Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Смоловий
Added 14 Jul 2024

Смоловий

@smolovyi
Number of subscribers: 4 232
Photos: 4,540
Videos: 95
Links: 524
Description:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл

👥 Number of subscribers

4 232
Average/Day:: +8
Average/Week:: +8
Average/Month:: +33

👁️ Average views per message

2 736
Average/Day:: 2,700
Average/Week:: 2,389
ERR: 64.65%

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 1
Week average: 1.1
Average per day: 1.5

Name change history

Смоловий 2024-10-21
Шмольовий 2024-10-01

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,200 24-11-15 20:02
Як грають команди #УПЛ 🇺🇦Очікувані голи в других таймах (xG)💛 Багато про що говорять ці графіки, якщо їх порівнювати. От бачимо, що Інгулець серед лідерів в першому таймі (8.08 xG), а після перерви це найбільш жалюгідна команда чемпіонату. Останнє місце (3.29 xG). Кобін не може не бачити та не розуміти, що на 90 хвилин немає ресурсу, але розподіляти його відмовляється. Доки цього не станеться - команда йтиме на виліт. 💙 Динамо - чемпіон перших таймів (12.35 xG). А після перерви майже завжди починається гра по результату в режимі економії енергії. Показник 9.67 xG лише сьомий номінально! Дограють пропущений матч, то може дещо піднімуться. Загалом кияни єдині в топ-8, хто не додає в другому таймі в порівнянні з першим. Шахтар навпаки забуває вийти на перший тайм (9.63 xG). Потім смажений півень клює за дупу, і ледачі від природи лідери команди починають вмикатися, роблячи Шахтар чемпіоном других таймів (15.13 xG). В цьому, мабуть, їх лайфхак гри одним складом. Лідери Шахтаря «відновлюються» та відпочивають в перші 45 хвилин матчу. Якщо суперник настільки нікчемний, що пропускає за таких умов, то лідери чилять і в другому таймі. Якщо суперник впирається, то лідери вмикаються після перерви. В більшості випадків суперникам увімкнути вже нічого.
👁 3,200 24-11-02 17:45
Шахтар 2:1 Чорноморець (1 Т) Судаков - чудовий футболіст. Можливо не на ті гроші, які хоче за нього Шахтар, а за адекватні суми - топ. Проблема, що він обирає для себе максимально зручні умови та обставини. І не так часто дивує суперників чимось «не характерним для себе». Він і геній, він і суттєво обмежує свою команду за умови позиційного нападу одночасно. Ось непоганий приклад. Щойнаменше двічі в першій половині тайму виникав схожий епізод. Обидва рази такі ситуації ставалися після розворотів атак з правого флангу на лівий фланг. 1️⃣ Матвієнко отримує передачу справа, має можливість зробити декілька кроків вперед, щоб виграти час на відкривання для Судакова у гектарі вільного простору. Однак Георгій обирає те, що й зазвичай в 9 ситуаціях з 10, стягнутися до мʼяча, щоб отримати короткий пас. Майже завжди між тим, щоб відкритися в глибині під отримання передачі, він відкочується назад, щоб в подальшому самостійно виконувати передачі в глибину (як в епізоді Невертона під кінець тайму, де той зупиняв шпагатом). 