Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Смоловий
Added 14 Jul 2024

Смоловий

@smolovyi
Number of subscribers: 4 232
Photos: 4,540
Videos: 95
Links: 524
Description:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Source

Смоловий | Стисло після другого тайму (1:5): ⁃ Кабаєв поборовся за лонгбол Дубінч...

Telegram community logo - Шмольовий Смоловий @smolovyi
3 100 Views/Reach 2024-10-19 14:26 Message №8856
Стисло після другого тайму (1:5): ⁃ Кабаєв поборовся за лонгбол Дубінчака, відтер Грисьо та покотив Караваєву, що нарешті виправдав свій вихід в старті (0:4); вертикальний футбол заходить киянам, не вийобуються, як збірна в тікі-таку, з іншого боку зрозуміло, чому ніхто у тікі-тачній збірній не грає, а грає Шахтар повним складом після тріумфу над ЛНЗ ⁃ очікую, що хтось з блаженних обовʼязково згадає Буяльського після матчу, тому для вас поясню, що коли є глибина для Ваната (другий та третій голи) або Дубінчак лупить в боротьбу на Кабаєва після стандарту, то Буяльський нахуй не потрібен взагалі, йому немає до чого привʼязатися, бо все відбувається дуже вертикально, немає затяжних позиційних розіграшів; тому очікувати від Віталія феєрії марно, а хто очікує - мало дивиться ігри киян ⁃ стандарти Оболоні часто були проблемою для Динамо, памʼятаєте ті легендарні 2:4 в минулому сезоні? обидва голи з них; Михавко вже вдруге забиває у власні ворота протягом останніх турів (1:4) ⁃ ва-банк йде Оболонь, могли б програти і 0:7 з такою проактивністю, але вже є гол, в автобус гратися за 0:4 сенсу немає ⁃ Ріцоллі схоже започаткував тренд після фолу Кампоса-Краснопіра, але 1:4 тому пох (рука Черненка та обличчя Ваната в штрафному) ⁃ от вже пішли більш затяжні атаки, на удар вивели Бражка (Шапаренко), і Володимир влучив в кут (1:5) ⁃ заміна Караваєва на Біловара - це, мабуть, подарунок на День Народження чи що? якщо серйозно,то це виглядає, як спроба потренуватися грі в трійку, ну, окей; Андрієвський? ну, тут точно подарунок на ДН, якщо Михайленко на лавці теж є ⁃ вийшов Герреро, але партнери вже дограють, тому це сміттєві хвилини, а журналісти потім доїбуться з питанням: «Де голи?»#ДКемоції #ОболоньДинамо #УПЛ