Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Гуляйпільський_Spotter
Added 06 Dec 2025

Гуляйпільський_Spotter

@spotteriano
Number of subscribers: 2 786
Photos: 2,760
Videos: 2,380
Links: 1,340
Description:
Бійся Бога та хлопців з Гуляйполя.
Source

Гуляйпільський_Spotter | ️«Війна не може бути на якійсь певній частині території, якщо вона зах...

Telegram community logo - Гуляйпільський_Spotter Гуляйпільський_Spotter @spotteriano
1 090 Views/Reach 2026-02-02 12:54 Message №9586
▪️«Війна не може бути на якійсь певній частині території, якщо вона заходить, то це біда для всіх. І тому нейтральним бути не можна»;▪️«Після місяців війни виходить, що є два паралельні світи: в одному йде війна, а в іншому – вона не йде. Причому на території однієї країни. В одному – гинуть люди, а в другому – абсолютно не поміняли спосіб життя: ходять по салонах краси, по дорогих ресторанах, абсолютно не переймаються ні матеріально, ні духовно за те, що відбувається в нашій країні»;▪️«Якщо немає націоналізму – немає нації. Я так до цього ставлюся. Націоналізм має бути не агресивний, він повинен бути дипломатичний, інтелігентний, і тоді я його підтримую»;▪️«Доки ми будемо сидіти і радіти, що на моїй вулиці не стріляють, доти буде війна»;▪️«Я би побажав нам усім одного, щоб нарешті з’явився хоч один президент патріот цієї країни. Тому що всі, хто були, і все їхнє оточення, були тотальними злодіями, шахраями та бандитами. Вони розікрали все, привели країну до війни і нам її розхльобувати, бо в них стоять заправлені літаки, вони в потрібний момент валізи завантажать і звалять, а ми тоді розхльобуватимемо»;▪️«Патріотичні пісні треба писати весь час, а не тоді, коли їх писати треба. Бо до того, як у країні таке сталося, ніхто їх не писав, а зараз всі стали такими патріотами – понадівали вишиванки й поналіплювали їх на машини. Їх ще «вишиватниками» називають. Начепив вишиванку – і вже думаєш, що все змінилося. Та вишиванка має бути десь глибше, зашита мамою і татом…»;▪️«Найбільше всього у світі я боюся війни. Війна – самий ідіотський винахід людей. І то, що вона час від часу повторюється – то є саме жахливе».