2️⃣ Тому Матвієнко виконує передачу на Невертона, що опиняється один проти двох. Усі звикли до трикутної взаємодії фулбека, вінгера та інсайда. Однак Георгій не хоче давати інтенсивність «не на своїх умовах», тому тут трикутника немає. А для ізо - не та позиція в Невертона, щоб вмикати «режим Мудрика» проти чотирьох. Тобто, розворот атаки відбувається заради того, щоб покращити ігрову позицію. Але чи покращилася ігрова позиція? Виходить розворот заради розвороту…Вже в момент передачі Матвієнка, Судаков міг почати відкриватися десь там, де його позначено на другому слайді. Створити пасову лінію під Невертона - це прискоритися. А це зайвий раз спітніти. Цього схоже Георгій не любить: йому подобається футбол на його умовах. Навряд це вже можна змінити саме в Шахтарі, і саме в Пушича. В Динамо в Лєднєва схожу поведінку змінити не змогли. В Поліссі в Лєднєва це поки також залишається без змін. А от Шовковський почав це змінювати в Шапаренка, як наслідок, то в Миколи вже є й голи, є й асисти в більшій кількості, ніж торік. Микола тепер не стягується до партнерів постійно. Напевне, Георгій теж на це здатен, але він не бачить себе в іншій більш гнучкій ролі. Спроби Патріка його переконати в необхідності змін закінчилися фіаско. При тому Марлон вже продемонстрував, що може диригувати з глибини (асист на Зубкова), що йому не потрібна допомога проти суперника, який сідає низько. Йому потрібен зайвий адресат для передач, а не людина, що грає в 5 метрах від нього. Підсумую. Шахтар і так створив купу моментів: за тайм більше, ніж за 60 хвилин з Динамо. Шахтар забив другий мʼяч, мабуть, дотягне до перемоги. Але наявність в Георгія більшого ентузіазму ось в таких ситуаціях в позиційних атаках та довіра до партнерів - це ще декілька потенційних моментів до вже наявних. А в підсумку й, можливо, більша кількість голів. Проте в Шахтарі погоджуються втрачати кожної гри декілька потенційних моментів, щоб не створювати напруження у роздягальні. Подивимося наприкінці сезону, можливо таке рішення себе виправдає. Тоді доведеться хвалити мудрих керівників.
👁 3,500 24-10-31 20:01
💚 Ворскла 1:2 (АЕТ) Динамо 💙xG графік 💚 Ворскла - 1.49 xG; 19 ударів (7 в площину) з дистанції - 22.1 метри (10 з-за меж штрафного)💙 Динамо - 3.04 xG (в т.ч. 0.76 пенальті); 25 ударів (6 в площину) з середньої дистанції 23.2 метри (16 з-за меж штрафного)Досі не знаю, як ставитися до таких поєдинків. Вони мають такий вигляд, що нах нікому не потрібні. Динамо поставилося до гри не серйозно, виставивши дубль, розподіляючи сили на довгу дистанцію. УАФ не виділяло на кубок ВАА, не розкидавши матчі на декілька днів, щоб зробити це можливим. Лише Ворскла підійшла до гри з належною увагою! За що окремий респект!Також не знаю чи чесно називати Динамо без основного кістяка Динамо? Може бути багато дискусій на цю тему, але факт:- Ворскла фізично володіла мʼячем довше на 1 хвилину та 49 секунд - менша фізична кількість володінь Ворскли (-16) тривала на 2 секунди довше за динамівські І це за двох умов:- Ворскла відкрила рахунок - почав в якись момент маячити додатковий час, який ще більше нах нікому не був потрібен в контексті економії ресурсу Я дійсно не можу уявити, що в стерильних умовах, де немає війни, кияни свідомо віддають ініціативу…Ворсклі. Полтавчани перевершили Динамо за кількістю володінь з гри тривалістю понад 20 секунд (34:30), кияни перевершили Ворсклу у кількості володінь з гри тривалістю до 20 секунд (85:73). Пресинг? Та ні, бо 46:26 на користь киян за поверненнями мʼяча на чужій половині.Складно дивитися матчі Динамо (та й Шахтаря теж), коли ти не розумієш, де гранд, а де колгосп.Кияни наче обрали більш обережний план, де в суперника володіння перевершує можливості це володіння перетравити, бо не навчені. Однак точність передач Ворскли до штрафного склала 62%, що свідчить про не надто високу складність це зробити за збігу деяких факторів.