Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Смоловий
Added 14 Jul 2024

Смоловий

@smolovyi
Number of subscribers: 4 232
Photos: 4,540
Videos: 95
Links: 524
Description:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Source

Смоловий | Ворскла 1:2 (АЕТ) Динамо 💙xG графік 💚 Ворскла - 1.49 xG; 19 ударів (7 ...

Telegram community logo - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 500 Views/Reach 2024-10-31 20:01 Message №8882
💚 Ворскла 1:2 (АЕТ) Динамо 💙xG графік 💚 Ворскла - 1.49 xG; 19 ударів (7 в площину) з дистанції - 22.1 метри (10 з-за меж штрафного)💙 Динамо - 3.04 xG (в т.ч. 0.76 пенальті); 25 ударів (6 в площину) з середньої дистанції 23.2 метри (16 з-за меж штрафного)Досі не знаю, як ставитися до таких поєдинків. Вони мають такий вигляд, що нах нікому не потрібні. Динамо поставилося до гри не серйозно, виставивши дубль, розподіляючи сили на довгу дистанцію. УАФ не виділяло на кубок ВАА, не розкидавши матчі на декілька днів, щоб зробити це можливим. Лише Ворскла підійшла до гри з належною увагою! За що окремий респект!Також не знаю чи чесно називати Динамо без основного кістяка Динамо? Може бути багато дискусій на цю тему, але факт:- Ворскла фізично володіла мʼячем довше на 1 хвилину та 49 секунд - менша фізична кількість володінь Ворскли (-16) тривала на 2 секунди довше за динамівські І це за двох умов:- Ворскла відкрила рахунок - почав в якись момент маячити додатковий час, який ще більше нах нікому не був потрібен в контексті економії ресурсу Я дійсно не можу уявити, що в стерильних умовах, де немає війни, кияни свідомо віддають ініціативу…Ворсклі. Полтавчани перевершили Динамо за кількістю володінь з гри тривалістю понад 20 секунд (34:30), кияни перевершили Ворсклу у кількості володінь з гри тривалістю до 20 секунд (85:73). Пресинг? Та ні, бо 46:26 на користь киян за поверненнями мʼяча на чужій половині.Складно дивитися матчі Динамо (та й Шахтаря теж), коли ти не розумієш, де гранд, а де колгосп.Кияни наче обрали більш обережний план, де в суперника володіння перевершує можливості це володіння перетравити, бо не навчені. Однак точність передач Ворскли до штрафного склала 62%, що свідчить про не надто високу складність це зробити за збігу деяких факторів.Добре. Начхати на все, бо команда грала на результат, як і гру проти Шахтаря. І здобула його! Приймається. Однак в обох випадках немає враження, що Динамо контролювало події на полі. В овертаймі почалися скажені гойдалки: Ндукве мав момент, якого навіть в Шахтаря не було! Мораль? Нам схоже варто піти шляхом Ріната Леонідовича, проковтнути та припинити чекати видовищної та змістовної гри, бо #неначасі. Однак після кубкових поєдинків я краще розумію логіку Пушича постійно грати ЛЧ та УПЛ одним складом: без кістяка основних гравців цей Шахтар просто колапсує…P.S. Зая - єдиний позитив в киян (окрім результату), бо фактично створив обидва голи своєї команди. Як на мене, то це беззаперечна реабілітація за промах у матчі із Шахтарем! MVP! #ДКмікроскоп #ВорсклаДинамо #КубокУкраїни