоги- https://send.monobank.ua/jar/6nyKYmqoKb Зарядити- https://t.me/boost/stryzhak_avtonom

👥 Number of subscribers

561
Average/Day:: -1
Average/Week:: -2
Average/Month:: -3

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 501 25-06-07 16:55
Маріуполь спортивнийЩе не так давно це місто було одним з найбільш спортивних в країні. І спортивні клуби з Маріуполя далеко не пасли задніх. Футбольний «Металург» (він же іллічівець або Маріуполь) хоч і не хапав зірок з неба але більшість часу періоду незалежності грав на найвищому рівні. А завдяки «Шахтарю» і його фактичному володінню місцевим клубом через «Металург» пройшли величезна кількість відомих та талановитих гравців.Баскетбольний «Азовмаш» був багаторазовим чемпіоном України. Саме пробиваючи двійник за «Будівельник» на початку літа 2013 я провів тут тиждень. Ту фінальну серію виграв «Будівельник»😏В 2020-му році місцевий сєпар колєсніков створив тут хокейний однойменний клуб. Клуб взагалі нічого не міг показати, бо за задумом мав увійти в пул клубів колєснікова для шантажу хокейної федерації країни. Зокрема завдяки створенню так званої сепар-ліги з хокею.ФСК Маріуполь був заснований як «Лідер», але ми його запамʼятали як «Яруд», бо саме з такою назвою клуб отримав професійний статус. Після початку великої війни один з небагатьох спортивних колективних родом з нині окупованих територій, який зберіг професійний статус та продовжив виступи в Першій лізі. Минулої зими клубу могло не стати. Проте прийшли спонсори, які обʼєднали Маріуполь з аматорським «Феніксом» і назва знову змінилася на «Фенікс-Маріуполь». Команда зберегла прописку в першій лізі, але ймовірно змінить прописку та назву, позбувшись згадки про Маріуполь. Саме тому цей подарунок є особливо цінним, адже можливо це остання згадка про Маріуполь спортивний. Дякую Сергію Машталіру за подурунок!🫡Стрижак Автоном
👁 448 25-06-04 05:37
Продовжимо про виплату допомоги ветеранам від КМДА. Загалом- якщо раніше право на цю виплату мав кожен киянин учасник бойових дій, то тепер на цю виплату мають виключно інваліди. І то, інваліди 3 групи лише у випадку малого щомісячного доходу. Отже, що ми маємо? А маємо ми:1. Виплата допомоги про мобілізації/підписанні контракту лише для тих, хто долучився з 24 року. Ті хто долучився до СОУ раніше йдуть в сраку. 2. Виплати за поранення з міського бюджету лише для поранених з 24 року. Ті, хто поранений з 22 року (я мовчу вже про тих, хто був поранений раніше) йдуть в сраку. 3. З виплатою допомоги щорічної допомоги з міського бюджету ветеранів-киян теж кинули. Не інвалід, не воював. Йди в сраку.Залишилось лише, щоб раз на рік прибирали якусь чергову пільгу, а керівники міста отримували за кордоном нагороди за своє чудове управління містом. Цей же склад Київради це найгірше, що можна було обрати. Хотів перерахувати прізвища, але тут і місця не вистачить. Зато обвішали все прапорами в залі для голосувань і на їх фоні гарно фотографуються. Деякі навіть в формі. Навоювали.Стрижак Автоном