Source
Stek | Не певен, чи всі в курсі, але до мобілізації, я працював на Радіо Своб...
2 600 Views/Reach
2024-10-20 10:37
Message №1292
Не певен, чи всі в курсі, але до мобілізації, я працював на Радіо Свобода в проекті "Донбас.Реалії". Там ми показували нашій аудиторії війну ще до повномасштабного вторгнення. Робили це впродовж років, якою б не була ситуація на лінії фронту. Бо завжди вважали, що це головна тема для нашої країни(до речі, напишіть, хто з вас дивився чи дивиться "Донбас.Реалії" і як вам проект?).Так от, сьогодні колеги випустили не зовсім звичний формат. Він про одну позицію пілотів фпв, яка потрапила під прицільний ворожий обстріл. Вирізав вам невеликий епізод, який, проте, добре ілюструє важкість професії - "воєнкор". На відео вибух танкового снаряда в кількох метрах від журналіста Романа Пагулича та героїв його матеріалу. В 90 випадках зі 100 такий приліт закінчився б трагедією. Та, на щастя, не цього разу. Залишу також лінк на повний випуск. Сходіть, залиште комент з підтримкою авторам. Повірте, вони не так часто чують слова вдячності від аудиторії. А проте, виконують вкрай важливу для усіх нас функцію.