Source
Диванна офензива | Загалом мені подобається як наш режим обрізає наївні спроби новообрано...
477 Views/Reach
2024-12-20 11:40
Message №363
Загалом мені подобається як наш режим обрізає наївні спроби новообраної адміністрації втягнути нас в переговори коли нам для цього немає ні причин ні можливостей. Келлог каже що ми готові, ось вам дохлий генерал. Ми покладемо край цій війні - позавчора Шторм Шедоу і Скальпи полетіли на росію. Україна і росія готові сісти за стіл переговорів - путін далбайоб. Звісно, що ніяких переговорів не буде. Буде тільки формальна декларація бажання і намірів їх провести. Але якось все не виходить. Ну ви ж бачите, що путін далбайоб? Ось ще один якийсь генерал здох. Ось Керченський міст впав. Ось ми захопили ще один регіон росії. Зрештою ми підведем цих дибілів до очевидного алгоритму дій: даєте всю необхідну номенклатуру, ми робимо свою роботу. Тим паче, що розвідка вже порахувала Трампу, що гіпотетичний наш програш буде коштувати їм в 6 разів дорожче. Тому дуже смішно спостерігати як клоуни щось метушаться, пижаться, корчать сложні їбальніки, і притому навіть не відстрілюють, що їх вже давно обісцяли, що путін, що Зеленський. Зрештою, не важливо що там кожен з них собі фантазує і планує. В кінці кінців все вирішить Микола в окопі.