Добре. Начхати на все, бо команда грала на результат, як і гру проти Шахтаря. І здобула його! Приймається. Однак в обох випадках немає враження, що Динамо контролювало події на полі. В овертаймі почалися скажені гойдалки: Ндукве мав момент, якого навіть в Шахтаря не було! Мораль? Нам схоже варто піти шляхом Ріната Леонідовича, проковтнути та припинити чекати видовищної та змістовної гри, бо #неначасі. Однак після кубкових поєдинків я краще розумію логіку Пушича постійно грати ЛЧ та УПЛ одним складом: без кістяка основних гравців цей Шахтар просто колапсує…P.S. Зая - єдиний позитив в киян (окрім результату), бо фактично створив обидва голи своєї команди. Як на мене, то це беззаперечна реабілітація за промах у матчі із Шахтарем! MVP! #ДКмікроскоп #ВорсклаДинамо #КубокУкраїни
👁 3,000 24-10-30 05:26
Лідери 11-го туру #УПЛ 🇺🇦Атака та дистрибуція В матчах, де Динамо грає із Шахтарем (або навпаки) видовища ми не отримуємо, а відповідно і представників цих команд в топах туру один-два. Данило Сікан єдиний гравець грандів в чартах з 4 ударами. 🟡 Однак навіть якщо відкинути пенальті Олександр Філіппова (-0.76 xG) нападник Шахтаря не зможе наблизитися за гостротою моментів. Разом із пенальті у нападника Олександрії 1.64 очікуваних голи та…0 фактичних. Не Безеррою єдиним, інший бразилець за «миску супу» Джевані засвітився одразу в трьох топах: ⁃ лідер за кількістю спроб дриблінгу (9; 4 вдалі обведення) ⁃ лідер за кількістю дотиків у штрафному (7) ⁃ лідер за кількістю точних передач в 20-метровий радіус від воріт Інгульця (3)💛 Інгулець відповів подвигами свого кіпера. Олексій Паламарчук не лише відбив пенальті Філіппова, а й вправно пуляв: ⁃ лідер за кількістю лонгболів (33) ⁃ лідер за кількістю передач до фінальної третини (18; 14 точних) ⁃ ліжко за кількістю передач з просуванням (25; 25 точних, але індуси мб щось наплутали, бо виглядає аномально) ⚫️ Олексій Сич до матчу Динамо v Шахтар був в моїй збірній туру. І був там недаремно: ⁃ лідер за ключовими передачами (5) ⁃ лідер за очікуваними асистами (1.11 хА) ⁃ лідер за кількістю кросів (10; 5 точних)Його партнер Дмитро Ледвій виконав 35 точних передач з 35 (100%).⭕️🦩 Даніель Соса заліз у 2 офсайди, до Мбаппе ще далеко! А проти Сідннея з Лівого Берега сфолили аж 4 рази! 🐺 До Олександра Назаренка схоже Колос не готувався взагалі, бо віддати тому можливість для 10 (!) ведень з просуванням, то суїцид. Шкода школяра, що проти нього грав. Свій поки єдиний робочий інструмент Полісся могло використуватися на повну. Гість останнього випуску ТаТоТаке Сергій Чоботенко став лідером за кількістю виконаних передач (99). 💚 Проте найбільшу дистанцію просування передачами видав ворсклянин Данііл Хрипчук - 601 метр.
👁 3,300 24-10-26 20:22
💙 Динамо v Шахтар Превʼю Вперше за довгий час кияни підходять господарями ситуації перед очним протистоянням. Саме вони можуть замовляти музику, бо дійсно мають вибір. Немає більше тиску “Do or Die!” чи ”Whatever it Takes!”. Можна грати в прагматизм, а Шовковський вже довів, що знає правила цієї гри. Динамо опинилося на базі за 30 годин до матчу із Шахтарем, тож усі ці довжелезні тексти типу «Навіщо виходити в Єврокубки, щоб зливати матчі в Єврокубках?» йдуть нахуй. Якщо статевозрілі чоловіки цього не розуміють, то ми дійсно заслуговуємо «Вовину тисячу», як разову виплату усій нації по інвалідності. Без лірики. Цифри. Шахтар забив 25 голів - це найкращий показник в Лізі. Але розподіл такий: ⁃ 19 голів в 4 матчах ⁃ 6 голів в 5 інших матчах Тому в гірняків дві крайнощі: або гра дається легко, або в тяжких муках. Динамо в цьому аспекті дещо рівніше: немає аж відвертих таких перепадів.