Source
Гуляйпільський_Spotter | Наперекор Осману і офіцеру напишу ще раз за Ляшка який на днях нагород...
773 Views/Reach
2026-01-27 08:28
Message №9427
Наперекор Осману і офіцеру напишу ще раз за Ляшка який на днях нагороди отримував від Зеленського)Всі пишуть красава єдиний депутат який не словом ,а ділом,ну дійсно якась правда в цьому є,він кращий за інших це факт.Але.Як звичайному тіпові не бувши в окопах стати Комбатом?відповідь-ніяк.Тут ті хто були в окопах такий шанс якщо випадає то потрібно в церкву йти і дякувати,та й то це шлях потрібно пройти до ротного,саме бойовий шлях,потім ротним бути ,а це піздец яка відповідальність,а потім комбатом,ну це майже нереально.Я впевнений на всі 200%шо Ляшко ніразу в житті не перестрілювався з підаром,так от біда в тому що армією такі і керують.В Армії таких і нагороджують.В мене побратим який зі мною службу проходив був в єбонутих штурмах,там де я кипʼятком стяв би,там де я боявся пукнути щоб мене не замітили і в той штурм не потягли,потім втратив ногу,тепер несе соужбу на протезі в К2,продовжує знищувати підарів,і що ви думаєте?Жодної нагороди)І таких тисячі,які дійсно заслуговують,але система вистрояна так щоб в основній кількості нагороджувати таких як Ляшко ,Манько, які не знають взагалі що таке війна і що таке коли в тебе немає іншого вибору окрім як померти прикриваючи побратима. Так єсть виключення коли президент нагороджував дійсно достойних хлопців, приведем до прикладу Коцюбила Дмитра ну і всіх таких інших хлопців які дійсно показали себе в бою, показали себе як топові командири і показали своєю кров’ю як це захищати, як потрібно захищати нашу Україну. Але просто відчуйте різницю коли нагороджують хлопців посмертно, або нагороджують хлопців які вже ну прям не приховати того що вони своєю кровʼю захищають Україну і прям ну немає іншого вибору як нагородити, і коли нагороджують просто медійних чуваків.