Source
😂 Сорітелінг | 🇺🇦 Україна #УкрТҐ | Stalker 2: продовження)Вийшовши із трансу Міша хапається за серце. Дат...
577 Views/Reach
2024-11-25 10:50
Message №849
(Stalker 2: продовження)Вийшовши із трансу Міша хапається за серце. Датчики пищать — занадто низький рівень алкоголю в крові. Якщо Міша не найде протягом пів години хоча б пляшку пива — він тут же помре. Щоб вижити він вривається в АТБ — як відомо, АТБ хоч і зачинається на комендантську годину, все ж продовжує працювати цілодобово. Покупці бродять між рядами з півночі до перших півнів, як заблудші душі, вибираючі собі кращий сирок за 20 грн. Деякі, що не можуть вистояти всенощну падають — багато таких полягло у алкогольному відділі. Особливо небезпечно стояти коло коньяку Тиса — під ранок охоронці знаходять понівечіні тіла і напіввипиту пляшку. Отак і з’являються репортажі «утонув в Тисі», що їх тиражують вітчизняні ЗМІ.Міша купує пляшку пивка за кеш і здає 20 батарейок на касі. Охоронець відволікається, щоб перелічити батарейки і Міша тікає. Він уже коло Лук’янівки, на пів-дорозі до Виноградаря. Але тут гремить вибух — знову прильот в завод. Міша падає в підземелля, він оглушений біжить по тонелям і віднаходить той самий таємний тонель який побудував Кличко на Виноградар.Коли Міша вилазить на поверхню коло Маньякового дому, щоб пограти в Сталкер, він не впізнає його район. Над центром міста здіймається ядерний гриб. Блискавиці кружляють над панельними домами. На проспекті Європейського Союзу метушаться зелені аномалії. Між сміттєвими баками бігають снорки. Все місто накрило Зоною.«Фух… " — радіє Міша. Наршеті Сталкер завантажився повністю. І йому більше не доведеться перекопмільовувати шейдери. А ще в нього є зброя, яку він забрав у охоронців. Гра розпочинається!@sorrytell #лонгрід