Кількість та якість ударів співставна.В суспільстві прижився стереотип, що захист Динамо жахливий на фоні Шахтаря. По факту в УПЛ картина протилежна: ⁃ за 9 турів Шахтар пропустив 9 голів, Динамо - 5 (2 на рахунку бомбардира Михавка) ⁃ однак головне не це, а те, що при ідентичній кількості допущених ударів (~6.60/90) на ворота Шахтаря летять вдвічі гостріші (0.14 xGA проти 0.07)Тож в рамках чемпіонату Шахтар вразливіший, біля їх воріт виникають більш гострі моменти, ніж біля воріт киян.Ще один цікавий тренд сезону: Шахтар, маючи 4% переваги у володінні, робить в середньому на ~5.5/90 дотиків у штрафному менше. Тож очевидно, що деяка стерильність притаманна цим 89% точності. В Динамо в підсумку більше точних передач в 20 метровий радіус від воріт суперника.Ну, і останнє, прірви у кількості вдалих обведень, як ще декілька років тому, більше немає. Українізація негативно позначилася на Шахтарі, вкраплення Кевінів та Егіналд поки не допомагає мати тут очевидної переваги. Ця версія гірняків дійсно не виглядає аж настільки потужною, як колись. Навіть на рівні УПЛ. Тож, якщо Динамо готове повернутися на трон, то має контролювати ситуацію в самому матчі так, як цілком контролює до. Тепер під тиском “Do or Die!” вперше за довгий час Шахтар: твіттер Романо в очікуванні!#ДКмікроскоп #ДинамоШахтар #УПЛ
👁 3,300 24-10-25 16:53
🇮🇹 Рома 1:0 Динамо 💙xG графік 🇮🇹 Рома - 2.23 xG (в т.ч. 0.76 пенальті); 15 ударів (5 в площину) з дистанції - 17.5 метрів (6 з-за меж штрафного)💙 Динамо - 0.52 xG; 6 ударів (2 в площину) з середньої дистанції 13.3 метри (1 з-за меж штрафного)Досить часто так трапляється, що коли не очікуєш нічого від Динамо, то воно може здивувати. Загалом продемонстроване схоже на типовий колгосп. Однак, якщо колгоспи час від часу здобувають результати, то чим дубль киян гірший? Нічим. Лише 42% володінь киян досягали половини поля Роми, штрафного - кожне одинадцяте (9%). Бо з прогресією катастрофа (62% точності). До фінальної третини пуляли лише лонгболами (31.1 метр середньої передачі у напрямку), тому точність ще більш жахлива (56%). Про водоспад моментів мови бути не могло, потрібно витискати максимум з того, що є. Не витисли. В захисті допустили лише 1 big chance момент з гри: аж на 84ʼ хвилині. Як для Динамо - успішний успіх! Не дарма хтось пив півроку каву з корицею в четвер.Тож, як і після Шахтаря, перед багатьма стоїть спокуса продавати це з гештегом #несоромно. Хоча може й дійсно прийшов час радіти не перемогам чи очкам, а тому, що Динамо та Шахтар не пропускають по 4-5. Рік-два, то будемо взагалі радіти появі бодай якоїсь з команд УПЛ в групових етапах.#ДКмікроскоп #РомаДинамо #ЛігаЄвропи
👁 2,500 24-10-22 18:31
Лідери 10-го туру #УПЛ 🇺🇦Дистрибуція 🐺 Чи могло Полісся зіграти сильніше? Ні. Вже мільярд разів про це говорив, напишу в мільярд перший: коли ти граєш з 68.8% володіння, тобі потрібні гравці, які розуміють шо це. Інакше ось так: лише 2 удари в площину та 0.81 xG загалом. У тих, хто лишився під рукою Імада Ашура, просто немає розуміння, що робити із низьким блоком. Лєднєв через це залишив Динамо, камон, хтось дійсно вірить, що от в Поліссі він прям переродиться на плеймейкера від Бога? Кушніренко - не Бабенко. Крушинський - демонструє хорошу вертикальність, як інсайд, однак йому потрібні передачі. А передач немає, бо див. вище (Кушніренко - не