Чому саме SYCONF:Vision? 🔒Часто для того, щоб зробити перший крок до наших мрій та цілей, ми чекаємо на ідеальний момент, голос з Небес та комфортні умови. Але що як ідеальний момент не завтра, а вже... сьогодні? 😮На нашій SY Conf Vision ми будемо говорити про дуже важливі та цікаві теми, які допоможуть нам з початком дій: ▶️ Божа воля - як її зрозуміти та для чого? ▶️ Пошук покликання. В кожному з нас є внутрішні потяг, схильність, таланти, характер, які Бог вклав не просто так. У Нього є план на твоє життя, і Він не приховує його від тебе, а хоче, щоб ти дізнався для чого ти створений. 📁 Саме від знання свого покликання ми починаємо чітко бачити куди рухатись далі. ▶️ Починай діяти вже зараз. Ми будемо говорити про те, як побороти страхи та тривоги, знайти сили та мотивацію, щоб починати йти до своїх цілей, дійсно досягаючи їх. Кожен з нас переживає певні труднощі у своєму житті, але ми точно впевнені, що з Богом вийде і почати, і досягати 🌟Тому обов’язково доєднуйся до нас - [9 травня, з 11:00] 🤩
🌟Не шукай того, що в світі. Ми всі народжуємось недосконалими. У кожного свій досвід, свої мрії й бажання. І коли починаємо ближче пізнавати Бога, інколи стикаємось із внутрішньою боротьбою: бо деякі наші бажання чи звички можуть суперечити Його цінностям, і не завжди легко зрозуміти, чому так відбувається.
📁 Не любіть світу, ні того, що у світі: коли хто любить світ, у тому немає любові Отця. Бо все, що у світі — пожадливість тіла, пожадливість очей і життєва гордість — не від Отця, а від світу. І світ минає, і його пожадання, а той, хто виконує Божу волю, перебуває повіки. 1 Івана 2:15–17 🔒 Чи помічали ви, що чим більше часу проводите з друзями, тим більше переймаєте їхню манеру спілкування,поведінку, жарти чи навіть міміку? 🌟 Подібно відбувається і у стосунках з Богом. Чим ближче ти до Бога - тим важче приймати те, що суперечить Його принципам: настрої соціуму, нормалізація того, що руйнує серце і тд. Через це ти починаєш відчувати себе так, ніби ти не належиш цьому світу, не тому, що ти «недалекий», а тому що ти «знайдений» і бачиш більше ніж інші. Коли ми пізнаємо Бога особисто, Він поступово відкриває нам все, любить і ненавидить, починає формувати твоє бачення, дух; вчить відрізняти справжнє від поверхневого, цінувати чистоту розуму і намірів.🤩🌟Памʼятай, Бог відкидає те, що руйнує людину, не через суворість чи принциповість, а тому що знає, що насправді приносить життя, а що — біль та спустошення Дозволь сьогодні Богу зайняти належне місце у твоєму житті. Не припиняй пізнавати Його, досліджувати своє серце й працювати над тим, що може заважати твоїм стосункам із Ним. Адже те, що належить цьому світові, мине, а те, що від Нього — має вічну цінність🤩
📁 Як зберігати добрі стосунки з людьми, які мають різні погляди?Кожна людина унікальна. Ми різні — і саме це робить світ цікавим. Але інколи різні погляди стають причиною суперечок і напруги у стосунках з людьми.Апостол Павло писав:«…ви ще досі тілесні. Адже якщо між вами ще є заздрість, сварки та розділення, то хіба ви не тілесні й не поводитесь, як інші люди?» 1 Коринтян 3:3-4 🌟Що з цим робити?По-перше, важливо розрізняти основні та другорядні погляди. Основні погляди формують світогляд і цінності людини. Другорядні — це смаки, вподобання, які не є вирішальними. Не погоджуватись у другорядному — нормально.Якщо ж не сходяться основні цінності, не варто одразу викреслювати людину. Варто поважати одне одного, бачити цінність людини й намагатися зберегти мир. Але інколи, якщо це неможливо, варто не зберігати стосунки і дозволити людям піти з нашого життя.📁 Павло нагадує: ми — Божі співпрацівники, Божа нива. Люди нам не вороги. Вони цінні в Божих очах так само, як і ми.🔒Головне — не намагатися переробити інших і не вимагати, щоб усі з нами погоджувались. Поважаймо думку, не критикуймо, а любімо. Саме так ми можемо зберігати добрі стосунки, бути в мирі з людьми, які відрізняються поглядами від наших 🤍
«Журіться, сумуйте і плачте. Нехай ваш сміх обернеться на плач, а радість – на смуток. Упокоріть себе перед Господом, і Він піднесе вас» (Якова 4:9-10)Читаючи ці слова з послання Якова, єдине, що спало на думку:"живіть". Часто ми намагаємося сховати та подавити наші емоції/почуття, але так ми не дозволяємо собі проживати моменти нашого часу на цій землі. Цим самим ми наносимо шкоду самим собі, дозволяючи дияволу крок за кроком перемагати нас.Але так чи інакше, хіба Бог не знає наш внутрішній стан, чи не попіклується? Тоді чому ми намагаємось керувати своїм життям самотужки, на повну не покладаючись на Бога? В силу певних установок нашого суспільства, ми намагаємось відповідати цим вимогам:"бути сильними, не сильно радісними, не плакати". Важко.Проте, хочемо тебе підбадьорити: Бог створив ці переживання, бо знає, що все це буде корисно для тіла, духа та душі 😄 Він хоче, щоб ти жив, дозволяв собі відчувати та довірився Йому по максимуму, бо все в Його руках 🙌🏻❤️«Тож підкоріться Богові, протидійте дияволові, й він утече від вас» (Якова 4:7)📖