Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Іспанська мова в ідеалі (від початківців А1 до С1)
Added 14 Jul 2024

Іспанська мова в ідеалі (від початківців А1 до С1)

@spanishforbeginners
Number of subscribers: 3 467
Photos: 314
Videos: 69
Links: 476
Description:
WOW лексика, яку не знайдеш у жодному підручнику 😎 👩‍🎓Онлайн заняття і супер РОЗМОВНИЙ клуб "Vamos” з НОСІЯМИ 🇪🇸 🎬 Поради кіно та пісень Адаптація при релокейті ❤️ Español mejora la vida 👇 Пробне заняття: 💬 @idealinternational 📞 +380674134646
Source

Іспанська мова в ідеалі (від початківців А1 до С1) | Menos mal! — іспанська формула полегшення 😮‍💨 Ви точно чули цю фразу, ...

¡Menos mal! — іспанська формула полегшення 😮‍💨 Ви точно чули цю фразу, але чи знаєте ви, що вона здатна замінити ціле речення? В українській мові ми кажемо: «Ну слава Богу!», «Добре, що так сталося» або «Пощастило!».Іспанці ж просто кажуть: ¡Menos mal!Чому це важливо знати⁉️1️⃣ Це не про релігію. На відміну від нашого «Слава Богу», у фразі ¡Menos mal! немає релігійного підтексту. Це чиста констатація того, що «гіршого (mal) стало менше (menos)». Це ідеальний варіант для світської бесіди.2️⃣ Конструктор речень. Цю фразу можна використовувати самостійно як вигук, а можна будувати з нею речення.Важливо: після неї ми використовуємо звичайний Indicativo (теперішній або минулий час), а не складний Subjuntivo!💬¡Menos mal що ти прийшов! — ¡Menos mal que has venido!💬¡Menos mal що не було дощу! — ¡Menos mal que no llovió!3️⃣ Коли вживати?Коли ситуація могла закінчитися погано, але обійшлося.Приклад з життя:— He perdido el autobús, pero el conductor me ha visto y ha parado.¡Menos mal! Si no te hubieras detenido, habrías llegado tarde al examen.— Я запізнився на автобус, але водій мене побачив і зупинився.— Ну слава Богу! Якби не зупинився, ти б запізнився на іспит.💡 Лайфхак для розмови:Якщо ви не знаєте, як підтримати розмову, коли хтось розповідає про успішне вирішення проблеми — просто кивайте і кажіть «¡Ay, menos mal!». Ви автоматично станете дуже емпатичним співрозмовником. 😉А які фрази для вираження радості знаєте ви?🙌 ¡Qué bien!⭐️ ¡Menos mal! (вже запам’ятав)🤔 А як сказати «Яке щастя!»?🇪🇸 IdealSpanish 🇪🇸