Бабенко). Ну, і Назаренко геть безпорадний бігунок саме в контексті даного матчу. Мудрик хочаб інколи здатен в стиснутому просторі накрутити когось та щось зробити, Олександр - ні. І це гравець збірної, якого усі так просили, "новоє ліцо", тому чого дивуватися, що менш статусні та пафосні прізвища не вивозять такі кейси? Тож єдиний польовий гравець Полісся до якого повинно бути мінімум претензій в пасовій грі - Сергій Чоботенко. На моїй памʼяті індуси з Wyscout ще ніколи не нараховували 971.16 метрів дистанції просування мʼяча передачами. Більш того, Сергій додав ще 468.28 метрів дистанції просування веденнями. Космос - 15.99 метрів просування на хвилину. Аномальні цифри на моїй памʼяті. Це як Кампос та Шабанов у матчі проти Ворскли разом!Логічно, що Сергій лідер туру за кількістю передач з просуванням (34; 85%) та до фінальної третини (28; 89%). Сумлінно доставляв мʼяч вперед, а там конкретно в цьому матчі набір гравців відповідав рівню 10-12 місця УПЛ за ігровим IQ. 🍺 Оболонь грала у футбол, як вміє. Ну, коли таке було, що Назарій Федорівський виконав 23 передачі і всі 23 були точними (100%)?! В минулому сезоні лише пуляв, а тут таке.💜 Вітання та подяка Іллі Путрі, що витяг для мене матч у Мантрі! Лідер за спробами наскрізних передач (5). Євгеній Кучеренко виконав 29 лонгболів у матчі проти Інгульця. 24 з них були точними (83%). 🌾 Павло Оріховський за 70 хвилин виконав 3 ключові. Шахтар відповів 114 передачами Миколи Матвієнка та 4 глибокими Георгія Судакова.
👁 3,100 24-10-22 06:17
Правовірна таблиця #УПЛ 🇺🇦Після 10-го туруТур позаду, час для правовірної. Перше, що кидається в очі - це неймовірні проблеми Кривбаса (-6.9) та Колоса (-5.2) з реалізацією. На обох вже не конвертовано моментів на 12 (!) голів в 10 турах! Звідси сильний недобір очок. Кривбас міг розраховувати принаймні на 3.5 зверху до того, що мають. А Колос взагалі недорахувався 7.2! Команда з Ковалівки лідер за недобором та найнудніша команда чемпіонату - лише 17.8 xG в обидва напрямки в їх матчах. Захист ок, напад - не ок.Друга найнудніша команда УПЛ - Олександрія. В матчах за їх участю створено 19.1 очікуваних голів. Але в запасі поєдинок з Динамо, а отже шанс спустити сюди Ворсклу чи навіть Кривбас. Загалом тримає команду серед лідерів захист: десь шість мало зайти, шість і зайшло. В нападі оверперф, із захистом загалом спричиняє суттєвий перебір очікування - 6.2 очка зверху! Якимось дивом, попри усі розмови та подвиги Тараса, Динамо утримує статус найкращого захисту - 4.6 xGA. Виглядає дійсно аномально. Якщо порівняти з тими, хто зіграв 9 матчів, то кияни допустили на власні ворота на 1.8 очікуваних голи менше за Олександрію, на 3.5 очікуваних голи менше за Полісся та на 5.0 менше за Рух! Атака поступово підтягується до Шахтаря. Гірняки поки створюють найбільше в Лізі (18.7 xG). Але сказати, щось хороше про захист Шахтаря важко: мало зайти девʼять, девʼять і зайшло, дякуючи Болівару. Якщо аномальна реалізація ударів (забито на 7.3 голи більше очікування) забуксує, то розмови про відставку Пушича посиляться. Найдірявіший захист в Інгульця (20.5 xGA), фактично понад 2 очікувані пропущені щотуру! Але фактор Паламарчука поки стримує команду від ще більшої ганьби - пропущено на 4.5 голи менше очікування! Принагідно згадуємо Механіва та ЛБ (пропущено на 4.8 менше очікування), Чорноморець та Рудька (4.6) та Рух з Ледвієм (4.6). На іншому плюсі кіпери Оболоні, що вже пустили на 7.6 голів більше очікування.
