Source
Стрийська районна державна адміністрація | У Львівській ОВА провели зустріч щодо ситуації у Центрі реабілітації в...
103 Views/Reach
2026-01-23 07:36
Message №23785
У Львівській ОВА провели зустріч щодо ситуації у Центрі реабілітації ветеранів ОУН-УПА «Говерла»Нараду провела заступниця голови Львівської ОДА Христина Замула. Участь у зустрічі взяв заступник голови Стрийської РВА Михайло Бандерич.Христина Замула поінформувала про реальний стан справ у закладі та кроки, які на сьогодні вдалось зробити. 🔹 Станом на початок 2026 року маємо таку ситуацію:▪️ відсутній договір оренди і КНП ЛОР фактично не має місця здійснення діяльності▪️ лише близько 40% пацієнтів були мешканцями Львівської області▪️ заборгованість із заробітної плати — 4,5 млн грн ▪️не укладені договори з НСЗУ, що є ключовим джерелом фінансування▪️ заклад перебуває у простої, працівники звільнені з 01.01.2026 року«Наше завдання — не допустити втрати доступу людей до медичних і соціальних послуг та знайти стабільне, системне рішення», — наголосила вона.За цих умов запропонували проєкт рішення щодо приєднання КНП «Говерла» до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи у Винниках, аби забезпечити безперервність допомоги.❗️Важливо: рішення щодо подальшої діяльності у приміщенні в місті Моршин належить до компетенції власників будівлі.Наступну робочу нараду з цього питання запланували провести упродовж наступного тижня.