Чому нас вчить кнйс Назарія Гусакова? <~ Не пиздіть громаді.~> Поліції можете пиздіти. Суду можете пиздіти. Мамі може пиздіти. Жінці. Роботодавцю. Єрмаку. Громаді - ніколи. В сучасному світі де все трекається, осінтиться і вичисляється наїбати громаду дуже важко. Я б сказав майже неможливо. Варто залити дублікат фото і спалити тел. тіпа який по getcontact тегається як валютчик - і понеслось.Тому громада вас завжди, завжди вичислить і виїбе. Бо за свої гроші і, щоголовне, довіру, громада буде і повинна вас їбати. Друге чому вчить нас кейс Назарія Гусакова - якщо ви все ж таки намагались наїбати громади, але вона вас вичислила і виїбала - визнайте і не пиздіть. Репутації в вас вже не буде, але за вами лишиться хоча б останній гідний поваги вчинок. Не найобуй. Якщо наїбав - не відбріхуйся до кінця, а визнай. Назарій, як і багато до нього, не справився. Ми його вже ніколи не побачимо ні в Україні ні в тюрмі. Бо в цій країні не існує судді який посадить смертельно хвору людину у тюрму. Тут здорових не особливо то і садять, якщо шо. Висновок? Не дозволяйте щоб через одного ідіота страждали невинні люди. Помагайте кожному хто цього потребує як і чим можете.
Відверто я в ахуї як, як бути таким марнославним і пихатим тупим лицеміром і настільки не хотіти бути причетним до чогось великого і справжнього, що потенційно може прославити тебе на десятиліття? Тебе навіть більше поважатимуть ніж Байдена і можливо навіть Рейгана. Йому спорт, гольф і тарифи які він весь час скасовує, вся оця мішура важливіші, ніж розйоб імперії зла яку твоя країна все життя сцяла. І дефакто після її розйобу можна ж будувати новий світопордяок і разом нагинати і Китай і Іран. Це ж ще один плюс до твоєї марнославності і пихи, це ще більше козирів до твоєї "геніальності". Но нєт. Треба дрібно підстрати, питати за шмот і видаляти написані капс локом пости з соціалочок. Пісділ, тексес, тексес, вондрфул діл, хюдж амаунт оф велнесс енд моней, мейк бізнес, стоп файр NOW. Господи ну яка ж пустота. Трамп це персонаж нижнього регістру. Як і вся американська псевдокульутра. Відверто не можу вже дивитись оці їхні фільми де браві морські котики когось там нагинають. Морські котики сосуть хуй рижої свині. Фу ну який він жеж ублюдок. Вибачте, але я путіна краще сприймаю і розумію ніж оцей згусток жиру і тупості. З тим виблядком хоч все зрозуміло. А ця мразь може все, може спасти тисячі життів, але нахуй. Буду краще чемпіонат з гольфа чи снукера дивитись. В пеклі такі як Трамп і путін будуть смажитись в одній печі, бо різниці між ними нема. М Р А З Ь.
Цей чоловік це батя любого з нас. Дідо наших дітей. Заслужений працівник освіти можливо, або найкращий водій депо. Механік, лікар, затятий рибак, або інструктор з водіння на пенсії.Уявляєте до чого нас довели, що коли ти залишився з одним самсунгом в руках, ти щасливчик, бо ти живий і не втратив двох внуків, рідних брата і сестру 21 і 19 відповідно.Не буде ніякого миру.Не буде ніяких переговорів.Не буде ніякої заморозки.Викиньте це зі своїх голів в кого воно засіло.Буде тільки війна, кров, піт і сльози.Будуть теракти. Наступи і контрнаступи. Будуть горіти ГРАУ, НПЗ і енергетична інфраструктура. Бдуть вибухати зрадники і сраки z-воєнкорів. Будуть горіти москва-сіті і "Піраміди" в Елабузі. Буде рости смертність йобликів, інфляція, дефіцит бюджету і міжетнічна ненависть. "Птахи Мадяра" вже вийшли на плато в -1 рота росіян за добу, результат на який вони планували вийти тільки в червні.Рсійські заводи будуть злітати в повітря, а українські спускатись під землю(вже) де цілодобово будуть клєпатись дрони і БПЛА всіх типів, можливостей і дальностей. Як колись в кібуцах клєпалась саморобна зброя і вибухівка для Хагани і Ірґуна, так і в нас будуть створювати зброю яка змінить все(вже).Нам буде боляче. Страшно і обідно.Але є один плюс - в нас нема іншого шляху. Його просто фізично не існує.Мости до відступу спалені в Бучі та Ізюмі.І буде Перемога. І чия саме => зараз як ніколи залежить ТІЛЬКИ від нас.Від кожного з нас.Тому що ні в кого нема таких Збройних Сил.І нема таких людей, інколи далбайобів звісно, але ж наскільки йобнутих і одночасно ахуєнних.Бережіть себе. Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги. І не зайобуйте один одного дурницями, ще встигнете.
Загалом мені подобається як наш режим обрізає наївні спроби новообраної адміністрації втягнути нас в переговори коли нам для цього немає ні причин ні можливостей. Келлог каже що ми готові, ось вам дохлий генерал. Ми покладемо край цій війні - позавчора Шторм Шедоу і Скальпи полетіли на росію. Україна і росія готові сісти за стіл переговорів - путін далбайоб. Звісно, що ніяких переговорів не буде. Буде тільки формальна декларація бажання і намірів їх провести. Але якось все не виходить. Ну ви ж бачите, що путін далбайоб? Ось ще один якийсь генерал здох. Ось Керченський міст впав. Ось ми захопили ще один регіон росії. Зрештою ми підведем цих дибілів до очевидного алгоритму дій: даєте всю необхідну номенклатуру, ми робимо свою роботу. Тим паче, що розвідка вже порахувала Трампу, що гіпотетичний наш програш буде коштувати їм в 6 разів дорожче. Тому дуже смішно спостерігати як клоуни щось метушаться, пижаться, корчать сложні їбальніки, і притому навіть не відстрілюють, що їх вже давно обісцяли, що путін, що Зеленський. Зрештою, не важливо що там кожен з них собі фантазує і планує. В кінці кінців все вирішить Микола в окопі.