Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Смоловий
Added 14 Jul 2024

Смоловий

@smolovyi
Number of subscribers: 4 232
Photos: 4,540
Videos: 95
Links: 524
Description:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Source

Смоловий | Стисліше після другого тайму (2:1):• ого, Тимчик - заміна в перерві. П...

Telegram community logo - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 140 Views/Reach 2026-03-13 17:59 Message №9428
🇺🇦🇺🇦 Стисліше після другого тайму (2:1):• ого, Тимчик - заміна в перерві. Подарунок Реброву чи щось із Максимом?• перший лонгбол Піхальонка полетів на 10 хвилин раніше, ніж у першому таймі• на кутових Динамо знову тероризує ближню стійку, головні терористи Бражко та Пономаренко; враховуючи габарити, мова про можливе блокування• кроси, дальні удари - від принципів кияни не відходять, усе є• Піхальонок подає краще за Вівчаренка, міняйте назад• Яцик знову перекриває пасову лінію передачі на партнера… Поки важко пояснити сенс його перебування на полі: майже постійно поруч з опікунами, замало руху, забагато тупого браку, хоча у футболі Костюка мав би почуватися, як риба у воді• от Редушко просто красень, чітко зрозуміло, для чого він на полі• почався якийсь геть бридкий футбол по рахунку з купою браку від киян у перші 15 хвилин; Динамо на паузі, як за Шовковського, а замін немає, бо більшість лавки Костюк би волів на лавці не мати• Оболонь робить вигляд, що намагається щось змінити; Костюк тягне із замінами через слизький рахунок. Цікаво, як із такою недовірою до дублерів грати на два фронти в Європі?• Динамо стало рачки на власній половині, дозволяючи Оболоні катати мʼяч пару хвилин. Костюк обіцяв, що Динамо не братиме пауз - а що це, як не пауза?• це дійсно Динамо так добре готове фізично чи що це? Як пояснити таку пасивність динамівців?• ого, що в лісі здохло: Буяльський. Протираю очі - чи це не глаукома? Ні, дійсно Віталій замість Піхальонка. Виходить, Яцик-невидимка лишається - він задовольняє вимоги тренера. Йде з поля і Ярмоленко - мої мантра-надії на початку сезону на полі одночасно• дивно: 1:2, але Оболонь теж бере паузу, щоб Федорівський полежав та попив водички… Ніхто вже не хоче грати, а лише 75 хвилина• неймовірно огидну хуйню грають кияни. Я все розумію, але тренер обіцяв, що команда гратиме повні матчі, а не кидатиме грати за сприятливого рахунку; хвилин 10 уже навіть до штрафного не доходять• є підозра, що більше таку суму Металіст 1925 за Яцика не запропонує; Костюк кидає в поміч до Бражка Михайленка• подобається тактика Пономаренка: ліктями вже виніс обличчя всім, проти кого грав; у якийсь момент хтось банально засцить іти в контакт• хоча рух Михайленка поки більше стягують на маневри інсайда• тепер уже Динамо валяється; реально ніхто вже грати не хоче. І начхати, хто тренер - нічого не змінюється в ментальності• ого, коли там у Дениса Попова день народження? Цікавий подарунок від тренера чи Біловар дійсно зламався після падіння на дупу?• Господи, та закінчуйте вже матч. Він нікому з учасників не потрібен - то нахуй він нам, глядачам?• респект Буяльському з Волошиним: побігли, потиснули і заробили аут; хоча якийсь рух видали після виходу на поле• якби Бог був на світі, кияни мали б заплатити за наругу над футболом, але Оболонь занадто малосильна для такого; єдине, що змогли - ледь не вбили Бую#ДКемоції #ДинамоОболонь #УПЛ