Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Диванна офензива
Added 14 Jul 2024

Диванна офензива

@sofaoffensive
Number of subscribers: 292
Photos: 342
Videos: 182
Links: 20
Description:
Ми вирішили створити цей канал для того щоб розгерметизувати ваші гальванізовані жданівщиною мізки, від тієї псевдо-аналітичної копоті яку генерують десятки інформаційних трутнів які черпають свої знання з вікіпедії та з українського перекладу Сунь Цзи.
Source

Диванна офензива | Опускаючи моральну сторону питання щодо публікації на ЕП субʼєктивних ...

Telegram community logo - Диванна офензива Диванна офензива @sofaoffensive
240 Views/Reach 2025-08-13 18:00 Message №467
Опускаючи моральну сторону питання щодо публікації на ЕП субʼєктивних опіній щодо заходу Єрмака з студентами, бо українська журналістика і мораль це такі ж непоєднювальні поняття як українська корупція і антикорупціонери, все ж хотів би зазначити низку плюсів і мінусів цієї зустрічі. З плюсів: ця зустріч взагалі відбулась, на ній півтори години у хвіст і гриву їбали другу людину в Державі, людина була зла, але не хамила, сторони зрозуміли(?) відстань між реальностями в якій кожна з них живе, Зеленський на другий день почав анонсувати плюшки студентам з зимовою вступною кампанією, збільшення кількості і суми стипендій, та ін. Тобто студенти понятійно відстрапонили голову ОП і після того нікого не розстріляли, не вигнали з вузу, а президент почав робити спроби придобритись до цього прошарку нашого громадянського суспільства. З мінусів: відстань - велика. З одного боку ти на вістрі дипломатичного треку який потенційно може змінити світову архітектуру безпеки. З іншого боку тебе їбе студент УКУ. Неприємно. Воно все зрозуміло, що політики на те і політики щоб відповідати так щоб нічого не відповісти, а не в режимі "сорочка-хлопець" лізти брататись з громадянами в народницькому угарі. Але нещирість і піздьож це шлях в кінець тільки з іншого боку. Можна просто подивитись на сиву нікчему і зрозуміти, що ти будеш там само. Особисто мені все сподобалось. Давайте ще. Але + з Президентом. Бо якщо по ним не стукати, то забʼють якраз вони.