👁 226
24-11-15 13:52
НЕДІЛЯ. НЕЖИТЬ. ВІДКРИТТЯ.«Подвійне Моно. Проявлення. Ініціація» – презентація проєкту двох митців, що досліджують звук- Сашка Гладкого художника- меломана та аудіофіла що малює музику та Надії Алюнової- акторки, співачки, перформерки, засновниці Голосотворчої Лабораторії. Цей проєкт- дослідження в якому задіяні різни форми мистецтва, що дасть змогу глядачам дослідити внутрішні світи під час споглядання картин, слухання автентичних пісень та активного, а можливо спокійного, вдумливого співтворення, дослідити процеси буття які проявлені через образи- візуальні, звукові та сакральні.(споглядання, слухання, проживання)Під час презентації будуть звучати автентичні пісні завдяки яким можна дістатися до самого коріння і віднайти там силу та енергію для зцілення та перетворення. Живопис та медіа арт Саши буде створювати просторові та звукові ландшафти для втілення пісень- історій, в яких картини будуть оживати і звучати в присутності глядача.Відкриття 17.11 о 17:00, експозиція триватиме до 22.12