👁 3,100 24-10-19 14:26
Стисло після другого тайму (1:5): ⁃ Кабаєв поборовся за лонгбол Дубінчака, відтер Грисьо та покотив Караваєву, що нарешті виправдав свій вихід в старті (0:4); вертикальний футбол заходить киянам, не вийобуються, як збірна в тікі-таку, з іншого боку зрозуміло, чому ніхто у тікі-тачній збірній не грає, а грає Шахтар повним складом після тріумфу над ЛНЗ ⁃ очікую, що хтось з блаженних обовʼязково згадає Буяльського після матчу, тому для вас поясню, що коли є глибина для Ваната (другий та третій голи) або Дубінчак лупить в боротьбу на Кабаєва після стандарту, то Буяльський нахуй не потрібен взагалі, йому немає до чого привʼязатися, бо все відбувається дуже вертикально, немає затяжних позиційних розіграшів; тому очікувати від Віталія феєрії марно, а хто очікує - мало дивиться ігри киян ⁃ стандарти Оболоні часто були проблемою для Динамо, памʼятаєте ті легендарні 2:4 в минулому сезоні? обидва голи з них; Михавко вже вдруге забиває у власні ворота протягом останніх турів (1:4) ⁃ ва-банк йде Оболонь, могли б програти і 0:7 з такою проактивністю, але вже є гол, в автобус гратися за 0:4 сенсу немає ⁃ Ріцоллі схоже започаткував тренд після фолу Кампоса-Краснопіра, але 1:4 тому пох (рука Черненка та обличчя Ваната в штрафному) ⁃ от вже пішли більш затяжні атаки, на удар вивели Бражка (Шапаренко), і Володимир влучив в кут (1:5) ⁃ заміна Караваєва на Біловара - це, мабуть, подарунок на День Народження чи що? якщо серйозно,то це виглядає, як спроба потренуватися грі в трійку, ну, окей; Андрієвський? ну, тут точно подарунок на ДН, якщо Михайленко на лавці теж є ⁃ вийшов Герреро, але партнери вже дограють, тому це сміттєві хвилини, а журналісти потім доїбуться з питанням: «Де голи?»#ДКемоції #ОболоньДинамо #УПЛ
👁 3,000 24-10-18 13:59
Лідери сезону #УПЛ Ведення з просуванням Тут відзначаємо тих, хто долає з мʼячем в ногах 30 метрів на власній половині, 15 при перетині центральної лінії чи 10 вже на чужій. Що цікавого маємо? Сергій Чоботенко єдиний центральний захисник в топ-10, тож зараз він найкращий прогресуючий з мʼячем в ногах. Серед фулбеків найбільші обсяги в динамівця Олександра Тимчика - він на 7 місці з 2.82/90 веденнями. Хуан Альвіна Безерра майже досконалий вінгер для УПЛ: багато тягне мʼяч, багато обігрує один-в-один та бонусом має 36% точності кросів. Ідеальна знахідка. Не факт, що Кевін та Кабаєв виглядають переконливішими у складах Динамо та Шахтаря. А враховуючи гроші, в які він обходиться - перемога! Рік-два тому Микола Шапаренко був доволі чітким рольовиком, тягаючи мʼяч. В новому сезоні за Шовковського картина змінилася, як і його роль. Миколи немає навіть в топ-10! Серед ЦП-шників тепер найбільше рухає мʼяч веденнями Георгій Судаков. Схоже Георгій обрав для себе за смаком формат гри. Тренер Шахтаря не заперечує, мабуть. 1️⃣ Безерра «Олександрія» - 4.33/902️⃣ Кевін «Шахтар» - 3.67/903️⃣ Антюх «Зоря» - 3.62/904️⃣ Велетень «Колос» - 3.62/905️⃣ Судаков «Шахтар» - 3.34/906️⃣ Чоботенко «Полісся» - 3.17/90Антюх, Велетень та Янаков (він восьмий з 2.70/90 веденнями) в 5-6 голах від загального гайпу та виклику до збірної. Усі троє бігають, тягають мʼяч, обігрують та подають. В Чехії би викликалися точно. Враховуючи, що у футбол ми однаково не вміємо, то для чогось простого та менш вишуканого підходять ідеально. 5-6 голів в найближчих турах і мають отримати запрошення від Реброва. Інакше вже не чесно. Тому слово за вінгерами: Велетень в старті Колоса на Шахтар.