Source
Spasinnya Youth | Не шукай того, що в світі. Ми всі народжуємось недосконалими. У кожног...
502 Views/Reach
2026-03-09 11:51
Message №1843
🌟Не шукай того, що в світі. Ми всі народжуємось недосконалими. У кожного свій досвід, свої мрії й бажання. І коли починаємо ближче пізнавати Бога, інколи стикаємось із внутрішньою боротьбою: бо деякі наші бажання чи звички можуть суперечити Його цінностям, і не завжди легко зрозуміти, чому так відбувається.
📁 Не любіть світу, ні того, що у світі: коли хто любить світ, у тому немає любові Отця. Бо все, що у світі — пожадливість тіла, пожадливість очей і життєва гордість — не від Отця, а від світу. І світ минає, і його пожадання, а той, хто виконує Божу волю, перебуває повіки. 1 Івана 2:15–17 🔒 Чи помічали ви, що чим більше часу проводите з друзями, тим більше переймаєте їхню манеру спілкування,поведінку, жарти чи навіть міміку? 🌟 Подібно відбувається і у стосунках з Богом. Чим ближче ти до Бога - тим важче приймати те, що суперечить Його принципам: настрої соціуму, нормалізація того, що руйнує серце і тд. Через це ти починаєш відчувати себе так, ніби ти не належиш цьому світу, не тому, що ти «недалекий», а тому що ти «знайдений» і бачиш більше ніж інші. Коли ми пізнаємо Бога особисто, Він поступово відкриває нам все, любить і ненавидить, починає формувати твоє бачення, дух; вчить відрізняти справжнє від поверхневого, цінувати чистоту розуму і намірів.🤩🌟Памʼятай, Бог відкидає те, що руйнує людину, не через суворість чи принциповість, а тому що знає, що насправді приносить життя, а що — біль та спустошення Дозволь сьогодні Богу зайняти належне місце у твоєму житті. Не припиняй пізнавати Його, досліджувати своє серце й працювати над тим, що може заважати твоїм стосункам із Ним. Адже те, що належить цьому світові, мине, а те, що від Нього — має вічну цінність🤩